Samsung s6 pil süresi

Sponsorlu Bağlantılar

lazye

lazye

Üye
4 saat ekran süresi akıllı cihaz için aşırı kötü değil mi en az 5 saat olması gerekmez mi ya ben mi yanlış düşünüyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
4 saat ekran süresi akıllı cihaz için aşırı kötü değil mi en az 5 saat olması gerekmez mi ya ben mi yanlış düşünüyorum
Kardeş s6 gibi bir cihaz için 4.30 saat çok iyi bir rakam

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Ekran hep en kisikda grenify kullaniyorum uyutuyorum yine de fazla gidiyo sarj

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Garantinin bitmesine 4 5 ay var normalde ama knox sayacindan dolayi garanti disi. Servise gitsem 2.el aldim falan desem tutmaz mi. Gerci 2.el aldim dogru ama rootu ben attim

lazye

lazye

Üye
Garantinin bitmesine 4 5 ay var normalde ama knox sayacindan dolayi garanti disi. Servise gitsem 2.el aldim falan desem tutmaz mi. Gerci 2.el aldim dogru ama rootu ben attim
siz hiç knox sayacı muhabbetine girmeyin derim sadece derdinizi anlatın sorarlarsa 2. el aldım dersiniz veya cihazı brick edipte verseniz anlaşılıyor mu acaba bilen arkadaşlar kesinlikle çıkacaktır

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Direk götürüp sorunumu söyleyeyim haklısınız. Maltepede olmasi lazim galiba servis
demin bitti şarj 2 saat 2 dakika ekran harcamıs rezillik

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Ben bu ekran surelerini bataryası bitmiş 3 yıllık LG G2 ile görüyorum. Telefonda sorun var gereksiz uygulamaları devre dışı bıraktınız mi? Kullandığınız sebeke moduda önemli lte de mj kullanıyorsunuz?

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Grenify ile devamli uygulamalari uyutuyorum. 4g kapali devamli 3g acik. Clean master ve 360 security yukledim taradim bi yalnislik yoksa ekran suresi 3 bucuk saate cikti

Biraz whatsap yemis

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Pil değişimi yaptığımda 4 5 saat ekran süresi alıyordum şimdi tekrardan 3 saate düştü , sanırım olay hızlı şarj ile alakalı , fazla ısındığından pilin ömrü azalıyor olabilir vaktim olsa tekrar götürücem servise , ama bu kullanımlar normal görünüyor... bizde de öyle olunca...
Ek olarak cihazı kapatın %100 e kadar şarj edin sonra *#0228# komutunu kullanın birkaç kere Quick start tı galiba o butona basın level kısmında yazan değer ile ekranın üstünde yazan pil değerleri aynı olana kadar bunu yapın belki optimizasyon çözüm olur bir nebze

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Pil değişimi yaptığımda 4 5 saat ekran süresi alıyordum şimdi tekrardan 3 saate düştü , sanırım olay hızlı şarj ile alakalı , fazla ısındığından pilin ömrü azalıyor olabilir vaktim olsa tekrar götürücem servise , ama bu kullanımlar normal görünüyor... bizde de öyle olunca...
Ek olarak cihazı kapatın %100 e kadar şarj edin sonra *#0228# komutunu kullanın birkaç kere Quick start tı galiba o butona basın level kısmında yazan değer ile ekranın üstünde yazan pil değerleri aynı olana kadar bunu yapın belki optimizasyon çözüm olur bir nebze
O dediginizi de yaptim hocam

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben daha onu elime bile almam ne zaman onu yaptıysam şarjım o gündür bozulmaya başladı

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben daha onu elime bile almam ne zaman onu yaptıysam şarjım o gündür bozulmaya başladı

Aynen bende acelem olmadığı sürece hızlı şarj kullanmam gerçi adamlar da zaten sürekli kullanılsın diye yapmamışlardır ya neyse.. Bundan sonra acelem olmadıkça kullanmam ben onu o kadar
Pili yeni değiştirmiştir bu kadar düşmesi kötü oldu ya

Yoğun internetli kullanım 2 saat 49 dk ekran süresi şu an şarj %28
392 mah enerji ekran tüketmiş
99 mah Spotify
83 mah android OS
80mah chrome

Yanlız bunların arasında 10193 diye bir uygulama var bu ne oluyor tam anlamadım bilen var mı ? Virüs falan olmasın ? Durmaya zorla butonu da yok

hikmet366

hikmet366

Üye
Sistem

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Tüm kullanımkarı topladım 954 mah çıktı yüzde olarak hesaplayın canım 36 -37 gibi birşey çıkıyor , yani şu anda şarjının %64 olması gerekmez mi

Haydaa gel de çıkan soruya bak şimdi

coskun3444

Üye
    Konu Sahibi
Ekran süresinde bariz artıs var.

Üst Alt