Samsung s6 pil süresi

Sponsorlu Bağlantılar

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s6 pil süresi
Selamunaleykum. Pil süresi baya düsük geldi ne yapabilirim. Arka planda calisan uygulama yok. Ekran ışığı ceyrekte. Ve de hic facebooka hic girmedim.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Android tüketimi ekstra fazla, hard format atıp en güncel sürümü yüklemen gerekiyor.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En güncel sürümü yüklemeni öneririm.

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
6.0.1 surumunu kullaniyorum sarj asiri derecede bitmeye devam ediyor. Sarjdan yuzde yuz olunca cikartiyorum yuzde 98e dusuyo direk. Operaya gireli 2 dakika oldu 96 oldu. Hard format kesin düzeltir mi

MaxipmaN

Üye
Bu hayatta hicbir seyin garantisi yok. Duzelmezse vatan sagolsun :bigstar:

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut
hikmet366

hikmet366

Üye
Aynen bende de düştü pil kullanım süresi 1 saat 90 dk 2 saat gibi değişiklik gösteriyor bende

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilisimler

bilisimler

Üye
Bende aynı sorunla karşılaşmıştım:ah clean master sorunu düzeltti.:cool

MaxipmaN

Üye
Bende aynı sorunla karşılaşmıştım:ah clean master sorunu düzeltti.:cool
hem boş beleş bir uygulama hem de kullanıcı bilgilerini sattığı söyleniyordu. ccleaner ve link2sd(root ile) haricinde başka temizlik için uygulama kullanılmasına gerek yok :)

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
bilisimler

bilisimler

Üye
hem boş beleş bir uygulama hem de kullanıcı bilgilerini sattığı söyleniyordu. ccleaner ve link2sd(root ile) haricinde başka temizlik için uygulama kullanılmasına gerek yok :)

Aynen kardeşim doğru söylemişm galiba siz benim bir önceki yorumumu okumuşsunuz sözümün arkasındayım şöyle anlatayım o programın yaptığı görevler farklı bu programın yaptığı görevler farklı aralarında dağlar kadar fark var ben bu programı kurduğum zaman kayıt ollmadım sadece sistemi gereksiz dosyaları temiizliyor android üzerinden kayıt olmadan sistemi optimize ediyor. Umarım anlatabilmişimdir. Ben burda bilgi yarışması yapmıyorum sadece yaşadığım hadiseyi anlatıyorum ve bilgilerimi paylaşıyorum hepsi bu yanlışım var ise arkadaşlar düzeltebilir .
Yukledim bakalm duzelcek mi

Bu program sistemde en az bir hafta durması gerekiyor ki sisteminizi tanısın ve düzenlesin düşüncesindeyim umarım düzelir. Ben bu şekilde düzeltmiştim düzelme olmadığı zaman ise sistemi baştan yüklerim (Format).

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

slymn78

Üye
Android sürümün en son surumunu yukle note 4 kullanicisiyim telefon 7 saatte beklemede 4 sarj gotururken simdi ara guncellemeyle 2 ye dustu

MaxipmaN

Üye
Aynen kardeşim doğru söylemişm galiba siz benim bir önceki yorumumu okumuşsunuz sözümün arkasındayım şöyle anlatayım o programın yaptığı görevler farklı bu programın yaptığı görevler farklı aralarında dağlar kadar fark var ben bu programı kurduğum zaman kayıt ollmadım sadece sistemi gereksiz dosyaları temiizliyor android üzerinden kayıt olmadan sistemi optimize ediyor. Umarım anlatabilmişimdir. Ben burda bilgi yarışması yapmıyorum sadece yaşadığım hadiseyi anlatıyorum ve bilgilerimi paylaşıyorum hepsi bu yanlışım var ise arkadaşlar düzeltebilir .

Bu program sistemde en az bir hafta durması gerekiyor ki sisteminizi tanısın ve düzenlesin düşüncesindeyim umarım düzelir. Ben bu şekilde düzeltmiştim düzelme olmadığı zaman ise sistemi baştan yüklerim (Format).
mağazada popüler zaten demekki işe yaradığı zamanlar da var. kullanıcı bilgileri mevzusu can sıkıcı ama kullanıcı bilir whatsapp falan da zaten pek temiz değil o konuda.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Hard format attim yetmez dedim odinle en güncel sürümü attım. Iki kere de guncelleme geldi guncelledim simdi de google play hizmetleri cok sarj yiyor. Neden bu kadar fazla sarj yer google hizmetleri sizce ?

hikmet366

hikmet366

Üye
Kardeş ben cuma günü şarj tutmuyor diye telefonu servise verdim cihazda bunlar değişti

Ekran
Şarj Giriş portu
Batarya
Şarj kablosu

Bunlar değişti şuanda orta parlaklık ile bu kadar şarj harcadım

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben root attm knox sayacindan sonra garanti gitti. Yoksa bende garantiye gönderirdim

hikmet366

hikmet366

Üye
Ya ben root attm knox sayacindan sonra garanti gitti. Yoksa bende garantiye gönderirdim
Anlıyorum valla rekora doğru gidiyorum hiç görmediğim saat süresini gördüm

v30xy

v30xy

Üye
Ekran Parlaklığını Düşürebilirsin. Gereksiz Oyun Ve Uygulamaları Sil Özellikle Arkaplanda Çöl Kullanan Uygulamaları [emoji1] [emoji1] [emoji1]

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt