Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey

Sponsorlu Bağlantılar

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
İnşallah 6 daha da stabil ve şarj performansı daha da iyileşir kitkat gibi olur. Cameramod kullansam da süper otomatikte 20 megapiksel açık scn hdr açık olur ses kalitesi kitkattaki gibi olur amin (bunu 5 Foruma yaz kusura bakmayın bana da geldi) [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji23]

0MG90

0MG90

Üye
İnşallah 6 daha da stabil ve şarj performansı daha da iyileşir kitkat gibi olur. Cameramod kullansam da süper otomatikte 20 megapiksel açık scn hdr açık olur ses kalitesi kitkattaki gibi olur amin (bunu 5 Foruma yaz kusura bakmayın bana da geldi) [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji23]
:D:D

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye

5.1 toparladı sanki kendini [emoji5]

Buğra

Buğra

Admin
bugün z3 alarak aranıza katıldım :bud:

Buğra

Buğra

Admin
android 6 konsept romunu kuran birisi pilin 5.1.1 e göre çok çok daha iyi olduğunu söylemiş ve bu resmi atmış

Battery is amazing, before my Z3 have strong battery, now my Z3 have ultimate battery! Never back to 5.1.1

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
android 6 konsept romunu kuran birisi pilin 5.1.1 e göre çok çok daha iyi olduğunu söylemiş ve bu resmi atmış

Battery is amazing, before my Z3 have strong battery, now my Z3 have ultimate battery! Never back to 5.1.1

Bi kaç yerde bende gördüm 6 da tamamen pil için çalışmış adamlar sanırım Z3c 2 gün rahat gider artık [emoji1]

nazmican6180

Üye
Z3 de 41 mb lik güncelleme var o neyi değiştiryor telde

Emre

Üye
Android aşırı hantal ram sömürüyor diyenler onlayn mı :)

Z3 üzerinde Android 6.0 sonra ram kullanımı

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

nazmican6180

Üye
Mükemmel

nazmican6180

Üye
Kim yükledi bunu

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Birde dağıtsalar daha iyi olacak şu 6yı:)

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
z3 ü sattık android 6 geldi vay arkadaş :D güzelmi bari
Gelmedi ki beta testine katılanlara geldi
Ama genel olarak pil performansı iyi diye yorumlar var lolipopta batırdıgını düzelmısler.d
Performansta oldukça başarılı diyorlar. Normal kullanıcılara da dağıtsın göreceğiz nasıl olduğunu [emoji4]

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Gelmedi ki beta testine katılanlara geldi
Ama genel olarak pil performansı iyi diye yorumlar var lolipopta batırdıgını düzelmısler.d
Performansta oldukça başarılı diyorlar. Normal kullanıcılara da dağıtsın göreceğiz nasıl olduğunu [emoji4]
iyi bakalım kullanan arkdaşlara hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Öyle hayırlı olsun herkese gün geçtikçe dahada iyi oluyor Android.
benim cihazın sarj kapağı kopmuştu yeni taktırdıydım z3e suya dayanklık özelliğini yitirmişti oyüzden ıphon6 aldık :)

Üst Alt