\\Her model cihaz için rom atma veya root,cwm işlemini buradan bana sorabilirsiniz//

Sponsorlu Bağlantılar

Konudan yararlandınız mı?

• Evet

Kullanılan: 36 76.6%
  • Elbette

Kullanılan: 9 19.1%
  • Tabiki

Kullanılan: 13 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    47
mutlu772

mutlu772

Üye
Lütfen. Kardeşim Huawei honur 7 rom

onurhanerk

onurhanerk

Üye
Samsung A7(2016) 6.0.1 icin root izni vermek istiyorum fakat elimde su an icin pc yok maalesef. Çalisan bir android programi var midir bildiginiz?

xclark

xclark

Üye
Kardeş lg g4 h815tr aldım rootlayabiirmiyim bu konuda yardımını bekliyorum

habib_723

habib_723

Üye
Note 5 android 7 yükledim 2 ay önce ağ hatası aldım sanırım telefonum yurt dışından gelmiş. gene android 6 ya düşürdüm ancak telefoncu bana 2 ay önce android 7 tam otursun yüklenilir dedi imei atacaz falan dedi ya ben kendima tmak istiyorum ama ağ hatası alıyorum şebeke problemi oluyor yani ondan kendim kurtulabilirmiyim. Daha önceleri cyagenmod ile s3 üme rom atıyordum ama ağ hatası falan hiç yoktu acaba note 5 için de cyagenmod gibi bir rom yok mu acaba

gncdl

Üye
S.a
Oppo Find 7 kullanıyorum ve brick oldu. pc görüyor ama driver eksik diyip duruyor nasıl atarım yardımcı olursan sevinirim :( :agla2: :s

angaralıyık

Üye
Merhabalar bende samsung galaxy j7 var prime olmayanından root atmak istedigimde başarısız oluryorum oem kilidi mi ne var mış onu etkinleştiriyorum yani kilidi açıyorum hala hata alıyorum root atmada sanırsam bu telefonda baya bi kilit var önce ki denemem de 50 tl bayıldım telefoncuya simdide denemeye korkuyorum telefonu sıfırladım recovery den wipe işlemlerin hepsini yaptım öyl denedim yine olmadı bu sefer de wipe islemlerinden sonra da telefon acilista ilk kurulan e posta adresini istiyor ben de 2 el aldigim icin giremedim telefoncuya verdim 50 tl gitti :) simdi root atmaya korkuyorum en son care satıp note 2 almak kaliyor geriye cunki onceki cihazım note 2 ydi ne guzel cm 13 cm 12 kurabilmistim soyle bi bakiyorum j7 ye note 2 daha nazik duruyor bu telefondan en son care o yada bu telefonu ilk 0 olarak alan kisiyi bulmak oda cok zor o kisiyi bulup e postasindan bu telefonu kaldirmak olacak galiba cozum aklima baska bisey gelmiyor.. sen den ricam nasil atabilirim buna Root u :) cm yi cok merak ediyorum yakisicakmi diye bir turlu deneyemedim teşekkürler

mutlu772

mutlu772

Üye
Kardeslerim huawei honor 7 rotlamaya yardimci olan kardesime odeme yapilir yapmasam sövme serbes

leventgirgin

Üye
MRH BENIM BIR SORUNUM VAR EGER COZERSENIZ SEVINIRIM BENIM ELIMDE CASPER VIA T-10S TABLET VAR BUNUN FRIMWARE VE ROOT YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM ROOT ICIN (KUNGROOT,CESİTLİ PROGRAMLAR KULLANDIM OLMADI)

--blooder--

--blooder--

Üye
HTC Desire 820 6.0.1 Marshmallow rootlamaktan anlar mısın reis :/

Usen0058

Üye
S8 plus root izni veren program lazım güncel yardımcı olurmusun flaslamadan

szqn55

szqn55

Üye
Selamünaleyküm yıllardır aradığım vestel venüs 5040 içn bir stabil custom rom lazım miui olsa da olur yada benim portlamama yardım edin

kahyaogluhasan

Üye
Kardeş lg g4 h815tr aldım rootlayabiirmiyim bu konuda yardımını bekliyorum
bende araştırıyorum. bulursan bana da haber ver dostum. bootloader kilidi varmış sadece 6.0 larda. olmuyor dediler. sonda ki tr uzantısı olmayanlarda root oluyor ama bunlarda olmuyormuş.

DevilWearsPrada

Üye
Konuyu hortlaticam belki ama bana acil x35 custom veya stock rom ve twrp dosyası lazım şimdiden teşekkürler

Mc_SaRı

Mc_SaRı

Üye
Öncelikle Herkese selam aleyküm bu gün elime bir adet Orjinal Samsung Galaxy s3 Neo (I9301Q) geçti (satin aldim gibi bişey) hâlâ hazirda bir adet s3 kullaniyorum fakat benim sürümüm 4.3 o neo olduğundan sanirim 4.4.2 işin doğrusu benim tel neo olmamasına rağmen bin çeker tel cok çakma durdu gözüme. Bu arada telefonun seçenekler ve geri tuşu da malesef çalışmıyor (ışıklar yanıyor fakat çalışmıyor) ekran ve dokunmatik sağlam neyse konumuza geçelim ben 4.4.2 yi kendi kullandigim 4.3 e çevirmek istiyorum s3 neo için orjinal Türkiye 4.3 varmı nasıl bulabilirim nasil yüklerim. Ve varsa bir çözümü seçenekler ve geri tuşunu nasıl çalıştırabilirim (yazilimsalsa sorunu eğer)
Yardim etmeniz dileği ile şimdiden teşekkürler.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Öncelikle Herkese selam aleyküm bu gün elime bir adet Orjinal Samsung Galaxy s3 Neo (I9301Q) geçti (satin aldim gibi bişey) hâlâ hazirda bir adet s3 kullaniyorum fakat benim sürümüm 4.3 o neo olduğundan sanirim 4.4.2 işin doğrusu benim tel neo olmamasına rağmen bin çeker tel cok çakma durdu gözüme. Bu arada telefonun seçenekler ve geri tuşu da malesef çalışmıyor (ışıklar yanıyor fakat çalışmıyor) ekran ve dokunmatik sağlam neyse konumuza geçelim ben 4.4.2 yi kendi kullandigim 4.3 e çevirmek istiyorum s3 neo için orjinal Türkiye 4.3 varmı nasıl bulabilirim nasil yüklerim. Ve varsa bir çözümü seçenekler ve geri tuşunu nasıl çalıştırabilirim (yazilimsalsa sorunu eğer)
Yardim etmeniz dileği ile şimdiden teşekkürler.
Tuş sorunu hakkında bir şey söyleyemem ama
4.3 Olsa bile Samsung "Downgrade" Olayına izin vermiyor
eğer bi üst sürüme bir kez çıktıysanız sürüm düşürmeniz pek olası değil
(Dışarıdan Nand yongaya müdahele ile yapılabiliyor onu da sizin yapabilmeniz mümkün değil)

Mc_SaRı

Mc_SaRı

Üye
Tuş sorunu hakkında bir şey söyleyemem ama
4.3 Olsa bile Samsung "Downgrade" Olayına izin vermiyor
eğer bi üst sürüme bir kez çıktıysanız sürüm düşürmeniz pek olası değil
(Dışarıdan Nand yongaya müdahele ile yapılabiliyor onu da sizin yapabilmeniz mümkün değil)
Anlayacağım türde yazsaydiniz keske firansizligi gectim direk uzayli kaldım konuya. Odin ile android 4.3 kuramazmiyim onu soruyorum.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Anlayacağım türde yazsaydiniz keske firansizligi gectim direk uzayli kaldım konuya. Odin ile android 4.3 kuramazmiyim onu soruyorum.
Malesef sürüm düşürme (Downgrade) yapılamıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Peki bunu uygulamam doğru olur mu sağlıklı bir şekilde yapabilirmiyim ?
"Cihazınızda Android 4.4.4 KitKat yüklüyse lütfen buradaki işlemleri yapmayın."

Konunun içinde de yazıyor
Üst sürümde iseniz rom atarken hata alırsınız ?

Bi üst sürümün içinde bi alt sürümün kurulmasını engelleyen kodlar mevcut
4.3 un üstündeki bir sürümden 4.3 e dönmek mümkün değil

carnewa888

Üye
usta kolay gelsın bende gm 5 d var androıd 7.1.1 buna root atmak ıstıyorum yardımcı olurmusun detaylı pek anlamıyorum

Üst Alt