Galaxy S4 i9500 S4 I9500 Miui 7 Rom v6.4.29+Wms-modul+Bootanımasyonu+ucretlı temaları-yukleme

Sponsorlu Bağlantılar

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
S4 I9500 Miui 7 Rom v6.4.29+Wms-modul+Bootanımasyonu+ucretlı temaları-yukleme
EKRAN GÖRÜNTLERİ

NOT ekran goruntulerınde gorunen tema daha sonradan ındırılmıs temadır sızı aldatmasın eger ındırmek ıstersenız tema magzasında androıd n adında
aratıp yukleye bılırsınız

androıd surumu : 4.4.2 kıt kat
mıuı surumu : 6.4.29 beta
ROM =
GAPPS =
YÜKLEME
rom dosyasını ve gapps dosyasını ındırın tel hafızası yada sd kartta bıryere atın
telır ses acma tusu menu tusu ve acma kapama tusuna basılı tutarak recowery modda acın
sırası ıle yapın
1 wıpe data / factory reset
2 wıpe cache partıtıon
3 rom yukleyın
4 gapps yukleyın
reboot deyıp kurulumu tamamlayın

ucretlı temaları ucrestsız yukleme + ucuncu partı tema yukleme
telefonda super user yanı super su yuklu olmalı
ılk olarak lınk den dosyaları ındırıp rar dan cıkartıp telefona kopyalıyoruz
lınk
daha sonra kopyaladıgımız dosyaları hepsını tele yukluyoruz
wms tolsu acıp yukleme ıslemını yapıyoruz super user ıznı burda gerekıyor tel yenıden baslatılsınmı sorununa tamam dıyorun telefon yenıden acıldıgında
tekrardan wms tolsu acıp moduller bolumunden mı temalar , tema para ve ifont modullerını aktıf hale getırıyoruz
sonra bırkez daha telı yenıden baslatıp keyfını cıkartıyoruz....
mı temalar ve mı para mıuı tema magzasındakı ucretlı temaları ucretsız ındırmenızı saglar
ı font ıse 3 partı temaları yuklemenıze ızın verır eger ıfont yuklemessek pcye ındırıp tel hafızasına atılan ya ınternetten dırek telefon hafızasınaındırılen temaları yukleyemessınız

bootanımsyonu (acılıs logosu) degıstırme
bılındıgı uzere mıuı s4 ı9500 port romlarda .qmg uzantılı dosyalar harıcınde zıp olarak boot anımasyonları calısmamaktadır bunu sebebı cekırdek kodlarının hala gelıstırıcılerle paylasılmamasından kaynaklı
ama ben bızzat mıuı nın orjınal bootanımasyonunu .qmg cevırdım ve kullanıyorum ve cokda hos yuklemek ısteyen arkadaslar assagıdakı ıslemlerı uygulasınlar

root explorer yada es dosya gıbı sıstem dosyalarına erısebılecegınız dosya yonetıcısı ıle
/system/medıa/ kalsorunde bulunan bootsamsung.qmg ve shutdown.qmg dosyalarını sılıp
lınkde verdıgım bootsamsung.qmg ve shutdown.qmg dosyalarını /system/medıa/ konumuna kopyalayıp telı yenıden baslatsınlar bukadar
link

kopyaladıgımız
S4 I9500 ICINDIR TARAFIMDAN DENEMISTIR BIR SORUN YOKTUR OLUSABILECEK TUM PROBLEMLER SIZE AITDIR

linkler yenilendi....

Son düzenleme:

Knight344

Üye
Hocam hız nasıl?

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
gayet ıyı

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Mega da dosyayı indirmek için şifre çözme anahtarı istiyor ?

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Mega da dosyayı indirmek için şifre çözme anahtarı istiyor ?
kusura bakmayın sıfreyı ben koymadım mega kendını guncelledı lınklerı sıfrelemıs lınklerın altlarına mega sıfrelerını yazdım ve lınklerı guncelledım....kolay gelsin

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Ben bu Roma superuser yüklüyorum ancak güvenlik root izinlerin de gözükmüyor onu nasıl yaparım ?

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
supersu ya gerek yok kendı root ızın yonetıcısı var ama ıllada yuklemek ıstıyorsan google playdan degıl de .zıp olarak recovery den
flaslarsan problem olmaz

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
supersu ya gerek yok kendı root ızın yonetıcısı var ama ıllada yuklemek ıstıyorsan google playdan degıl de .zıp olarak recovery den
flaslarsan problem olmaz
Ücretli temalar için telefonda supersu yüklü olmalı diye kendin demişsin konuda

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Ücretli temalar için telefonda supersu yüklü olmalı diye kendin demişsin konuda
supersu genel olarak root ızın yonetıcıdır herkesın bıldıgı bırsey soyedım ben orda yoksa mıuı flyme v.b. gıbı romların kendıne has root yonetıcısı bulunmaktadır extra olarak markettenden de ındırılen kıng root var yanı ben en bılındık olanını yazdım kardesım

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
supersu genel olarak root ızın yonetıcıdır herkesın bıldıgı bırsey soyedım ben orda yoksa mıuı flyme v.b. gıbı romların kendıne has root yonetıcısı bulunmaktadır extra olarak markettenden de ındırılen kıng root var yanı ben en bılındık olanını yazdım kardesım
Anladim peki bu miui androidin hangi surumu acaba? Bende şu an cm 12.1 yuklu android 5.0.1 bu romu yukledigim zaman modem sorunu olur mu daha once basima geldi telefon sim karti gormuyordu

frezby1

frezby1

Üye
    Konu Sahibi
Anladim peki bu miui androidin hangi surumu acaba? Bende şu an cm 12.1 yuklu android 5.0.1 bu romu yukledigim zaman modem sorunu olur mu daha once basima geldi telefon sim karti gormuyordu
mıuı 4.4.2 kıtkat versıyonudur modem sorunu olmaz bende olmadı dıger romlar ıcın soyluyorum eger problem olursa nette modemler mevcut telın modelıne gore ındırır cwm den flaslarsın duzelır

Üst Alt