Yardım nougat yüklerken kaldıj 7 prime

Sponsorlu Bağlantılar

onrgcr

onrgcr

Üye
    Konu Sahibi
nougat yüklerken kaldıj 7 prime
j7 prime cihazıma hindistan nougat romunu yüklüyorum odin ile yalnız userdata bölümüne kadar seriydi ama orada durdu. yarım saattir userdata bölümünde ve telefon ekranında do not off target yazıyor. bende bağlantıyı koparmadım ne yapmalıyım bu kadar uzun sürmemeli?

ibrother

ibrother

Üye
Netten araştır. .pit dosyasını bul j7 prime nin onunla birlikte at çözülmesi gerek sorunun.

onrgcr

onrgcr

Üye
    Konu Sahibi
Netten araştır. .pit dosyasını bul j7 prime nin onunla birlikte at çözülmesi gerek sorunun.

birader telefon download modunda yanıt vermiyor şuan. odin okuyor tanıyor ama tel onada bağ kurmuyor odinde tekrar işlem başlattığımda setupconnectionda kalıyor

ibrother

ibrother

Üye
Pili çıkarıp tak bak download moda giriyor mu? Giriyorsa dediğim dosyayı bul onunla at. O da olmazsa smart swich ile dene.

• Beğen
Tepkiler: onrgcr
onrgcr

onrgcr

Üye
    Konu Sahibi
Pili çıkarıp tak bak download moda giriyor mu? Giriyorsa dediğim dosyayı bul onunla at. O da olmazsa smart swich ile dene.
ses artırma güç ve menü tuşu ile çıkabildim bu yerden bir ünlem ekranı ile smart switch i önerdi senin gibi tekrar odinle denedim pit dosyasını da ekleyerek yine userdatada kaldı tek yol smartswitch gibi duruyo