Faturasız Vodafone İnternet hediyeli tarifeler

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone İnternet hediyeli tarifeler
İnternet Hediyeli S kapsamında 20 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 2GB internet sunulacaktır.
Her haftasonu 90 dk internet hediye Tarife içeriğindeki 1 GB hediye internet, son 30 gün içinde numara taşıma ve yeni hat aktivasyon yoluyla gelen faturasız abonelere 12 ay boyunca tarifesini döndürdüğü her ay için ücretsiz tanımlanır. 1GB Hediye İnternet için 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir.
İnternet Hediyeli M kapsamında 23 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 3GB internet sunulacaktır.
Haftasonu 90 dk internet hediye 12 ay 1 gb hediye 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir.
İnternet Hediyeli L kapsamında 28 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 4GB internet sunulacaktır
Hafta sonu 90 dk internet hediye 12 ay 1 gb hediye 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir
İnternet Hediyeli XL kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6GB internet sunulacaktır
Hafta sonu 90 dk internet hediye 12 ay 1 gb hediye 1GB HEDIYE yazıp 7000’e göndererek kayıt olunması gerekmektedir
Tarifeler deki 90 dk internet hediyesi cumartesi yüklenir Promosyon dakika internet hakları Cumartesi 00:59 – Pazar 23:59 arasında kullanılabilir.
İnternet Hediyeli Tarifelerden yalnızca son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alarak Vodafone Faturasız’a gelen aboneler faydalanabilir.
Promosyonun yüklenebilmesi için tarifesindeki haklar yüklendikten sonra haftaiçi en az 1 kere tarifesindeki dakika veya internetten kullanım yapması gerekmektedir.

Misafir - 939313

Lütfen cevaplar mısınız . Ben 25 tl yukledim mesaj geldi gecisiniz gerceklesmistir diye ben birsey yapmadan.simdi hartum faturalimi oldu sürekli her ay ücretli ödeyeceğim?

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Lütfen cevaplar mısınız . Ben 25 tl yukledim mesaj geldi gecisiniz gerceklesmistir diye ben birsey yapmadan.simdi hartum faturalimi oldu sürekli her ay ücretli ödeyeceğim?
Numara taşınmıştır mesajı gelmiştir diye düşünüyorum siz numara taşırken faturaliya geçeceğim demediginiz sürece faturalı yapamazlar sizin onayiniz olması gerekir TL yüklediğiniz belirtmişsiniz faturalı hatta TL yüklenmez

bilal72

bilal72

Üye
Bu tarifeler geçerli mi hala?
Bi de fiyatlar güncel mi?

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Bu tarifeler geçerli mi hala?
Bi de fiyatlar güncel mi?