Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Teşekkür ederim (:

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177

rashitshain

rashitshain

Üye
Ne gibi bir değişiklik var ben farkedemedim de?

scorpion11

scorpion11

Üye
Sürekli kopmalar vardı o düzeltilmiş.Arada yeniden bağlanıyor diyerek iconu sarı oluyordu.Şuan sorunsuz çalışıyor bende.

rashitshain

rashitshain

Üye
bakalım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arkadaşlar maemo harmattan forumunda 1.2.9 sürümü paylaşılmış.aynen alıntı yapıyorum.
HtheB moderatöründen alıntı
It's update time!
Have fun guys:
Download

Changelog:
- Added a way to return plain messages
- Fixed all notifications/ack replies to server that causes all disconnections
- Updated to s40 2.13.9
konunun linki

demek destek devam ediyor. güzel birşey :)
HtheB Halit degil mi forumdan?

rashitshain

rashitshain

Üye
muhtemelen

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ona TMO dan bi ulaşayım, danısacagim birkaç şey var.

craft116

craft116

Üye
bende şu an yükledim ama bağlanmıyor yani direk çevrim dışı oluyor gri rengi alıyor telefonu aç kapa mı yapayım ? :D
Ya cidden bende whatsup a bağlanmıyor sizce sorun ne olabilir kayıtlıyım bağlan diyorum sarı renk alıyor tekrar gri oluyo bi döngü içerisine girdi

emin dayı

emin dayı

Üye
Şu bende yüklü sürüm 1.2.9 on numara çalışıyor

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
whatsupp 1.3.0 olarak güncellendi
Güncelleme kayıt ve bağlantı sorunu için

kayıt sorunu nedeniyle tekrar düzeltildi

denizci535

denizci535

Üye
whatsupp 1.3.0 olarak güncellendi
Güncelleme kayıt ve bağlantı sorunu için

kayıt sorunu nedeniyle tekrar düzeltildi
Whats app si halen calışıor mu. Baya ucuzladı :)))))

furyzer0

furyzer0

Üye
Sagol zaten konuda ölmüş telefon da. Jolla da kapilasit düzene yenildi malesef. En iyisi n900 en az sorunsuz calısıyor.
Jolla hala geçiniyor ancak tabi ki yakın zamanda yükselişe geçmesini beklemek hayal olur.turing phone un androidi bırakıp sailfishe geçmesi de güzel bir supriz oldu snap 820 li modeli de gelecekmiş sailfishin amirali olur artık o telefon

Sent from mTalk using lumia950

denizci535

denizci535

Üye
Jolla hala geçiniyor ancak tabi ki yakın zamanda yükselişe geçmesini beklemek hayal olur.turing phone un androidi bırakıp sailfishe geçmesi de güzel bir supriz oldu snap 820 li modeli de gelecekmiş sailfishin amirali olur artık o telefon

Biz bu sözleri n9 cıkarken duyduk. Hatta jolla n9 u bırakmaz diyolardı. Ama malesef can cekişio eger sailfish in sonu da aynı olacak simdiden yazıyorum.

furyzer0

furyzer0

Üye
Biz bu sözleri n9 cıkarken duyduk. Hatta jolla n9 u bırakmaz diyolardı. Ama malesef can cekişio eger sailfish in sonu da aynı olacak simdiden yazıyorum.
N9 u bırakmadı sailfish os n9 a var hem de 2.0 da var sanırım ancak uzun zaman bir yükseliş yakalayamayacağı açık ancak pazar payında %0.1 bile çok iyi aslında htc sony gibi şirketler bile %1-2 en fazla 3-4 pazar payına sahip dünyada.sailfish zaten linux dağıtımları gibi olacak community ile geliştiriyor ve açık kaynak .tercih açısından sırf gerçek multitasking ve hareket tabanlı arayuzu bile almaya değer bu konuya ilgili insanlar için ayrıca android uygulamalarını çalıştırıyor en azından sosyal medyadan geri kalmazsınız gta oynayanı bile gördüm hatta androidin kendisini çalıştıran bile ben ileride alırsam en güzel yanı google servisleri olmadan android tecrübesi yaşamak

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sagol zaten konuda ölmüş telefon da. Jolla da kapilasit düzene yenildi malesef. En iyisi n900 en az sorunsuz calısıyor.
Halen N900 kullanan varmı? konuları kapanalı nerdese 3 yıl oldu

Üst Alt