Şebeke sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Şebeke sorunu
Arkadaşlar Vodafone bulunduğum yerde şebeke hiç çekmiyor.
Öğrendim ki yakınımda Baz istasyonu yokmuş simdi ben ne yapacağım

yeumyang

yeumyang

Moderator
Vodafone destek ekibine yani müşteri hizmetlerine ulaşıp adres bilgilerinizi ve konum bilgisini paylaşmanız gerekiyor incelerler geri dönüş sağlarlar

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Defalarca ilettim.
Hep aynı cevap
" o bölgede çalışma var"
Başka ilçeye taşındım yine aynı.
Yok abi Vodafone yetersiz kalıyor çekim konusunda

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Her zaman her yerde aynı durum oluyor gibi gözüksede öyle olmaz, her operatör için durum böyledir. Yapılması için çok fazlaca destek gereklidir size öyle derler ama bunu ileten sayısı iki elin parmak sayısını geçmeyince bir düzelme olmaz. O yüzden bulunduğunuz yerde bir farkındalık oluşturup daha çok destek olmalarını sağlayabilirsin bu şekilde bir çözüm olabilir.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Defalarca ilettim.
Hep aynı cevap
" o bölgede çalışma var"
Her zaman her yerde aynı durum oluyor gibi gözüksede öyle olmaz, her operatör için durum böyledir. Yapılması için çok fazlaca destek gereklidir size öyle derler ama bunu ileten sayısı iki elin parmak sayısını geçmeyince bir düzelme olmaz. O yüzden bulunduğunuz yerde bir farkındalık oluşturup daha çok destek olmalarını sağlayabilirsin bu şekilde bir çözüm olabilir.
Yok abi Vodafone yetersiz kalıyor c
Araştırma yaptım yakınlarda Baz istasyonu yokmuş en iyisi başka operatöre geçmek

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
TURKCELL'in çekim gücüne guvenebilirsiniz.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Öyle de Turkcell biraz pahalı

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Defalarca ilettim.
Hep aynı cevap
" o bölgede çalışma var"

Yok abi Vodafone yetersiz kalıyor c
Araştırma yaptım yakınlarda Baz istasyonu yokmuş en iyisi başka operatöre geçmek
Demek istediğim de bu yani, nereye gittiğimiz önemli değil orada yapılması için uğraşan ve şikayette bulunanın olup olmadığıdır. Siz ilçe den çekmediğini söylüyorsunuz ben köy evinde H LTE görüyorum hemen hemen her zaman size bunu demek istedim.
Başka öperatöre de geçmeden önce o bölgedeki arkadaşlarınız varsa onlara danışabilirsiniz hatta yoldan giderken bazı insanları da özellikle üniversite öğrencileri lise öğrencileri denk gelecektir onlara da sorabilirsiniz operatörlerin durumunu.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Demek istediğim de bu yani, nereye gittiğimiz önemli değil orada yapılması için uğraşan ve şikayette bulunanın olup olmadığıdır. Siz ilçe den çekmediğini söylüyorsunuz ben köy evinde H LTE görüyorum hemen hemen her zaman size bunu demek istedim.
Başka öperatöre de geçmeden önce o bölgedeki arkadaşlarınız varsa onlara danışabilirsiniz hatta yoldan giderken bazı insanları da özellikle üniversite öğrencileri lise öğrencileri denk gelecektir onlara da sorabilirsiniz operatörlerin durumunu.

Bugüne kadar Turkcell ve Vodafone kullandım.
Turkcell her yerde net çekiyor fakat biraz pahalı.
Bakalım Turk Telekom"u da deneyeceğim inşallah

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
Operatör değiştirmeden önce üç beş kişiye sor, hangi operatör ne kadar çekiyor diye. Bunu öğrenmen senin daha kolay ve daha sağlıklı operatör değiştirmene yardımcı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Operatör değiştirmeden önce üç beş kişiye sor, hangi operatör ne kadar çekiyor diye. Bunu öğrenmen senin daha kolay ve daha sağlıklı operatör değiştirmene yardımcı olacaktır.
Etrafımdaki çoğu kişi T. Telekom
Vodafone beş para etmez

phasan

phasan

Üye
Türk Telekom bana gore 1 Nisan 2016 dan beri gelişme var vodafone daha kotu olmaya başladı ben türk Telekom kullanıyorum ama bazen iş yerınde çekmiyor cumhurbaşkanı sarayının yakınında iş yerim orda yine Türk Telekom iyi türkcell konuşmak için açık alana cıkıyorlar

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Türk Telekom bana gore 1 Nisan 2016 dan beri gelişme var vodafone daha kotu olmaya başladı ben türk Telekom kullanıyorum ama bazen iş yerınde çekmiyor cumhurbaşkanı sarayının yakınında iş yerim orda yine Türk Telekom iyi türkcell konuşmak için açık alana cıkıyorlar

Sony Xperia XZ Premium cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bugün itibariyle Türk Telekom'a başvuru yaptım.
Vodafone evin içinde hiç çekmiyor.
Bir de Telekom"u deneyelim bakalım.