Nokia C7 Turkcell MMS sorunu ACİL

Sponsorlu Bağlantılar

James Howlett

James Howlett

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C7 Turkcell MMS sorunu ACİL
Merhaba arkadaşlar. Telefonum Turkcellden alınmıştı. Tabi içinde Turkcell uygulamaları da vardı. Benden önce telefonda operatör olarak uzunca bi süre Turkcell kullanıldı. Telefonu ben alınca tüm uygulamaları sildim. Üstüne bide format attım. Şimdi hattım Vodafone. Ama nedense şu Turkcell mms bi türlü silinmedi. Mobil veriyi açtığımda normal internet ile birlikte açılıyor. Ve internet kullanılmayacak kadar yavaşlıyor. Nerdeyse her yolu denedim olmadı. Yardım ederseniz sevinirim.

Hasand.

Hasand.

Üye
Merhaba arkadaşlar. Telefonum Turkcellden alınmıştı. Tabi içinde Turkcell uygulamaları da vardı. Benden önce telefonda operatör olarak uzunca bi süre Turkcell kullanıldı. Telefonu ben alınca tüm uygulamaları sildim. Üstüne bide format attım. Şimdi hattım Vodafone. Ama nedense şu Turkcell mms bi türlü silinmedi. Mobil veriyi açtığımda normal internet ile birlikte açılıyor. Ve internet kullanılmayacak kadar yavaşlıyor. Nerdeyse her yolu denedim olmadı. Yardım ederseniz sevinirim.
Dead Flash atmayı denedin mi ?

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Dostum ayarlar menüsünden ''cihazı sıfırla'' gibi seçenekler bir şeyi değiştirmez, çünkü turkcell'e uyarlanmış özel bir FW yüklüdür.
En son sürüm olan OFW veya CFW yükle, C7 mis gibi olsun.

kadikoy

kadikoy

Üye
ayarlar-bağlantı-hedefler-multimedya da
Turkcell MMS Tıkla aç (ana sayfa )yazan yeri bul aç.

yazan yeri sil (...)yaz veya senin vodafona ait bağlantını yaz..
Bağlantı isminide:Vodafone yaz.

James Howlett

James Howlett

Üye
    Konu Sahibi
ayarlar-bağlantı-hedefler-multimedya da
Turkcell MMS Tıkla aç (ana sayfa )yazan yeri bul aç.

yazan yeri sil (...)yaz veya senin vodafona ait bağlantını yaz..
Bağlantı isminide:Vodafone yaz.
turkcell mmsi sildim şimdi de görünmüyor. Sadece mobil veriyi açınca virüs gibi geliyor.
dead flash denemedim. Bakayım bi.

emin dayı

emin dayı

Üye
phonixle tekrardan yazılım yükle bu siteden orjinal yazılımı indire bilirsin
gir cihazın procode kodunu gir anında iner

• Beğen
Tepkiler: James Howlett
furyzer0

furyzer0

Üye
Şu an içinde tukcellin modifiyeli yazılımı var orjinal bir firmware ya da cfw bulup flash at

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: James Howlett

Üst Alt