Windows Mobile 10'na Geçme Sorunu


mrt-06

mrt-06

Üye
iPhone 8 kullanıyorum ama Windows Mobil'i yıllarca severek kullandım elimde Nokia 520 var, ikinci telefon olarak kullanmayı düşünüyordum lakin Windows Mobile tam anlamıyla bir faciaya dönmüş durumda!

520'nin içerisinde Mobile 8.1 var ve neredeyse hiçbir şeyi desteklemiyor, internette Windows 10'na geçebileceği yazılmış lakin Mağaza desteği birkaç ay önce bittiği için yükseltme uygulamasını kuramadım, internetten indirmeye çalıştım olmadı. Yardımcı olabilecek var mı?
 
Son düzenleme:
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Anca Symbian da olduğu gibi üçüncü parti market uygulamaları varsa onları deneyebilirsin. Onun haricinde yine symbian da olduğu gibi internetten uygulamaları tek tek araştırıp bulacaksın.
 

kenan2k

Üye
Merhabalar;
Bu linkten mağaza olmadan win 10 çekebilirsiniz.
 
supragt

supragt

Üye
Windows 8.1 de mağaza desteklenmiyor zaten symbian gibi mağaza dışında uygulama yüklemek için unlock yapmak gerekir uzun iş.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt