Desteklenmeyen Lumialara Windows 10 Mobile Kurulumu

Sponsorlu Bağlantılar

og1907

og1907

Üye
Birkaç sorum olacak yüklemeden sonra sorunsuz kullanıyorum ancak mobil etkin noktası sorunu var onu nasıl çözebiliriz birde şuan güncellemelerde 14393.639 güncellemesi gözüküyor onuda kuralımmı...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Birkaç sorum olacak yüklemeden sonra sorunsuz kullanıyorum ancak mobil etkin noktası sorunu var onu nasıl çözebiliriz birde şuan güncellemelerde 14393.639 güncellemesi gözüküyor onuda kuralımmı...
Tuş kilidi koyunca mı kapanıyor mobil etkin noktası?
Birde gelen güncellemeleri kurun derim. Yeni sürümlerle bir önceki yapılardaki sorunlar bir nebze çözülüyor

og1907

og1907

Üye
Tuş kilidi koyunca mı kapanıyor mobil etkin noktası?
Birde gelen güncellemeleri kurun derim. Yeni sürümlerle bir önceki yapılardaki sorunlar bir nebze çözülüyor
Evet tuş kilidi devreye girince kapanıyor. Güncellemeyi kurayım o zaman...

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncelleme yapınca sorun devam ederse sıfırlayıp temiz kurulumu deneyin..
Büyük olasılıkla güncelleme ile düzelecektir.

og1907

og1907

Üye
Güncelleme yapınca sorun devam ederse sıfırlayıp temiz kurulumu deneyin..
Büyük olasılıkla güncelleme ile düzelecektir.

Malum biz Windows 10 güncellemesini konunun başında anlatımla yükledik sıfırlayınca kayıt defterindeki bilgiler gitmezmi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Windows 10 kurulu zaten telefonda. Sadece güncellemeleri alamazsın. Onun içinde kayıt defteri ile oynarsınız , yeni gelecek olan güncellemeleri alırsınız.

• Beğen
Tepkiler: og1907
og1907

og1907

Üye
Windows 10 kurulu zaten telefonda. Sadece güncellemeleri alamazsın. Onun içinde kayıt defteri ile oynarsınız , yeni gelecek olan güncellemeleri alırsınız.
Teşekkürler arkadaşım deniyelim bakalım...

humanhunter

humanhunter

Üye
Ne zamandır aklımda fırsat olmadı denemeye, mobil etkin nokta için şunu deneyebilirmisin?
HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlSet001\Services\KeepWiFiOnSvc altında "start" değerini 2 yapıp telefonu yeniden başlattıktan sonra deneyebilirmisin

og1907

og1907

Üye
Ne zamandır aklımda fırsat olmadı denemeye, mobil etkin nokta için şunu deneyebilirmisin?
HKEY_LOCAL_MACHINE\ControlSet001\Services\KeepWiFiOnSvc altında "start" değerini 2 yapıp telefonu yeniden başlattıktan sonra deneyebilirmisin
Bu değeri nasıl değiştireceğim bilgi verirseniz denerim.

humanhunter

humanhunter

Üye
Bu değeri nasıl değiştireceğim bilgi verirseniz denerim.
interop tools uygulamasında registry browser bölümünden yapabilirsiniz
custompfd uygulaması da olur sizde bu var büyük ihtimalle

og1907

og1907

Üye
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu yöntem işe yarıyormu başarabilen varmı

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorunu bende yaşadım ama çok nadir kullandığımdan çözümünü araştırmamıştım
bu yöntem işe yarıyormu başarabilen varmı
Evet yarıyor

og1907

og1907

Üye
Mobil etkin noktası sorunu telefonu sıfırladıktan sonra ortadan kalktı...

4MaGuS

4MaGuS

Üye
920 de sd kart desteği olmadığı için bu yöntem kullanılamaz değil mi yoksa telefon hafızasını kullanıpta başaran oldu mu

og1907

og1907

Üye
Sıfırlama sonrası birçok sorun düzelmişti dün kayıt defterini değiştirmek istedim aynı işlemlerin sonunda hep hata verdi ne yapabilirim.

0MG90

0MG90

Üye
Installed within internal memory bende X olarak gözüküyor devam etsem hata verir mi? @Mr.Sun
Neyse hallettim. SD kart takılı olmadan kurmak lazımmış 2. xap dosyasını. Güncelleme iniyor umarım sorunsuz kurulur. :yuru
Yüklendi herhangi bir sorun görmedim ama yedekleri nasıl geri yüklerim? Ayalarda öyle bir şey bulamadım. OneDrive'a baktım PC'den hala 1320 yedekleri duruyor ama cihazdan nasıl geri yükleyeceğim?

og1907

og1907

Üye
Installed within internal memory bende X olarak gözüküyor devam etsem hata verir mi? @Mr.Sun
Neyse hallettim. SD kart takılı olmadan kurmak lazımmış 2. xap dosyasını. Güncelleme iniyor umarım sorunsuz kurulur. :yuru
Yüklendi herhangi bir sorun görmedim ama yedekleri nasıl geri yüklerim? Ayalarda öyle bir şey bulamadım. OneDrive'a baktım PC'den hala 1320 yedekleri duruyor ama cihazdan nasıl geri yükleyeceğim?
Güncelleme kurulurken yedekleri yuklemesi lazım olmazsa mağazan herşeyi guncelle birde öyle bak.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye

Sıfırlama yapmadan yedek kurulmaz diye biliyorum.. Bir de aldığın yedek başka bir modelde kuruluyor muydu acaba?! Bu konu hakkında net bir şey diyemem..

Üst Alt