Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

ersncak42

Üye
Kamerayı açtığınızda, kamera ayarlarına gidin (sanırım üç nokta) orada fotoğraf ayarlarındaki canlı görüntüler seçeneğini açın
Öyle bisey yok lumia cameranın ayarları burası telefonum lumia 925 desteklemiyor mu acaba

onursarii

Üye
Powerpoint, excel, word ve onenote güncellendi.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Windows 10 Mobile için HERE uygulamaları:
29 martta mağazadan kaldırılacak.
30 haziranda kullanıma kapanacak.

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Biz bir şeyler beklerken elimizde olanlarda bir bir gidiyor, umarım bu işin sonu iyi olur.:(

• Beğen
Tepkiler: versino2
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

şu cümle önemli aslında
For maps, routes and navigation, we recommend using the preinstalled application. The Windows Maps app since Microsoft has developed it using the HERE Platform and with . Based on your comments on HERE 360 and elsewhere, we know many of you are already having a good experience using Windows Maps.

dakamon

dakamon

Üye

Bi övündüğümüz HERE vardı oda yalan oluyor. Yazık valla.

• Beğen
Tepkiler: versino2
versino2

versino2

Üye
Yani demek oluyor ki bize zaten anca 29 Marttan sonra geleceği için telefonu 0 larsak yukleyip bida yukleyemeyeceğiz :/

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar şaka gibi şimdi bütün here uygulamalarına güncelleme geldi bakalım ne olmuş şuan iniyor :)

suyunsesi

suyunsesi

Üye
E YUH, yani Here benimde en beğendiğim navigasyon uygulamasıydı. Eğer ki giderse Yandex'e kalacağız. :S Ama yok Windows Haritalar ile birleşirse çok iyi olur.
Bende güncellemeleri indiriyorum bakalım bir güzellik var mı.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Here Maps navigasyonda olmayacak mı artık bizde ?

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Here Maps navigasyonda olmayacak mı artık bizde ?
Evet. Az önce güncellemelerini yükledim. Açılışında uyarı yazısı vardı. Haziran 2016 tarihinden itibaren artık Windows işletim sistemli cihazlarda çalışmayacağı, yolumuzu bulmamız için ise artık cihazın kendi haritalarını kullanmamız gerekeceği yazıyordu.

skynet

Üye
Diğer iki sisteme karşı övünebileceğimiz ne kaldı :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Mix radyo : gitti
Cortana : gitti
Klavye : Yolda
Here servisleri : Gitti
Eee bizim bu platformda durmamız için ne kaldı geriye?
Az daha gayret ederlerse komple Windows Phone işletim sistemini kaldıracaklar resmen !!!

• Beğen
Tepkiler: braayn, BLasTeaR ve versino2
-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
evrensel uygulamalar , kameralar , continium , usb type c , sd kart girişi , pc ile senkronizasyon , microsoft edge , değiştirilebilir kapaklar , dayanıklılık :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mix radyo : gitti
Cortana : gitti
Klavye : Yolda
Here servisleri : Gitti
Eee bizim bu platformda durmamız için ne kaldı geriye?
Az daha gayret ederlerse komple Windows Phone işletim sistemini kaldıracaklar resmen !!!
Cortana nereye gitti ki? MixRadio tüm platformlarda gitti. HERE haritaları ise Harita uygulamasında başından beri kullanılabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Cortana nereye gitti ki? MixRadio tüm platformlarda gitti. HERE haritaları ise Harita uygulamasında başından beri kullanılabiliyor.
Cortana diğer platformlara da gitti. Elimizde ki en iyi silahları kaybediyoruz.

versino2

versino2

Üye
Here uygulamalarına güncelleme geldi ama yüklemiyeceğim şimdi oda Mixradio gibi üzgünüz dükkanı kapattık demesin

• Beğen
Tepkiler: dark_13 ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Here uygulamalarına güncelleme geldi ama yüklemiyeceğim şimdi oda Mixradio gibi üzgünüz dükkanı kapattık demesin
Şimdi otomatik güncellemeyi de kapattım. Kazayla günceller falan elimiz de patlar sonra:ehe :ehe

4MaGuS

4MaGuS

Üye
windows haritalar var ama o here maps kadar etkili değil pc de olsun mobilde olsun gelişmesi lazım gelişirse güzel olur aslında ama onumu bekliyeceğiz birde, mesela şuan windows haritalarda berber, ziraat bankası yazıyorum bulmuyor ama here meps hemen buluyor burda bazen buluyor konum dışında başka bir yerde buluyor çok saçma hataları var şuan

Üst Alt