Telefon tamamen kilitlendi yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

rehman111

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tamamen kilitlendi yardım edin
Telefona yanlışlıkla geçersiz e-posta yazdım kayıt oldum. sonra fark edim format attım ama cihaz çalınmaya karşı kurumu aktive olmuş şimdi kod istiyor lütfen yardım edin. Tüm evrakları bende daha telefonu dün aldım yurt dışından ne yapmalıyım lütfen yardım edin. Model lumia 435. imei ile kodu silemezmiyiz? yada eski symbianlar gibi tamamen yeniden yazamazmıyız herşeyi? telefon açılırken de t-mobile yazısı geliyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Telefona yanlışlıkla geçersiz e-posta yazdım kayıt oldum. sonra fark edim format attım ama cihaz çalınmaya karşı kurumu aktive olmuş şimdi kod istiyor lütfen yardım edin. Tüm evrakları bende daha telefonu dün aldım yurt dışından ne yapmalıyım lütfen yardım edin. Model lumia 435. imei ile kodu silemezmiyiz? yada eski symbianlar gibi tamamen yeniden yazamazmıyız herşeyi? telefon açılırken de t-mobile yazısı geliyor

Reset atmayı denediniz mi veya wdrl ile yazılım yükleyebilirsiniz.

Uyarı: Telefonunuzu sıfırladığınızda, uygulamalar dahil olmak üzere tüm kişisel içeriğiniz silinir ve fabrika ayarları geri yüklenir.

1. Şarj cihazının bağlı olmadığından emin olun ve telefonu kapatın.

2. Ses seviyesini azaltma tuşunu basılı tutun ve şarj cihazını bağlayın. Ekranda bir ünlem işareti (!) gösterilir.

3. Tuşlara aşağıdaki sırayla basın:

Ses seviyesini yükseltme, Ses seviyesini azaltma, Açma/kapatma ve Ses seviyesini azaltma.

Telefonunuz sıfırlanır ve yeniden başlatılır. Bu birkaç dakika sürebilir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Recovery Tool İle Yazılım Atıp Dene Bir.Oturum Açmana Gerek Yoktu Neden Açtınki?

rehman111

Üye
    Konu Sahibi

Şöyle ekran geliyor herkes artık çöp diyor

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye

Şöyle ekran geliyor herkes artık çöp diyor
Kurtarma anahtarı dediği şey imei değil mi?
Alttaki bağlantıdan MS hesabında kayıtlı tüm cihazları ve bilgilerini bulabilirsin.
IMEI'den tut, Pc'nin anakart nosuna kadar hepsi yazar.

rehman111

Üye
    Konu Sahibi
hesabı salladığım için bilmiyorum hesabımı

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

rehman111

Üye
    Konu Sahibi
hayır t-mobilden aldım zaten qarantisi yok. hesabımda denedim kaydım yapılmadı. sonra öylesine bir hesap salladım kabul etti. hesabı silmek için format atayım dedim. format sonrası güvenlik nedeniyle şu sorun ortaya çıktı

Üst Alt