Uygulama Whatsapp bildirim sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp bildirim sorunu
Arkadaslar cihaz saf android 9 (casper p3) soruna gelirsek, cihazda mesaj alinabilen butun uygulamalar mesaj gelince kilit ekranini uyandiriyor ama whatsapp kilit ekranini uyandirmiyor. Pil optimizasyonunu kapattim, beklemede guc tasarufunu kapattim butun bildirim secenekleri acik ama uyanmiyor. Enteresan olan ara sira uyaniyordu simdi hic uyanmiyor. Uygulama icinden ayarlayinca uyaniyor hatta uyandiktan sonra telefonun kendi uyarisida geliyor arkasindan cift bildirim oluyor yani. Bu arada ekran acikken hic sorun yok. Varmi cozumu ?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaslar cihaz saf android 9 (casper p3) soruna gelirsek, cihazda mesaj alinabilen butun uygulamalar mesaj gelince kilit ekranini uyandiriyor ama whatsapp kilit ekranini uyandirmiyor. Pil optimizasyonunu kapattim, beklemede guc tasarufunu kapattim butun bildirim secenekleri acik ama uyanmiyor. Enteresan olan ara sira uyaniyordu simdi hic uyanmiyor. Uygulama icinden ayarlayinca uyaniyor hatta uyandiktan sonra telefonun kendi uyarisida geliyor arkasindan cift bildirim oluyor yani. Bu arada ekran acikken hic sorun yok. Varmi cozumu ?
Sil baştan kur. Olmadı modlu versiyonlarını dene

• Beğen
Tepkiler: Oswaldd

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
Sil baştan kur. Olmadı modlu versiyonlarını dene
yok olmuyor sildim tekrar yukledim ayni hepsiburadadan gelen mesaj bile uyandiriyor ekrani ama whatsapp ayni hala.Modlu olanda izin vermek gerekmezmi baska yerlere?

arslan3332

arslan3332

Üye
Arkadaşın dediği gibi modlu uygulamaları dene veya eski sürümleri dene Casper da yazılım sorunları çoktur.

• Beğen

Oswaldd

Üye
    Konu Sahibi
evet eski surum mantikli
Arkadaşın dediği gibi modlu uygulamaları dene veya eski sürümleri dene Casper da yazılım sorunları çoktur.
evet eski surum mantikli.. peki eski surumde olsa yine resmi uygulama oluyor dimi ?

arslan3332

arslan3332

Üye
  • Beğen