Öneri 3000 tl ye en uygun telefon

Sponsorlu Bağlantılar

biyolog4472

biyolog4472

Üye
    Konu Sahibi
3000 tl ye en uygun telefon
Selam arkadaşlar sizden bi konuda yardım bekliyorum tamamen teknoloji ve cep telefonu hastası biriyim ilk defa 3000 tl gözden çıkardım bu fiyata alabileceğim telefon hangisi olmalı sizce benim gönlüm lg v20 özellikle performansı hele ki kamera özellikleri bunun dışında hediye verilen aksesuarları beni müthiş cezbediyor lütfen yorum yapmayı unutmayın çok değerli önerileriniz benim için

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sami41

Üye
Selam arkadaşlar sizden bi konuda yardım bekliyorum tamamen teknoloji ve cep telefonu hastası biriyim ilk defa 3000 tl gözden çıkardım bu fiyata alabileceğim telefon hangisi olmalı sizce benim gönlüm lg v20 özellikle performansı hele ki kamera özellikleri bunun dışında hediye verilen aksesuarları beni müthiş cezbediyor lütfen yorum yapmayı unutmayın çok değerli önerileriniz benim için

Android alacaksan kesinlikle htc m10 öneririm. Kamera batarya stabilite hersey mükemmel.. Ben note 5 kullanıyorum samsung alma sakın.. Androidin çoklu görev performansı cok kötü.. 3 gb ram bi halta yaramıyor.. Dedigim gibi htc m10 incele bence en alinabilecek telefonlardan biri.. Lg anakart yanmasiyla meşhur bir telefon, v20 hakkinda cok bilgim yok..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: biyolog4472 ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
3 gb ram bi halta yaramıyomu :d: note 4 ile dunyaları oynadım yükledim arka planda asphalt 8 açıktı 2 oyunu ust uste çalıştırdım üstüne internette takıldım tek donma kasma yaşamadım note 5 de kullandım note serisinin en iyisiydi s7 edge kullanıyorum muhtesem cihaz s7 edge almanı tavsiye ederim veya biraz daha çıkabilirsen s8 al htc hakkında bilgim yok ust mesajda arkadas söylemiş

• Beğen
Tepkiler: slymn78 ve biyolog4472
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
S7 edge yada bkle yeni yıla girdik daha güncrl cihazlar geliyor
lg'nin malzeme kalitesi düşük

• Beğen
Tepkiler: biyolog4472
yeumyang

yeumyang

Moderator
Tercih sizin ama beklerseniz bence daha iyi olur o kadar butceniz varsa yeni çıkacak modellerden almanızı tavsiye ederim ama alacaksaniz da s7 edge veya iPhone öneririm

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
bence biraz daha bekle o kadar bütçe varsa s8 alırsın :) bir aya bir çok farklı cihaz tanıtımı olacak onlara göz atarsın

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
kesinlikle huawei mate 9 arada %8 indirimle 2769:tl: oluyor batarya performansınada çok iyi deniliyor

• Beğen
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
mwcyi bekle
belki hoşuna gidecek yeni modeller çıkar ha çıkmadı mı yeni çıktı diye alacağın modelin fiyatı düşer tasarruf edersin

• Beğen

sami41

Üye
3 gb ram bi halta yaramıyomu :d: note 4 ile dunyaları oynadım yükledim arka planda asphalt 8 açıktı 2 oyunu ust uste çalıştırdım üstüne internette takıldım tek donma kasma yaşamadım note 5 de kullandım note serisinin en iyisiydi s7 edge kullanıyorum muhtesem cihaz s7 edge almanı tavsiye ederim veya biraz daha çıkabilirsen s8 al htc hakkında bilgim yok ust mesajda arkadas söylemiş
Kardeşim boş yorumlar yapma, ben coklu performansta bi halta yaramiyor diyorum bunun aksini iddia edemezsin. 2 tane program ac arka planda 3.kapaniyo mu kapanmiyo mu gör.. coklu görevde iphone uzerine telefon yok

• Beğen
Tepkiler: biyolog4472 ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Kardeşim boş yorumlar yapma, ben coklu performansta bi halta yaramiyor diyorum bunun aksini iddia edemezsin. 2 tane program ac arka planda 3.kapaniyo mu kapanmiyo mu gör.. coklu görevde iphone uzerine telefon yok

Seninle burda tartismiyorum kardesim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
man20

man20

Üye
lg'nin 'V' serisi mükemmel hele ki kamerası süper ama gel gör ki kronik sorunları çok lg'nin :/ HTC 10'da çok iyi cihaz. Ses performansı ve de kutudan çıkan kulaklıkta 200 liralık mıydı neydi o kulaklıkla beraber geliyor.

• Beğen

sami41

Üye
Seninle burda tartismiyorum kardesim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tartışacak bir sey yok kardeşim görünen köy klavuz istemez.. bende note 5 var diyorum kendi sahip olduğum telefonu neden kötüleyim ?

• Beğen
byAndroid

byAndroid

Üye
Tasarım ve farklılık istiyorsan mi mix yakışır. Türkiye de de satılıyor :D

• Beğen
Tepkiler: gokturk_28 ve biyolog4472
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben olsam iPhone 7 fiyatları hazır düşmüşken kaçırmam.

• Beğen
mterzy

mterzy

Üye

Kardeşim en az 3 gün batarya süresi
Piksel piksel ekran
Ve sayamacağım bir çok oyun ve özellik
Hesap makinasından leblebi yazma imkanı.
3.000 TL için konu bayağı görgüsüzlük olmuş :)
Kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

slymn78

Üye
S7 edge al hem kamera perfonmasi cok iyi hemde bir iphone 7s kadar olmasada cok hizli bir telefon tasarim bakimindan oldukcada basarili bir telefon hem hızlı sarj hemde kablosuz sarj özelliği var standart kullanımda 1.5 gunu cikarir oldukca harika bir telefon

• Beğen
biyolog4472

biyolog4472

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok güzel yorumlar geldi hepinize çok teşekkür ederim özellikle bazı arkadaşların şubatta çıkacak telefonları bekle demeleri bana çok mantıklı gelmeye başladı peki bu kadar beklemeye değer mi bilmiyorum ama bildiğim birşey var gerçekten çok şahane telefonlar tanıtılacak ondan eminim snapdragon 835 de cabası bende çok sabırsız biriyim inşallah beklerim en erken mart ortası satışlar olur

selim oğuz

selim oğuz

Üye
Samsung S7 Edge tavsiye edilir, her ne kadar ben düz S7 yi daha çok beğeniyor olsam da :)
Ama işin açıkçası LG V20 beni de cezbetmedi değil.
Güncelleme takvimi, güncellemeyi herkesten sonra almak senin için sorun değilse S7 Edge al derim.

• Beğen
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Bir Htc10 kullanıcısı olarak samsung veya huwai, Iphone gibi maceralara dalma derim.
Samsun görselliğiyle göz dolduruyor ama performansı 1 sene sonra yerlerde
Iphone desen eski sistemin makyajlaşmış haliyle bir kapalı kutu
Diğerleri desen sadece sistem özellikleri yetmez
Htc 10'un hem performansı hemde sağlamlığı ile en üst seviyelerde ve şimdilerde 2500 veya altı fiyatta

HTC 10 cihazımdan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: sami41 ve biyolog4472

Üst Alt