3 Ay Kullanımım Sonrası Turkcelli Bıraktım

Sponsorlu Bağlantılar

New Life

New Life

Üye
    Konu Sahibi
3 Ay Kullanımım Sonrası Turkcelli Bıraktım
Arkadaşlar yaklaşık 10 yıldan beri vodafone kullanıyordum evdeki internetin tahahütü bitmesiyle 3 ay önce turkcelle geçtim faturalı paketim 59 lr olmasına rağmen sürekli faturam benim 69 74 geliyordu zaten evde de çekmiyor vodafone daha iyi çekiyordu bende müşteri temsilcisini aradım faturadan kontörlüğe geçtim 96 saat sonra işlemim gerçekleşecekmiş bende geçişten sonra hemen vodafone a geçeceğim şuan kampanyalar hakkında bir bilgisi olan var mı ve taahütümü bozduğum için de 166 lr ceza ödeceğim :(

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Peki Fatura Neden Yüksek Geliyor Diye Sormadın Mı?

Wandeta

Wandeta

Üye
Yaşınız kaç bilmiyorum ama bilinçli kullanıcı olmak çok önemli.
Kötünün iyisi turkcelldir.Birde yaşadığın yer ve kullanım amacın çok önemli operatör ve paket seçiminde.

Turkcell in uygulamasını yükleyip bir baksaydın neden cok geliyor turkiyede çoğu firma vatandaşa geçir....mekle meşgul mesela sekreter servisi var turkcellin faturayı kabartan ama kimsenin bilmediği siz kullanmasanız bile fiyatı size yazıyor olması 2 TL 3TL gibi.Dedigim gibi takip edip bilinçli kullanacaksınız zaten faturalara 60.70 TL vermişsiniz birde ceza ne anladım bu işten

Son düzenleme:
  • Kahkaha
  • Sevdim
  • Cool
Tepkiler: PALA., gonyalı, DarkredBlue61 ve 1 kişi daha
gonyalı

gonyalı

Üye
Türksellinin gücü türkcelin çekim gücü
Selocanlaar
Şahsen biraz soğuştum türkcell den

• Kahkaha
Tepkiler: PALA.
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Genelde bayiler saçma sapan paketlere size haber vermeden başka paketler de satabiliyorlar fal pakedi gibi şeyler. Neden yapıyorlar derseniz prim alıyorlar. Ben BIMcell kullanıyorum. 42tl 20gb 1000dk 1000sms

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Da®kness

Da®kness

Üye
Bir ay evvel vodafone faturasıza taşıdım. Bayi şehre özel bayiden kolay paketler var demişti. Ancak bayiye gitmedim. Hat "kolay tarife" diye açıliyor. Yanımda uygulamasından kolay paketlere baktım. "size özel kolay paketler" diye birden çok seçenekten 90 lira 3aylık kolay paket 3000 dk. 30gb 1000sms aldım. T.K.Ü dahil. 90 günlük paket 28 günlük paketlerden daha makul geldi. 3ay sonunda aynı paketi alamayacağım kesin. Kolay tarife görünen tarifemi Gani 2500 tarifesi yaptım.
SMS ile "GANI SUPER" 7000 e gönder.
2500 dk. 250 sms 31 tl. T.K.Ü hariç.
TL bakiyesi ile yenilenir.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
phasan

phasan

Üye
Her yerde her operator full cekemiyor malesef

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Bir ay evvel vodafone faturasıza taşıdım. Bayi şehre özel bayiden kolay paketler var demişti. Ancak bayiye gitmedim. Hat "kolay tarife" diye açıliyor. Yanımda uygulamasından kolay paketlere baktım. "size özel kolay paketler" diye birden çok seçenekten 90 lira 3aylık kolay paket 3000 dk. 30gb 1000sms aldım. T.K.Ü dahil. 90 günlük paket 28 günlük paketlerden daha makul geldi. 3ay sonunda aynı paketi alamayacağım kesin. Kolay tarife görünen tarifemi Gani 2500 tarifesi yaptım.
SMS ile "GANI SUPER" 7000 e gönder.
2500 dk. 250 sms 31 tl. T.K.Ü hariç.
TL bakiyesi ile yenilenir.
Gani tarifesi kişiye özel mi acaba 3000dk 42 lira diyor

Da®kness

Da®kness

Üye
Gani tarifesi kişiye özel mi acaba 3000dk 42 lira diyor
Sizin bahsettiğinizi bilmiyorum. Mesajda bahsettiğim tarife de değişiklik oldumu onuda bilmiyorum. Şuan başka operatördeyim... Vodafone 28 günlük kolay paketlerde ısrar etmeye devam ettikçe geri dönmemeye çalışacağım.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

Üst Alt