acilll s10 plus twrp yükleme sırasında download modda kaldı

Sponsorlu Bağlantılar

huzurkentli

huzurkentli

Üye
    Konu Sahibi
acilll s10 plus twrp yükleme sırasında download modda kaldı
allah için bi bakın twrp başarılı diyor ama download modda kaldı !!!!!!!!!

M.F.E

Üye
Orijinal recovery dosyasını indirip yüklemeyi denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: huzurkentli
huzurkentli

huzurkentli

Üye
    Konu Sahibi
onu indiriyorum şuanda sabahtan beri daha yarı olmadı sammobile üyelik istiyor hızlı indirmek için. şimdide üye olmaya çalışıyorum
Mesaj birleştirildi:

sorun nasıl oldu anlatayım. s10 plus cihazın botloder kilidini açtım. odini pc ye indirdim. s10 plus için twrp dosyası pc ye indirdim (doğru olan dosyayı indirdiğimi düşünüyorum) sonra telefonu download moduna aldım pc ye bagladım. odin telefonu gördü iyi hoş. pcde indirdiğim twrp dosyasını rardan çikarmadan odin.in ap bölümünde aç dedim.iyi hoş. dowload ettim odinde pass yazısı çıktı sol üstte. sol alttada başarılı yazdı. (ingilizce yazdı tabi) o sırada telefon otamatikmen kendini yeniden başlatması lazım.yani izlediğim videolarda öyle oluyor. ama bu telefon download modunda kaldı...... buraya yazdıktan sonra biraz daha kurcaladım.yani download modundan çıkmayı araştırdım. neyse pc ile telefonun baglantısını kestim. ses kısma+bixby+power basılı tuttum. sarı ünlem işareti ve samsung yazılı zımbırtılar çıktı ekranda. böyle kaldı. şimdi stok rom indirmeye çalışıyorum. indirince aynı işlemi tekrar yapacam bakalım nolacak.

Son düzenleme:

M.F.E

Üye
Dediğiniz gibi yüklendikten sonra otomatikman yeniden başlatılması gerekiyordu.
Bildiğiniz üzere s10 plus ın exynos ve snapdragon işlemcili modelleri mevcut acaba yanlış olan sürümü indirmiş olma olasılığınız var mı bir kontrol edin bence.
Stock rom yükleyince telefon açılır endişelenmeyin (stock rom yüklendiğinde tüm veriler silinecektir bilginiz olsun)

• Beğen
Tepkiler: huzurkentli
huzurkentli

huzurkentli

Üye
    Konu Sahibi
Bildiğiniz üzere s10 plus ın exynos ve snapdragon işlemcili modelleri mevcut acaba yanlış olan sürümü indirmiş olma olasılığınız var mı bir kontrol edin bence.
Stock rom yükleyince telefon açılır endişelenmeyin (stock rom yüklendiğinde tüm veriler silinecektir bilginiz olsun)
exynos diye yazıyordu twrp dosyasının yanında. şimdi stock romu inmesini bekliyorum. telefon açılınca tekrar bakacam bırakmayı düşünmüyorum bunun peşini :)
Mesaj birleştirildi:

stok rom yükledim tlfn açıldı bi sorun yok gibi gözüküyor. frija adında uygulama ile stok rom indirip odin ile kurdum tlfn kendiliginden açıldı. demekki diğer twrp de sorun varmış. ROOT için SM-G975F TWRP ye ihtiyacım var gören duyan bilen olursa yardımcıda olursa sevinirim. ilgi ve alakanızdan dolayı tşkrler. :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: M.F.E

Üst Alt