Avea 3g hızımız paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Avea 3g hızımız paylaşalım

Ankara etimesgut evde sınırsız ınternet hızım

• Beğen
Tepkiler: emre diker ve Sarangni

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Gayet iyi.

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Susn hızım 13.16 da ölçüm

Sarangni

Sarangni

Üye

Bugün aradım konuştum bakalım. İnceleme başlattılar. Tekrar arayacaklarmış.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Buda benim diyer avea hızlarım

Sarangni

Sarangni

Üye

AveA ile yaptığım görüşme sonrasında hem çekim gücü hem hızda bariz bir artış var. Artık sayfalar çok rahat ve hızlı açılıyor. Süreçle ilgili mesaj da atıyorlar bilgilendirme için geri döneceklermiş. Aramakta fayda varmış.

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

AveA ile yaptığım görüşme sonrasında hem çekim gücü hem hızda bariz bir artış var. Artık sayfalar çok rahat ve hızlı açılıyor. Sürekli de mesaj atıyorlar süreç devam ediyor sizi bilgilendireceğiz diye. Aramakta fayda varmış.
2016 da büyük değişim olacaktır

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah olur. Tarifem güzel çünkü 1000 dk 1000 sms 4 GB internet 30 TL gayet iyi bir fiyat.
Bunu Aveada alabilirsin türkcell de 65 tl olur aynı paket

Yakında belki 4.5g geldiginde en az 4 gb lık paketler olur umarım

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
AveA biraz önce aradı. Bölgem de sorun varmış. Kuvvetlendirme ve iyileştirme çalışmaları devam ediyormuş. Çok daha iyi bir bağlantı ile kullana bilecekmişim.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
AveA biraz önce aradı. Bölgem de sorun varmış. Kuvvetlendirme ve iyileştirme çalışmaları devam ediyormuş. Çok daha iyi bir bağlantı ile kullana bilecekmişim.
Türk Telekom alması sanki biraz iyi oldu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aveanin 3G Hızıdamı Varmiş :ehe

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Zeytinburnu yenidoğan mah. Saat 12:49

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Pencere kenarında iyi ama arkaya doğru 10 adım atsam 7-8 arası. 20 adım atsam çekmiyor bile. Turkcellde bu tutarsızlık yok işte. (En azından bizim evin ordaki baz istasyonu böyle). Turkcell 7-8 ama yer değiştirince fark etmiyor. Bu hafta sonu mecbur Turkcelle geçicem artık. Evin arkasından bağlantı kopmuyor en azından.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Pencere kenarında iyi ama arkaya doğru 10 adım atsam 7-8 arası. 20 adım atsam çekmiyor bile. Turkcellde bu tutarsızlık yok işte. (En azından bizim evin ordaki baz istasyonu böyle). Turkcell 7-8 ama yer değiştirince fark etmiyor. Bu hafta sonu mecbur Turkcelle geçicem artık. Evin arkasından bağlantı kopmuyor en azından.
Oda frekanslar dan kaynaklanıyor

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
4g ye az kaldı bakalım nasıl hizmet verecekler.
LTE dediğimiz 4g de 800-1800-1900-2100-2600 mhz bantlarında dünyada en çok yaygın olanı 800 ve 1800 imiş. 800 çok uzağa sinyal uşatırır amma hızı düşük. 2600 mhz ise en hızlısı ama kısa mesafeli olduğu için şehir mrkz.lerine kuruluyormuş.
En kötü yanı ise 4g dünyada ortalama pilden (3g ye oranla) %20-25 fazla güç çekiyor. 5 saat ekran süresi alan 4 e düşebilir.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4g ye az kaldı bakalım nasıl hizmet verecekler.
LTE dediğimiz 4g de 800-1800-1900-2100-2600 mhz bantlarında dünyada en çok yaygın olanı 800 ve 1800 imiş. 800 çok uzağa sinyal uşatırır amma hızı düşük. 2600 mhz ise en hızlısı ama kısa mesafeli olduğu için şehir mrkz.lerine kuruluyormuş.
En kötü yanı ise 4g dünyada ortalama pilden (3g ye oranla) %20-25 fazla güç çekiyor. 5 saat ekran süresi alan 4 e düşebilir.
Birsey değişmez ise internet paketlerinde cogu insan E gede kullanır yani 2g de

Sarangni

Sarangni

Üye

1 MB hızdan 15~20 günde bu seviyeye çıktı. AveA aramak çok işe yaradı ve iyi ilgilendikler. Çekim sorunu yaşayanlar mutlaka arasınlar.

• Beğen

Üst Alt