Nokia N9'um Çöktü

Sponsorlu Bağlantılar

naviqators

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N9'um Çöktü
Arkadaşlar nokia n9 telefonum açılışta nokia yazısında kalıyor tekrar kendini yeniden başlatıyor.
Telefonu nasıl kurtarabilirim ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format yada Dead Flash Tarzı Bişey Vardı Onunla

naviqators

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yapıcam kardeşim söyler misin _?

rashitshain

rashitshain

Üye
merhabalar .. cihazımda reset olayı başladı internetten video izlerken cıhaz birden reset atmaya başladı sonra sim kartı çıkarınca resetleme durdu takınca tekrar kapanıyor. sonra openmod flash attım düzeldi bi süre kullandım sonra başka bir sim kart taktım bu defa tamamen kapandı hiç bir şekilde müdahele edemiyorum flasherde bütün kodları denedim cihaz algılanmıyor sadece led ışık yanıyor yardım edebilir misiniz?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
merhabalar .. cihazımda reset olayı başladı internetten video izlerken cıhaz birden reset atmaya başladı sonra sim kartı çıkarınca resetleme durdu takınca tekrar kapanıyor. sonra openmod flash attım düzeldi bi süre kullandım sonra başka bir sim kart taktım bu defa tamamen kapandı hiç bir şekilde müdahele edemiyorum flasherde bütün kodları denedim cihaz algılanmıyor sadece led ışık yanıyor yardım edebilir misiniz?
o şekilde 2 cihazım gitti gecmiş olsun yapacak hicbirşey yok

rashitshain

rashitshain

Üye
Bataryayı çıkarınca açıldı flasladım bi süre sonra yine devam etmeye başladı. dediğin gibi umudu kestim artık

Üst Alt