Haber Nokia C1 Plus lansmana az bir zaman kala sızdırıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C1 Plus lansmana az bir zaman kala sızdırıldı!
HMD geçtiğimiz yıl, kompakt 5,45 inç ekrana sahip ekonomik tasarımlı Android Go telefonu olan Nokia C1 modelini tanıtmıştı. Bugün ise, modelin halefi olan C1 Plus için bir sızıntı ortaya çıktı. Telefon daha önce TA-1312 model numarasını taşıyan bir EEC listesinde görülmüştü.

Ortaya çıkan sızıntılara göre; C1 Plus, HD+ çözünürlük ve 5MP selfie kamerası ile selefinde olduğu gibi 5.45 inçlik ekran boyutunu koruyor. Cihaz, tekli ana kamera modülünde ise yine 5 MP mercek taşıyacak.

Ayrıca cihaz 1 GB RAM ve 16GB depolamanın yanı sıra 1.4GHz'de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir CPU ile gelecek. Cihazın pil kapasitesi ise 2.500 mAh olarak karşımıza çıkacak.

Beklenen boyutları 149,1 mm x 71,2 mm x 8,75 mm olan Nokia C1 Plus'ın bu ay sonunda kırmızı ve mavi renklerde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Eğer a101 gibi yerlere 1000 lira altına gelirse satabilir.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hd+ çözünürlük ekran gereksiz. Ucuz olsun diye yapıyorsun . HD ekran yap , ekran ppi değerini artır. Oyunlarda falan (oynanmaz ya hadi neyse) fps değeri fark etsin.

Nokia 6 'da Çok güzel 403 ppi değerde Full Hd ekran kullandın Nokia , bu ekranı yakıştıramadım.

• Beğen
PALA.

PALA.

Üye
Neden? Bence bu nitelikteki bir telefon için gayet yeterli.
Ekran büyük ve 8 çekirdek işlemciden dolayı tüketim fazla olacaktır. Zaten en ucuz parçalardan biri batarya onda bari kaçılmasın. Günü çıkartması lazım, bir de yanımızda powerbank, adaptör kablo taşımaya sebep olabilir.
İşte neden böyle oldu sorusu tekrar gündeme geliyor. Şu c6-01 telefonun ön kamerası 0,3 mp piksel piksel görebilirsin kendini :)
Yani hiç kamera koymasaydın daha iyidi... Ütü, hesap makinesi felan daha güzel çekiyor :)

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Ekran büyük ve 8 çekirdek işlemciden dolayı tüketim fazla olacaktır. Zaten en ucuz parçalardan biri batarya onda bari kaçılmasın. Günü çıkartması lazım, bir de yanımızda powerbank, adaptör kablo taşımaya sebep olabilir.
İşte neden böyle oldu sorusu tekrar gündeme geliyor. Şu c6-01 telefonun ön kamerası 0,3 mp piksel piksel görebilirsin kendini :)
Yani hiç kamera koymasaydın daha iyidi... Ütü, hesap makinesi felan daha güzel çekiyor :)
Marketlerde uygun fiyata dahi çıksa almayacağım.
Kararımdan vazgeçtim.
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Üst Alt