Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
14.yapıda bir bıraktım geldim 23.yapı gelmiş

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Here uygulamalarına güncelleme geldi ama yüklemiyeceğim şimdi oda Mixradio gibi üzgünüz dükkanı kapattık demesin
Ben güncellemedim şuan kullanıyorum :) Hatta xap varsa link atında dursun indirir yükleriz :)

System X

System X

Üye
14.yapıda bir bıraktım geldim 23.yapı gelmiş
kardeş yat daha gecenin 12si sabaha çok var. bu gidişle sabah felan da olmayacak ya neyse...
kepenkler bir bir kapanıyor.yakında windows phone da kapanırsa hiç şaşırmam. bu adamlar yapamadığı hiç birşeyi düzeltemediler. yani microsoft tarihinde düzeltme diye bişey yok. tamamen yeni baştan başlamaları gerek ancak günümüz piyasası asla bunu kaldırmaz.
windows phone 8 için bir sürü reklam kaynağı ayıran microsoft baştan belliydi zaten senin bir halt beceremeyeceğin.adamlar platforma nefret topladı düşünsenize satmıyor diye teknoloji marketlerinden kaldırıldı telefonlar. bu microsoft tarihin en beceriksiz şirketi bence.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
.BlueTR

.BlueTR

Üye
evrensel uygulamalar , kameralar , continium , usb type c , sd kart girişi , pc ile senkronizasyon , microsoft edge , değiştirilebilir kapaklar , dayanıklılık :)
Evrensel uygulamaların çoğu kişiye faydası yok. Kaç kişi win32 uygulamaları varken metro uygulamalarını kullanıyor ki? Tek faydası uwp ayağına yeni uygulamalar geliyor ki onlarda sınırlı.
Övündüğümüz kameraların yazılımı kötü olduğundan sarı fotoğraflar elde ediyoruz. Bence bununda artık artısı kalmadı rakipler daha iyilerini yapmaya başladı bile.
Continiumda arm tabanlı. Bence işlevsiz. X86 olsaydı bu olmuş derdim.
Type cnin bence bi artısı yok hatta kötü bile. Micro usb standart olmuşken kaç kişide type c kablosu bulunabilir ki?
Sd kart girişi hala çoğu androidde kullanılıyor. Değiştirilebilir kapaklarda aynı sadece renk olayı yok. Microsoft gelince renklerimizde gitti zaten siyah beyaza geri dönüldü.
Pc il senkronizasyon wpde 0 gibi. iOS ve Os x senkronizasyonu msnin yanında uzay teknolojisi gibi duruyor.
Edge dediğimiz tarayıcıda gayet işlevsiz. Google Chrome gibi büyük alternatifler wp uygulaması getirsinde görelim kaç kişi ie yada Edge kullanacak.

• Beğen
Tepkiler: ArMaGeDdOn_87, suyunsesi, n000k ve 6 diğerleri
flutewoddy

flutewoddy

Üye
Şeytan diyor ki geç insidera kurtul bekleme finali

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
evrensel uygulamalar , kameralar , continium , usb type c , sd kart girişi , pc ile senkronizasyon , microsoft edge , değiştirilebilir kapaklar , dayanıklılık :)
Şu özelliklere yav he he dedim

• Beğen
Tepkiler: sahte_suhte
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bu sistem öyle bir hale gelecek ki buna sizlerde şaşıracaksınız.....
Ama bu olumlu yönde mi yoksa olumsuz yönde mi olur bunu şuan bende bilemiyorum :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Coming soon™

Soon™ is a trademark of Microsoft Corporation, and it is the default reply for every question that starts with "When".

Çok Yakında ™ Microsoft'un tescilli markasıdır ve "Ne Zaman" diye başlayan sorulara verilen varsayılan cevaptır.

Bunu kim söylemişse çok doğruya değinmiş :kıskıs:

Cortana'ya varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak kullanıldığı bir yapı test ediliyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu ne anlama geliyor peki? Anlam çıkartamadım da.. :hmmm

versino2

versino2

Üye
Hadi bakalım 15 ide bitti 17 sine şunun şurasında 1 gün kaldı yine yalan çıkacak gerçide insan sinirinden gülüyor

• Beğen
Tepkiler: skynet
erhanercan

erhanercan

Üye
Edge bu haliyle html5 testinden kac puan aliyor deneyen var mı

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Windows Haritalar gelişmiş sürüş modu ve daha fazlası ile yakında güncellenecek.

• Beğen
Tepkiler: skynet, erhanercan, suyunsesi ve 3 diğerleri
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Windows Haritalar gelişmiş sürüş modu ve daha fazlası ile yakında güncellenecek.
Eeee bi zahmet olsun artık, bu arada here baya iyiydi umarım gelen gideni aratmaz:)

Son düzenleme:

Üst Alt