Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İşte karşınızda iOS port Facebook:
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: dark_13

thoak

thoak

Üye
Twitter çok iyi olmuş

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Word Mobile Windows 10 Mobile Insider Preview Development branch için 17.6769.47622.0 sürüm numarası ile güncellendi.

• RTF dosyalarını açma: Artık rich text format (.rtf) dosyalarını açabilirsiniz.
  • Kameradan resim eklrme: Kamerayı açıp Word dosyasına direk olarak çektiğiniz fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Abi daha .txt dosyayı açamazken .rtf'yi kim ne yapsın. MS iyice saçmalamaya başladı bu aralar

• Beğen
Tepkiler: .BlueTR
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Uygulamayı az önce güncelledim ama bendeki arayüz bundan farklı :s
Bendeki arayüz de farklı muhtemelen microsoftun uygulamaları gibi ekran boyutuna göre değişiyor

youtube videolarını da uygulama üzerinde açsa çok iyi olacakmış.

dakamon

dakamon

Üye
@papakudioflu @Sensation Excel e win10 mobile de gireyim bi dedim. Bide ne göreyim belge oluşturmaya düzenlemeye izin vermiyor office 365 üyeliği istiyor. Diğer platformlarda böyle olduğunu biliyordum ama bizde de böylemiydi? WP varken yoktu böyle bir şey.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Twitter uygulaması Evrensel olduğu için ekran çözünürlüğüne göre ara yüz değişiyor. Bir nevi responsive ara yüz yapmışlar. Gerçekten hoş olmuş tasarımı. Bazı eksik özellikler var ama bunu yapan o özellikleri de getirir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
@papakudioflu @Sensation Excel e win10 mobile de gireyim bi dedim. Bide ne göreyim belge oluşturmaya düzenlemeye izin vermiyor office 365 üyeliği istiyor. Diğer platformlarda böyle olduğunu biliyordum ama bizde de böylemiydi? WP varken yoktu böyle bir şey.
Buna ne sebep oluyor bilmiyorum ama bazı kullanıcılarda abonelik istemezken bazılarında istemesi garip bir durum.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bendeki arayüz de farklı muhtemelen microsoftun uygulamaları gibi ekran boyutuna göre değişiyor

Evet PC görünümü bu :) Instagram görüntüleri ve Youtube videolarını açamaz. 3. parti uygulamalar yapabiliyor ancak :)
Ayrıca sizde bölge farkından dolayı "Moments" özelliği de açık. Biz de ise "Şu anda olanlar" açık.
Silip tekrar kurmayı deneyin.

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
T-Mobile Hırvatistan güncellemenin yarın başlayacağını söylüyor.

• Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hatırlayan var mı bilmem ama Twitter, Windows 10 PC çıktığı gün yayınlanmıştı.
Ve artık yarın güncelleme başlıyor.

"After months of anticipation and a mix of official and internally-communicated delays, Microsoft's long-awaited Windows 10 Mobile upgrade is on the eve of being deployed. Playing its cards incredibly close to the chest, the company will announce its same-day availability on March 17, according to a person familiar with the company's plans."

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy, sfgnrl, Krnl386 ve 1 kişi daha
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Word güncelleme geldi.

mp2934

mp2934

Üye

Sendeki şimşek sembolü yerine bende alev sembolü var

versino2

versino2

Üye
Hadi bakalım İnşallahuteala bizdede başlar Mart bitmeden

• Beğen
Tepkiler: dücane

onursarii

Üye
Oh be twitter'a çok sevindim :)

Üst Alt