Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Phoenix İle Nokia Cihazlara Dead Flash Atma (Videolu Anlatım)
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34, bveo1990, Jan ve 3 diğerleri

xcumalix60

xcumalix60

Üye
Bende bilgisayar yok?

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Bilgisayarsız Maalesef Olmaz.Hard Formatı Deneyebilirsin Bazen Hard Formatda İşe Yaramıyor Maalesef Bana Kalsa Hard Format Atana Kadar Flash At Daha Sağlıklı
Hard format sakına atmayın bence. Mecbur değileniz hiç bulaşmayın.
Ben tema yükledim ve telefon açılmadı. Mecbur kaldım hard format attım. Şuan QT bileşeni eksik problemiyle uğraşıyorum. Hard formatla gitmiş.

Yardımlarınızı bekliyorum :(
e6 için gerekli dosyaları nerede bulabilirim ve phoenix telefonu algılamazsa bunu nasıl çözerim?

Şu qt işinde yardımcı olabilicek varsa buna gerek kalmayacak, LÜTFEN YARDIM LÜTFEN :(

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Hard format sakına atmayın bence. Mecbur değileniz hiç bulaşmayın.
Ben tema yükledim ve telefon açılmadı. Mecbur kaldım hard format attım. Şuan QT bileşeni eksik problemiyle uğraşıyorum. Hard formatla gitmiş.

Yardımlarınızı bekliyorum :(
e6 için gerekli dosyaları nerede bulabilirim ve phoenix telefonu algılamazsa bunu nasıl çözerim?

Şu qt işinde yardımcı olabilicek varsa buna gerek kalmayacak, LÜTFEN YARDIM LÜTFEN :(
Nereye Kurmuştun C Yemi ? C Ye Kurmadıysan Gereksiz Yere Attın Hard Formatı Cihaz Düzelirdi.Dead Flash Dosyaları İllaki Bulunur Bir Yerden Detaylı Araştırman Gerekecek

dmyksllll

dmyksllll

Üye
Nereye Kurmuştun C Yemi ? C Ye Kurmadıysan Gereksiz Yere Attın Hard Formatı Cihaz Düzelirdi.Dead Flash Dosyaları İllaki Bulunur Bir Yerden Detaylı Araştırman Gerekecek
C'ye kurmamıştım. E veya Hafıza kartına kuruyorum. Peki birdaha başıma gelirse çözümü ne acaba?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: dmyksllll
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Telefonu Kapat USB den PCye Bağla Tema Dosyalarını Sil Açılır Cihaz
Abi Allah Razı olsun.
sitesinden indirdiğim 18 adet dosya ile videoyu izleyip, dediğin gibi yaparak telefonu çözümü kavuşturdum.

Tema yüklemeye korkuyorum, ama onuda öğrettin Abi. Artık hafıza kartına kurarım. Sorun olursa da hafıza kartını çıkarırım.

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Abi Allah Razı olsun.
sitesinden indirdiğim 18 adet dosya ile videoyu izleyip, dediğin gibi yaparak telefonu çözümü kavuşturdum.

Tema yüklemeye korkuyorum, ama onuda öğrettin Abi. Artık hafıza kartına kurarım. Sorun olursa da hafıza kartını çıkarırım.
Sevindim Hayırlı Olsun :) Dediğim Gibi Hafiza Kartına Filan Kur Çökerse Düzelir

• Beğen
Tepkiler: dmyksllll

tekin?

Üye
n9 öldü yardım ???? var mı duyan ??
phoneix kurdum dead flash atacagım cunku yazılım atarken yarım kaldı ve cihaz acılmıyor yarım kalıyor pc de görmüyor nokia serverleri kapatmış n9 zaten sıkıntılı fazla kaynak yok elınde 16 gb n9 dosyaları olan varsa paylasabilir mi,

aslında elımde bır adet 1,13 gb boyuntunda bin dosyası var n9 için biliyorum ama phoneix hata veriyor videoda anlatttıgı gibi tam o sırada hata veriyor demekkı dosyaları eksik attım yanlız bulamadıgım için tıkandım kaldım

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
n9 öldü yardım ???? var mı duyan ??
phoneix kurdum dead flash atacagım cunku yazılım atarken yarım kaldı ve cihaz acılmıyor yarım kalıyor pc de görmüyor nokia serverleri kapatmış n9 zaten sıkıntılı fazla kaynak yok elınde 16 gb n9 dosyaları olan varsa paylasabilir mi,

aslında elımde bır adet 1,13 gb boyuntunda bin dosyası var n9 için biliyorum ama phoneix hata veriyor videoda anlatttıgı gibi tam o sırada hata veriyor demekkı dosyaları eksik attım yanlız bulamadıgım için tıkandım kaldım
MeeGo Burayada Konu Aç Faydası Olabilr.

• Beğen
Tepkiler: tekin?

tekin?

Üye
Ok. Şansımı bir deneyim

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Hocam gerekli araçları eklenti olarak ekleyebilir misin?

Üst Alt