BOMBA Google Playstore Açığı

Sponsorlu Bağlantılar

Teks@s

Teks@s

Üye
    Konu Sahibi
BOMBA Google Playstore Açığı
Öncelikle Admin konuyu nereye açıcağımı bilemedim,yanlış yerdeyse doğru yere taşıyın lütfen.Açık şöyle arkadaşlar,Ben keşfettim,uzun zaman önce artık açıkliyim dedim,google yazdım açığınız var diye dönmediler.Önce bir playstore kartı satın alıyorsunuz,kredi kartıyla denemeyin,sonra farkına varıp tahsil edebilirler hesabınızdan.Playstore kartları 25-50lira kartın kodunu hesabınıza gireceksiniz hesabanızda 25-50lira para oldu diyelim bununla istediğiniz oyunu uygulamaları alın,sonra önceden telinize kurduğunuz apk çıkarıcıyla veya sd maidle satın aldığınız uygulama ve oyunların apklarını çıkarın varsa şayet oyunların obb dosyalarınıda yedekleyin sonra aldığınız şeyleri kaldırın silin para iadesinin geri yapıldığını göreceksiniz ama bunu bir kaç saat içinde yapın süre sınırı var iade ettiniz paranız geri geldi diyelim sonra çıkardığınız apkları kurun varsa obb yedeklediğiniz obbleride obb klasorune atin bedava beleş oyunun tadını çıkarın Playstoreyi Aldatmış olduk yaniii Bilmem anlatabildimmi biraz karışık oldu ama anlarsınız . 25-50 liraya bu yöntemle sınırsız indirme yapabilirsiniz ,al sat beleş geri al misali :)

• Beğen
Tepkiler: firostr, sedat5453, KacakMazot ve 1 kişi daha

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Bu kadar uğraşmaya gerek yokki internete yaz falanca oyun.apk full diye zaten indirilebiliyor hemde hilesiyle beraber :)

• Beğen
Tepkiler: memolim83, xxgsliemrexx, firostr ve 3 diğerleri
BRKTNL

BRKTNL

Üye
bayağı emek isteyen işmiş :ehe

byAndroid

byAndroid

Üye
Anladım. Güzel yöntem. Bunu kredi kartıyla yapıyorlardı. Farketmez gerçi

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0MG90

0MG90

Üye
Gerek yok buna internetten apk+data veya obb indirme ile aynı

• Beğen
Tepkiler: djhiguramos
mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bazı uygulamalar için internetten araştırmaktan daha kolay yöntem açıkcası. Önceden al ver yapmıştım ama son yaptığımda para geri yüklenmemişti. Sonradan kullanmak üzere google hesabında kaldı gibi bişey oldu ve oradan da silindi en son

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Arkadaş uğramış anlatmış, internette var diye akıl vereceğinize teşekkür etmeniz daha iyi olmazmı.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: firostr, Teks@s ve mesut1979
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Android uygulama kalitesi neden iOS'a yetişemiyor sorusuna detaylı bir yazı hazırlamış arkadaş.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Ağa 10 yaşındaki çocuk bile android için uygulayama yazıyor daha ne beklersinki [emoji14]

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
Bende hile diyince yeni bi olay sandım :D İnternetteki apklar böyle ortaya çıkıyo zaten :D
Arkadaş uğramış anlatmış, internette var diye akıl vereceğinize teşekkür etmeniz daha iyi olmazmı.

Symbiyan kullanmış ve root yapmış her insan bilir bunu :)

furyzer0

furyzer0

Üye
Android uygulama kalitesi neden iOS'a yetişemiyor sorusuna detaylı bir yazı hazırlamış arkadaş.
Bence yetişememesinin en büyük sebebi surum çatışması android 6 çıktı 7 çıkacak ancak hala %30luk kitkat kullanıcı kitlesi var bu yüzden geliştriciler hala kitkat için yazıyorlar uygulamaları bu yüzden uygulamalar en son uygulama apisiyle yazılamıyor ancak ios ve wp de çoğu cihazlar en son işletim sistemi sürümünü aldıkları için eskide kalan cihazlar çok azınlıkta oluyor ondan dolayı geliştiriciler eski cihazları dert etmiyor

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: firostr
xmustx

xmustx

Üye
Modlusunu kullanıyorum beğenirsem zaten satın alıyorum

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Bence yetişememesinin en büyük sebebi surum çatışması android 6 çıktı 7 çıkacak ancak hala %30luk kitkat kullanıcı kitlesi var bu yüzden geliştriciler hala kitkat için yazıyorlar uygulamaları bu yüzden uygulamalar en son uygulama apisiyle yazılamıyor ancak ios ve wp de çoğu cihazlar en son işletim sistemi sürümünü aldıkları için eskide kalan cihazlar çok azınlıkta oluyor ondan dolayı geliştiriciler eski cihazları dert etmiyor

Neden geliştiricilerin önceliği android yerine ios ?

Android uygulamalarda yeni sürümler, eski sürümlerin programını çalıştırabilir. Bununla birlikte sadece yeni sürüme uygulama yazmak ya da eski sürüme uygulama yazmak diye bir şey zaten yok. API aralığı belirlenir. Mesela 15 - 23 aralığını seçersiniz, 94% cihazların tamamına uygulama geliştirmiş olursunuz. Yeni Android sürümlerindeki yenilikleri oyun ve uygulamanızda kullanmak isterseniz de kodlama sırasında API sınırı belirleyip, uygulamanızdaki o API'ye ait özelliğin yeni Android sürümlerinde görünmesini ve eski sürümlerle problem yaşanmamasını sağlayabilirsiniz.

Benim dikkat çekmek istediğim nokta, linkte verdiğim gibi, işin finansal boyutu. Reklam olmasın diye reklam engelleyici, ücretsiz olsun diye korsan kullanım arttık sıra Android'e neden iOS'taki şu uygulamalar gelmiyor diyemez hiç kimse.

mta122003

mta122003

Üye
Öncelikle Admin konuyu nereye açıcağımı bilemedim,yanlış yerdeyse doğru yere taşıyın lütfen.Açık şöyle arkadaşlar,Ben keşfettim,uzun zaman önce artık açıkliyim dedim,google yazdım açığınız var diye dönmediler.Önce bir playstore kartı satın alıyorsunuz,kredi kartıyla denemeyin,sonra farkına varıp tahsil edebilirler hesabınızdan.Playstore kartları 25-50lira kartın kodunu hesabınıza gireceksiniz hesabanızda 25-50lira para oldu diyelim bununla istediğiniz oyunu uygulamaları alın,sonra önceden telinize kurduğunuz apk çıkarıcıyla veya sd maidle satın aldığınız uygulama ve oyunların apklarını çıkarın varsa şayet oyunların obb dosyalarınıda yedekleyin sonra aldığınız şeyleri kaldırın silin para iadesinin geri yapıldığını göreceksiniz ama bunu bir kaç saat içinde yapın süre sınırı var iade ettiniz paranız geri geldi diyelim sonra çıkardığınız apkları kurun varsa obb yedeklediğiniz obbleride obb klasorune atin bedava beleş oyunun tadını çıkarın Playstoreyi Aldatmış olduk yaniii Bilmem anlatabildimmi biraz karışık oldu ama anlarsınız . 25-50 liraya bu yöntemle sınırsız indirme yapabilirsiniz ,al sat beleş geri al misali :)
abi bana minercaft pe nin orjinalini yapabilirmisin?

snapdroid

snapdroid

Üye
Neden android daha çok satiyor sorusunada cevap vermiş. İos Dada böyle şeyler var (cydia

• Beğen
Tepkiler: sebo7 ve PalmerTech
firostr

firostr

Üye
Aslında ne kadar internette apk bulabilsekte bazi apklari bulamiyoruz veya son surum bulmak kolay olmuyor
Teşekkürler

ASUS_T00F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furyzer0

furyzer0

Üye
Neden geliştiricilerin önceliği android yerine ios ?

Android uygulamalarda yeni sürümler, eski sürümlerin programını çalıştırabilir. Bununla birlikte sadece yeni sürüme uygulama yazmak ya da eski sürüme uygulama yazmak diye bir şey zaten yok. API aralığı belirlenir. Mesela 15 - 23 aralığını seçersiniz, 94% cihazların tamamına uygulama geliştirmiş olursunuz. Yeni Android sürümlerindeki yenilikleri oyun ve uygulamanızda kullanmak isterseniz de kodlama sırasında API sınırı belirleyip, uygulamanızdaki o API'ye ait özelliğin yeni Android sürümlerinde görünmesini ve eski sürümlerle problem yaşanmamasını sağlayabilirsiniz.

Benim dikkat çekmek istediğim nokta, linkte verdiğim gibi, işin finansal boyutu. Reklam olmasın diye reklam engelleyici, ücretsiz olsun diye korsan kullanım arttık sıra Android'e neden iOS'taki şu uygulamalar gelmiyor diyemez hiç kimse.

Bunu bilmiyordum o zaman neden hala o kadar kitkat varken lollipopa kadar ya da marshmallowa kadar destekleyen uygulamalar mevcut? Boyle yapınca bir avayajı olması lazım ki boyle uygulamalar var

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Bunu bilmiyordum o zaman neden hala o kadar kitkat varken lollipopa kadar ya da marshmallowa kadar destekleyen uygulamalar mevcut? Boyle yapınca bir avayajı olması lazım ki boyle uygulamalar var

Tam olarak soruyu anlamadım. Örnek uygulama var mı gösterebileceğiniz? Eğer soru neden kitkat cihazlarda bazı uygulamalar çalışmıyor şeklindeyse, bu tamamen uygulamayı geliştirenin kişisel tercihi. Geliştirilemeyecek olmasından dolayı değil kesinlikle.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bu kadar uğraşmaya gerek yokki internete yaz falanca oyun.apk fu ll diye zaten indirilebiliyor hemde hilesiyle beraber :)
aynen,arkadaşın anlatttığı şekildede yöntemlede internet indirmeylede güncelleme desteği alamazsın ama arkadaşın anlattığında birde üstüne para vermiş olursun ya gerçekten alın uygulamayı yada netten badava indirin:)

Üst Alt