Yardım Samsung Logosu Yanıp Sönüyor Ama Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Logosu Yanıp Sönüyor Ama Açılmıyor
Merhabalar, Samsung Galaxy J4+ Telefonum var temalara bakıyordum hatta en son bi tanesini yüklüyordum telefonunda şarjı 7 8 miydi neydi neyse durduk yere hani şarjı bitince kapanır ya o şekil bi kapanır gibi oldu ama kapanmadı samsung logosunda kaldı logonun opaklığı bi artıyo bi düşüyo açılış logosu yani ses kısma + power yaptım yeniden başladı ama yine logoda kalıyor hatta o logoda bi 5 10 dakka falan kalıyo sonra açılıyo uygulama optimize ediliyor diyor 96 tane olarak gösteriyo ediyoo ve sonra yeniden samsung logosunda kalıyo. En kötü garantiye veririm 1 hafta falan beklerim napıym ama kolay bişeydir belki yardımcı olurmusunuz lütfen?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bu durum barıma 2 kez geldi birinci Note 3 kullanırken telefonu cebimden çıkartım tepki vermedi
açmaya çalıştığımda ise Samsung logosunda takılı kalıyordu
Download Moda geçirip Stock rom flashladım düzeldi
ikinci olay ise S8 de Android Pie güncellemesi kurulurken (OTA) durduk yere Abort verdi ve "No Command" hatası ile karşılaştım
Recoverye vs girmeye çalıştığımda ise kendini resetledi
Aynı şekilde Download Moda alıp Stock rom flashladım. Düzeldi
Eğer download moda alabiliyorsanız. uygun romu indirip odin üzerinden kurulum yapmayı deneyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: mta122003
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Bu durum barıma 2 kez geldi birinci Note 3 kullanırken telefonu cebimden çıkartım tepki vermedi
açmaya çalıştığımda ise Samsung logosunda takılı kalıyordu
Download Moda geçirip Stock rom flashladım düzeldi
ikinci olay ise S8 de Android Pie güncellemesi kurulurken (OTA) durduk yere Abort verdi ve "No Command" hatası ile karşılaştım
Recoverye vs girmeye çalıştığımda ise kendini resetledi
Aynı şekilde Download Moda alıp Stock rom flashladım. Düzeldi
Eğer download moda alabiliyorsanız. uygun romu indirip odin üzerinden kurulum yapmayı deneyebilirsiniz
Hocam telefonun garantisi var, orjinal rom bile olsa yazılım atınca garanti dışı kalmıyor mu?

z.turk30

z.turk30

Üye
Servise verin tekrar stok rom atılır.Ama problemin ne olduğunu bilmeden müdahele edilirse işte o zaman sonuçlar iyi olmayabilir.Yazılımsal değilse bulaşmamış olalım

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Servise verin tekrar stok rom atılır.Ama problemin ne olduğunu bilmeden müdahele edilirse işte o zaman sonuçlar iyi olmayabilir.Yazılımsal değilse bulaşmamış olalım
Hocam internetten biraz araştırdım yazılım atıyorlar düzeliyo orjinal yazılımını indirip kursam sorun olur mu? Sammobile sitesinden indirecem zaten 3-5 gün sonra 9.0 yazılımı gelcek ota olarak

z.turk30

z.turk30

Üye
Sorun farklı olunca ne olacak ? Deneme yanılma yöntemi mi yapıcaz..

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Orjinal yazılım garantiyi bozmaz yüklemekte sakınca yoktur. Telefon modeline uygun olanı indirip kurabilirsin.

• Beğen
mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Orjinal yazılım garantiyi bozmaz yüklemekte sakınca yoktur. Telefon modeline uygun olanı indirip kurabilirsin.
Pekala sağolun hocam indiriyorum kurcam en kötü garantiye veririm yapcak bişey yok sağolun tekrardan.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hocam telefonun garantisi var, orjinal rom bile olsa yazılım atınca garanti dışı kalmıyor mu?
orijinal rom atmak knox sayacını artırmaz.
stock romu garantiyi bozmadan kurabilirsiniz

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Allah Razı Olsun hocam peki orjinal yazılım için önerebileceğiniz bir link, site adresi vs var mıdır?
sammobile üzerinden uygun romu kolaylıkla bulabilirsiniz ancak son zamanlarda tekel haline geldiğinden indirme hızlarını limitleyip para ile üyelik satmaya çalışıyorlar
sammobile üzerinden hızlı indirme yapan programlar var
uygun romu sammobile üzerinden bulup "samfirm" isimli yazılımı kullanarak kat kat daha hızlı indirebilirsiniz
sitenin kendisi 15kbps gibi komik bir hız veriyor standart kullanıcılara

mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
sammobile üzerinden uygun romu kolaylıkla bulabilirsiniz ancak son zamanlarda tekel haline geldiğinden indirme hızlarını limitleyip para ile üyelik satmaya çalışıyorlar
sammobile üzerinden hızlı indirme yapan programlar var
uygun romu sammobile üzerinden bulup "samfirm" isimli yazılımı kullanarak kat kat daha hızlı indirebilirsiniz
sitenin kendisi 15kbps gibi komik bir hız veriyor standart kullanıcılara
Hocam başka bi siteden indirdim samfirm yazılımda 2.5 gb olan dosya indirmeye devam ediyordu dosya boyutunu geçtiği halde güvenemedim orjinal başka bi yazılımını başka siteden indirdim kurması kaldı bi tek

Üst Alt