Uygulama Whatsapp bildirim sorunu


omerertas01

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar,
Son bir haftadır whatsapp bildirimlerinde sorun yaşıyorum. Uygulama ve bildirim ayarlarının tamamı kontrol edildi herhangi bir sorun yok. Diğer tüm uygulamalar sorunsuz çalışıyor ama Whatsapp ben uygulamaya girmeden gelen mesajları falan bildirim olarak göstermiyor.
Aynı sorunu yaşayan ve çözen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
 

seyyid70

Üye
Whatsapp i 2.17.4 sürümüne güncelleyip dener misin kardeșim


 
tolara

tolara

Üye
sistemsel bir sıkıntı yoğun çalışan BOOTLOG erken uyarıyı algılamıyor... ÇÖZÜM.

Uygulama Ayarlarından>ggle play services i verilerini ve çerezlerini siliyoruz>ggle play store sadece çerezleri siliyoruz>whatsapp güncellemesini oto indirme gerçekleştirdiği için sdcard whatsap klasöründe ki whatsap.apk yedeğimi alıp ve update i siliyoruz son olarak whatsapp telefondan komple siliyoruz. Tekrar yükleme yapıyoruz en son yedekten tekrar kurulumu yapıyoruz. %90 sorun yok %10 u için hard formated yapılacaktır
 

omerertas01

Üye
    Konu Sahibi
Sorun azalsa da (ara ara bildirim gelse de) tam olarak bitmedi. Deneyeyim teşekkür ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt