Haber Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu
Samsung'un merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7 resmi olarak duyuruldu.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Samsung Galaxy Note 7 akıllı telefon 5.7 inç büyüklüğünde, quad-HD çözünürlüğe sahip eğimli Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkıyor. Edge UX arayüzü ile Note 7'nin tek el ile kullanımı geliştirilmiş.

Galaxy Note 7'nin donanımına bakacak olursak Qualcomm'un dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemcisinin yer aldığını görüyoruz. Dört çekirdekli işlemci 2 x 2.15GHz + 2 x 1.6GHz saat hızlarında çalışıyor. Grafik birimi olarak ise Adreno 530 yer alıyor. Her zaman olduğu gibi yine bazı bölgelerde Exynos 8890 yongasetine sahip Galaxy Note 7'ler satışa sunulacak.

Note 7'nin sistem belleği, (RAM) dahili hafıza ve batarya kapasitesine gelecek olursak; 4GB LPDDR4 RAM ile gelen Note 7, 64GB dahili hafıza ve 3500mAh hızlı kablosuz ve kablolu şarj özelliğine sahip batarya ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy Note 7 akıllı telefonun kamera kısmına baktığımızda Galaxy S7 ve S7 Edge modellerinde kullanılan 12MP çözünürlüğünde kamera karşımıza çıkıyor. Telefonunu ön yüzünde ise 5MP çözünürlüğünde kameraya yer verilmiş.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

3 Ağustos tarihinde ön siparişe açılacak olan Samsung Galaxy Note 7'nin satış tarihi ise 19 Ağustos. Note 7 mavi, siyah, gümüş ve altın olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile satışta olacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ilk yorumlar benden olsun bari :ehe :ehe

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve ANIL

MaxipmaN

Üye
:muha: tipe bak ya amma sıska duruyor.
batarya s7 edgeden düşük :kop:
iğrenç tuşu da bu seride de ihmal etmemişler, note3teki tuş daha güzeldi.

Luck Star

Luck Star

Üye
S7 edge ile aynı olacak dedim dinlemediler. En az 3500 mah dedim yine doğru çıktı. Usb type c beklemiyordum. Hem gear vr diyor hem type c koyuyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: boyabatlı, Murat Alper ve hikmet366
Luck Star

Luck Star

Üye
İşlemci de aynı. Samsung exynos dan vazgeçmez. Amerika gibi yerlerde zorunlu olarak dandik snapdragon kullanıyor. Fena cihaz değil ama note 7 bekleyenlere yazık oldu. S7 edge alacaklar şimdi muhtemelen.

Buradan benim dediklerime karşı muhalefet olanlara selam olsun diyorum ve yeni cihaza ± alacak olanlara hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
İşlemci de aynı. Samsung exynos dan vazgeçmez. Amerika gibi yerlerde zorunlu olarak dandik snapdragon kullanıyor. Fena cihaz değil ama note 7 bekleyenlere yazık oldu. S7 edge alacaklar şimdi muhtemelen.

Buradan benim dediklerime karşı muhalefet olanlara selam olsun diyorum ve yeni cihaza ± alacak olanlara hayırlı olsun.

Bu Samsung cloud ne zaman gelir sadece note 7 mi özel klasör şifreleme yeniçinde arayüz s6 ya gelir mi hdr video s6 ya gelir mi kafamda deli sorular

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Luck Star

Luck Star

Üye
Bu Samsung cloud ne zaman gelir sadece note 7 mi özel klasör şifreleme yeniçinde arayüz s6 ya gelir mi hdr video s6 ya gelir mi kafamda deli sorular

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla samsungun eski politikası değişmeye başladı. Gelme ihtimali var her şeyin. Ama hiç bir şey belli olmaz. Satışlara göre değişir.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
:muha: tipe bak ya amma sıska duruyor.
batarya s7 edgeden düşük :kop:
iğrenç tuşu da bu seride de ihmal etmemişler, note3teki tuş daha güzeldi.
Ondada tak tuk diye ses çıkmıyordu :D ses hoşuma gidiyor benim

karayel90

karayel90

Üye
Samsung'sa at çöpe.Tövbe başıma gelenlerden sonra bir daha kullanmam :kotu: :bottom:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Note 5 i ekranı yamultup piyasaya sürmüşler ne yenilik var

Luck Star

Luck Star

Üye
S7 edgeyi az zoomlayip kalem ile piyasaya sürmüş desek daha doğru :D note 5 den performans olarak çok daha iyi olacaktır çünkü. Kamera olsun işlemci olsun fark eder.

0MG90

0MG90

Üye
Düz ekranlısı yok. Heyecan verici yeni özellik yok. S7 Edge'in kalemli olanı olmuş.
Yeni S Pen özelliği de görmedim. Ekran kilitliyken not alma var, Youtube videosu izlerken gif alma var o kadar. Sadece yeni telefon çıkarmak için çıkarmışlar.

The Pancar

The Pancar

Üye
Buzdolabı çıkarmayacaklardı herhalde

Gorilla glass 5
Translate özelliğine sahip s pen
3x Zoom özelliğine sahip s pen
Vulkan
HDR Video

Telefonlar sadece size hitap etmez.Bir başkasının işine yaramayacağı özellik diğer kişinin işine yarayabilir.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref', RetaXter, hikmet366 ve 2 diğerleri

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve AHKE
0MG90

0MG90

Üye
Buzdolabı çıkarmayacaklardı herhalde

Gorilla glass 5
Translate özelliğine sahip s pen
3x Zoom özelliğine sahip s pen
Vulkan
HDR Video

Telefonlar sadece size hitap etmez.Bir başkasının işine yaramayacağı özellik diğer kişinin işine yarayabilir.
Vulakn, HDR Video diğer cihazlarda yok mu?! S Pen özellikleri hariç sanki daha önce olmamış özellikleri koymuşlar gibi davranmayın. Samsung'da hisseniz mi var anlamıyorum.

The Pancar

The Pancar

Üye
Samsungta hissem olsa güzel olurdu satıp note 7 alırdım.Samsung fanıyım sonuçta apple alacak değilim ya değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve Luck Star
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Gereksiz tartışmaya girmemeniz konusunda uyarıyorum.

Etkinliğin tamamanı buradan izleyebilirsiniz;

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref' ve The Pancar
Luck Star

Luck Star

Üye
Geçmek için illa devrimsel bir değişiklik mi gerekiyor? Telefonun yoktur telefon ihtiyacın olur maddi açıdan da müsaitsen sevdiğini alırsın. Ne yapsın adamlar olmayan bir teknolojiyi üretip sunacak hali yok ya. Note 2 720p iken note 7 2k çözünürlük sunuyor üstüne üstelik 3500 mah batarya ile note 2 yi aratmaz. Bence çok yanlış düşünüyorsun.
Yıpranmış bir izlenim bırakıyor bence. Gene forever note2 diyorum :ehe
Note2den note7ye gececek bi sebep bu sene de goremedim :ehe

0MG90

0MG90

Üye
Samsungta hissem olsa güzel olurdu satıp note 7 alırdım.Samsung fanıyım sonuçta apple alacak değilim ya değil mi ?
Senin yaptığın fanboyluk. Ben Sony fanıyım ama böyle savunmam hiçbir şirketi.

Üst Alt