Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu kadar kan kaybederke bu sistem neden WP ' Lu Microsoft cihazlarda kalalım ?
bizi bu sistemde tutmak için bir gerekçeleri var mı ?
Microsoftla devam edeceğimiz somut elle tutulur bir neden var mı ?
bence yok diyebiliriz adamlar sistem çöksün diğer firmalar kazansın diye çabalıyor sanki
bana komplo teorisi geliyor Nokia'yı bitirme operasyonumu taptılar acaba

• Beğen
Tepkiler: System X

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Bu kadar kan kaybederke bu sistem neden WP ' Lu Microsoft cihazlarda kalalım ?
bizi bu sistemde tutmak için bir gerekçeleri var mı ?
Microsoftla devam edeceğimiz somut elle tutulur bir neden var mı ?
bence yok diyebiliriz adamlar sistem çöksün diğer firmalar kazansın diye çabalıyor sanki
bana komplo teorisi geliyor Nokia'yı bitirme operasyonumu taptılar acaba
Bozulsa da geçsem ama valla dayanıklı abi :)

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
İninal kart'a mail attım 2-3 ay önce de atmıştım ininal cüzdanı yayınlamaları için . Android ve ios ta var bize de sunulması gerektiğini söyledim . Sosyal medyadan takip edebilirsiniz tarzı bişey söylediler . En son yayınlama niyetiniz yoksa bunu bildirin ki ben de kartlarımı iptal ettireyim uygulama sunan başka hizmetlere yöneleyim diye mail attım . Bana kartımı ve hesabımı iptal edebilmem için bağlantı ve telefon numarası yolladılar direkt . Bu kadar umursanmayan bir sistemdeyiz şu anda . O kadar az sayıda kullanıcısı var ki bir banka kolayca isterseniz iptal edebilirsiniz kartınızı , hesabınızı diyebiliyor . Cevaba çok canım sıkıldı .

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, suyunsesi ve sahte_suhte
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
İninal kart'a mail attım 2-3 ay önce de atmıştım ininal cüzdanı yayınlamaları için . Android ve ios ta var bize de sunulması gerektiğini söyledim . Sosyal medyadan takip edebilirsiniz tarzı bişey söylediler . En son yayınlama niyetiniz yoksa bunu bildirin ki ben de kartlarımı iptal ettireyim uygulama sunan başka hizmetlere yöneleyim diye mail attım . Bana kartımı ve hesabımı iptal edebilmem için bağlantı ve telefon numarası yolladılar direkt . Bu kadar umursanmayan bir sistemdeyiz şu anda . O kadar az sayıda kullanıcısı var ki bir banka kolayca isterseniz iptal edebilirsiniz kartınızı , hesabınızı diyebiliyor . Cevaba çok canım sıkıldı .
Aynısını enpara da yaşadım, adamların sistem normalde sadece online olarak dönüyor, WP uygulaması gelecek mi dedim, o konu da herhangi bir çalışmamız bulunmuyor dediler.

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Aynısını enpara da yaşadım, adamların sistem normalde sadece online olarak dönüyor, WP uygulaması gelecek mi dedim, o konu da herhangi bir çalışmamız bulunmuyor dediler.

Açıkçası önceleri uygulama geliştiricilerine kızardım ama haklı buluyorum şu an da . Yıl olmuş 2016 hala instagram gelecek , facebook gelecek , messenger gelecek vs. bunlarla uğraşıyoruz . Daha temel uygulamalar güncel sürümde değil veya hiç yok . Ayrıntı uygulamaların olmasını beklemek hayalcilik olur . İşi sadece geliştiriciler uygulama yapmak istemiyor geliştiriciler kötü microsoft cici'ye bağlarsak gerçeklerden kaçmış oluruz . Yada google para veriyor ondan böyle lafının arkasına da sığınabiliriz . Mesele şurada aslında microsoft'un 950 xl reklamını gördünüz mü hiç ülkemizde ? Windows 10 çıkacağını lumia kulanıcılarını da içine katarak soruyorum günlük teknoloji haberlerini takip eden kitle dışında kim biliyor ? Lumia kullanan ve çok memnun olan kişileri lumia kullanıcıları arasında oranlarsak yüzde kaçtır en fazla ? Ben çok fazla sabır gösterdiğimi düşünüyorum . 3.5 yıl az bir zaman değil . 2 yıl sonunda yeni bir telefon alsaydım şu an 2. aldığım telefonun garantisi bitmek üzereydi . 2 telefon ömrü kadar zaman verdim windows phone'a ve artık bir şey gelecek mi ne zaman gelecek nasıl gelecek sorularını sorup kendimi strese sokmak istemiyorum . Cihazı satmak istiyorum kimse almak istemiyor . Her neyse konudan uzaklaşmamak adına burada son veriyorum . İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: n000k
dakamon

dakamon

Üye
Google Android N çıkış tarihini duyurdu bizimkiler hala sessiz. Valla win 10 lm820 ye gelene kadar 2 android sürümü geçmiş olacak. Yazık.

ko4fun

ko4fun

Üye
Google Android N çıkış tarihini duyurdu bizimkiler hala sessiz. Valla win 10 lm820 ye gelene kadar 2 android sürümü geçmiş olacak. Yazık.
artı olaraktan da ios 10 da yolda zaten 3 yıldır 920 kullanıyorum ben bi otobüsü bile bu kadar beklediğimi hatırlamıyorum sabır sabır bi yere kadar 3 yıldır microsoft'un kaplumbağa gibi gittiğini iddaa ettim ama gürünen belli nokia ilk microsoft satın aldıgında bir yandan sevindim bi yandan üzüldüm microsoft güncellemeleri daha iyi daha hızlı sekilde verir dedik ama oralı bile olmadı mağazası gelismezse kimse durmaz zatn sistem de dogru düzgün bişi de kalmadı olanları da kaybediyoruz artık

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Word Mobile Windows 10 Mobile Insider Preview Development branch için 17.6769.47622.0 sürüm numarası ile güncellendi.

• RTF dosyalarını açma: Artık rich text format (.rtf) dosyalarını açabilirsiniz.
  • Kameradan resim eklrme: Kamerayı açıp Word dosyasına direk olarak çektiğiniz fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evrensel Twitter(3.2.3.0 > 5.0.0.0) mobile de geldi:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, onursarii, suyunsesi ve 8 diğerleri
flutewoddy

flutewoddy

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu videoda Facebook'un İostan portlanmış uygulaması mı var bana mı öyle geldi.

SLH.55

SLH.55

Üye
Henüz telefondakini güncellemedim. "Tweet bildirimleri" özelliği PC'de yok. Telefondan bakma şansınız var mı?
Arkadaşla denedik bildirimler geliyor, Tek sıkıntı bildirim merkezine bakıyorsun uygulamadan çıkıyorsun tekrar girdiğinde bildirim var gözüküyor.
Ufak tefek takılmalar var verileri çekerken onuda düzeltirler.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu videoda Facebook'un İostan portlanmış uygulaması mı var bana mı öyle geldi.
Muhtemelen bu o :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşla denedik bildirimler geliyor, Tek sıkıntı bildirim merkezine bakıyorsun uygulamadan çıkıyorsun tekrar girdiğinde bildirim var gözüküyor.
Ufak tefek takılmalar var verileri çekerken onuda düzeltirler.
Evet o sorun var bayağıdır. Dediğim özellik bahsetme değil. Bir kişinin herhangi bir tweet atması. Maalesef kaldırılmış. Benim için önemliydi. Şimdilik güncellemeyeyim.
Kişiler HUB entegrasyonu da kaldırıldı.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Pc de gif ve video desteği vardı mobile de geldi mi?

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pc de gif ve video desteği vardı mobile de geldi mi?
Evet birebir aynı. GIF oynatma var. Anket gösterme&yapma ve GIF paylaşma eksiği var. Kişiler entegrasyonu ve tweet bildirimleri ise kaldırıldı. Bir de arama ve @ kısımlarını tamamlama sıkıntısı var.

Üst Alt