Maxicep günden güne ölüyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
kardeş anladikta bbeğeni sarti kotulen,is bende bu yapilanin beğeni sartindan faeki ne dedim yani bu niye var demedim ikisininde amaci katilim yukseltmek
Beğeni şart değil ki :hmmm
Ne yani yoldan geçen üye olmadan beğensin mi ?
Yoldan geçen görselleri görebilir ama beğenenin kim olduğunu bilemezsin.
Beğeninin kaynağı yoksa o zaman üstü kapalı gizli gruplar oluşmaya başlar.

• Beğen
Tepkiler: Elnur044 ve gonyalı

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
üst mesajları oku öyle yaz bu forumd a beğeni şart demedinm birisi beğeni Sarti olsun demis onla uyelil sartinin ne farki dedimmm!!! ama anlamionki

PALA.

PALA.

Üye
üst mesajları oku öyle yaz bu forumd a beğeni şart demedinm birisi beğeni Sarti olsun demis onla uyelil sartinin ne farki dedimmm!!! ama anlamionki
Ben okumadan, anlamadan mesaj yazmam.
beğeni şart demedinm birisi beğeni Sarti olsun demis
Forumda alıntı yapma özelliği var, böylece mesajını ortalığa değil, muhatabına söylemiş olursun. Benim mesajın altına yazarsan, ben cevap veririm.

Ayrıca normalde forum kurallarında böyle bir Türkçe kullanımı yok, yazdıklarının yarısının ne olduğu belli değil. Bana okumadan yazmadan bahsediyorsun.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Öldüyse neden burada moderatör olma sevdasına kapıldınız ?

Yanlış sularda geziyorsun, benzetmeye çalıştığın alfabede harf bırakmamış partidir.
Onlar yarın başka isimle yine piyasaya çıkar ama buranın bir marka değeri var :maxicep:
Mesaj birleştirildi:

Maksat çevrimiçi katılımı yükseltmek, bir dönem misafirler üye bile olmadan moderatör onayı ile yorum yapabiliyordu.
Sürekli farklı uygulamalar deneniyor ama bu linkleri görmek için üyelik çoğu forumda var, amaç işte katılımı yükseltiyor.
Bu durumu kısmen de olsa duzeltmek için ve günlerin hatirina moderatör oldum.

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Ben okumadan, anlamadan mesaj yazmam.

Forumda alıntı yapma özelliği var, böylece mesajını ortalığa değil, muhatabına söylemiş olursun. Benim mesajın altına yazarsan, ben cevap veririm.

Ayrıca normalde forum kurallarında böyle bir Türkçe kullanımı yok, yazdıklarının yarısının ne olduğu belli değil. Bana okumadan yazmadan bahsediyorsun.
Ne tuhaf adam ya

PALA.

PALA.

Üye
Bu durumu kısmen de olsa duzeltmek için ve günlerin hatirina moderatör oldum.
Moderatör eğer öldük, bittik derse, üye ne yapmaz ?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ufak bir öneri. Foruma böyle bir özellik gelirse biraz daha canlanır diye düşünüyorum.
Paylaşımın içeriğini görmekiçin beğeni ve yorum yapmak lâzım. Şu an çoğu forum bunu kullanıyor.
Yok, eksik olsun öyle uygulama, birde bu gelirse forumun halini düşünemiyorum.
2 sayfa öteden atıf yapıyor bazı üyeler baksana, ortalık meydan birbirine karışmış, tuhaf adam ilan edildim :pro2:

Son düzenleme:
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş
blastx

blastx

Üye
Hindi Mindi nedir a dostlar, ben piliç severim. Var mı itirazı olan

• Kahkaha
Tepkiler: fatihmenteş ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı

Oswaldd

Üye
forumdaki bölümlerin basindaki okuyan sayisi yazmasi iyi taktikmis ama bir kac girişten sonra uyaniyor insan olaya :) :)

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Moderatör eğer öldük, bittik derse, üye ne yapmaz ?

Yok, eksik olsun öyle uygulama, birde bu gelirse forumun halini düşünemiyorum.
2 sayfa öteden atıf yapıyor bazı üyeler baksana, ortalık meydan birbirine karışmış, tuhaf adam ilan edildim :pro2:
aslında maxicep ölmedi hala içinde bir öz olduğuna bir can bulunduğuna inanıyorum. Maxi 9 canlıdır ölmez tüm forumlar ölse de ölmez sadece forum kültürünün yok olmasıyla göz önünde değil artık. ayrıca bu başlığı dışarıdan görenler bize teneke çalıyor göbek atıyorlar bu utanç vesikasını derhal bertaraf etmemiz gerekli.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Beğeni şart değil ki :hmmm
Ne yani yoldan geçen üye olmadan beğensin mi ?
Yoldan geçen görselleri görebilir ama beğenenin kim olduğunu bilemezsin.
Beğeninin kaynağı yoksa o zaman üstü kapalı gizli gruplar oluşmaya başlar.
emmi şu başlığı kapatalım çok utanıyom. rezil olduk elaleme

Hhk78

Hhk78

Kapalı Hesap
Rezillik bir durum yok.
senin mesajlarını okudukça tuhaf adam olduğuna kanaat getiriyorum.
Mesaj birleştirildi:

tuhaflıktan çok boş yerde boş konuştuğuna kanaat getiriyorum

• Beğenmedim
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
senin mesajlarını okudukça tuhaf adam olduğuna kanaat getiriyorum.
Mesaj birleştirildi:

tuhaflıktan çok boş yerde boş konuştuğuna kanaat getiriyorum
Kim boş kim dolu gösterecem size yani sana.
Ben kanaat getirmem, kan getiririm (h)

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
hala boş laf söyliüyorsun

kan getirde göreyim o zaman
sende cevap verme kardesim sidik yaristirmak zorunda misiniz ne kan falan ya ? milletin bos ya da anlamli konusmasi kimi ilgilendirir? konuyu kitliyorum

Üst Alt