Yardım Huawei P9 Lite bildirim sorunu


supragt

supragt

Üye
    Konu Sahibi
Herkese merhaba. Huawei P9 Liteda bildirim sorunu yaşıyorum. Ayarlardan bildirimler açık olduğu halde whatsapp bildirimleri gelmiyor whatsappa girince görebiliyorum mesajları her şeyi denedim bir türlü sorunu çözemedim. Cihazda şuan Android 8.0 yüklü acaba sürüm düşürünce sorun giderilir mi veya bu sorunu yaşayıp da çözebilen var mı ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt