Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
bende 1.2.5 sürümü yüklü.yeni sürüm elinizde varsa paylaşır mısınız.Ve 1.2.7 sürümündeki yenilikler neler ?
Hocam bende de 1.2.5 sürümü yüklü. 1.2.7 sürümünü yüklemiştim ama bir sorunu vardır. Başlangıç yerlerini geçtikten sonra ekran simsiyah oluyordu bende 1.2.5 sürümünü geri yükledim. 1.2.7 sürümünü :

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Ben whatsupp'a giremiyorum yine. Net bağlantısı yapmıyor..

rufat_sau

Üye
arkadaslar watsupa gire bilen var mi ? baglanti kesiliyo surekli.

bcy

bcy

Üye
bendede var gece 3 te vardı şimdi baglanmıyo en sonunda kaydı başlat yazıyor
whatsappa e posta atsak?

bcy

bcy

Üye
Cevapvgelmiş hemen destek yok falan filan demiş bi dakika pcye geçiyim kopyalıyım e postayı

bcy

bcy

Üye
Merhaba,

Maalesef, şu anda cihazınız için bir WhatsApp sürümü bulunmamaktadır.

WhatsApp sadece aşağıdaki cihazlarda desteklenmektedir:

1. iOS 6 veya ilerisi olan iPhone
2. OS v 2.1 veya ilerisi olan Android telefonlar
3. BB OS 5, 6 veya 7 olan Blackbery
4. Seçili Nokia Symbian cihazlar:
5. Seçili Nokia S40 cihazlar:
6. Windows Phone 7.5 ve ilerisi
7. Blackberry 10

**Lütfen unutmayın; WhatsApp tablet ve yukarıda listelenmemiş olan diğer platformlarda desteklememektedir. Desteklenmeyen platformlarda WhatsApp'ı kullanan kullanıcılara teknik destek verilmemektedir.**

Desteklenen ve desteklenmeyen cihazlarla ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen bu [SSS makalesini]( ) okuyun.

Eğer başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

WhatsApp Destek Ekibi

Interested in translating WhatsApp into Turkish for us? Please visit our website:

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) sayfamıza göz atın:

2 Eyl 02:32

İyi günler. Benim telefonum Nokia N9 telefonuma uygun whatsapp yok. Benim telefonumun işletim sistemi MeeGo Symbian değil. Eskidende mesaj attığımda Symbian linki yollamışsınız. Artık bunu yapmayın. N9'uma uygun whatsapp yaparmısınız? Yada bizim geliştiricilerimizin yazdıgı uygulamanın kullanımına izin verin. Cevap olarakta lütfen symbian uygulaması atmayın telefonum MeeGo.

--

Nokia N9 telefonumdan gönderildi
konuşma bu

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Artık whatsupp'ı kullanamıyor muyuz yani ¿

craft116

craft116

Üye
su 1.2.7 sürümünün linkin varsa atarmisiniz yukarıdaki link kırılmış
bide Simdi tum n9 kullanicilari whats app a mail atalim arkadaşın yaptığı gibi böylece belki birseyler olabilir

arslanseyda

arslanseyda

Üye
son sürüm çalışıyor mu ¿

bcy

bcy

Üye
Arkadaşlar MeeGo kullanıcıları olarak hep birlikte bie e posta oluşturalım hep birlikte aynı mesajı atalım ne dersinizi? belki bir şeyler çıkar?
bu 1.2.7sürümü

rufat_sau

Üye
Arkadaşlar MeeGo kullanıcıları olarak hep birlikte bie e posta oluşturalım hep birlikte aynı mesajı atalım ne dersinizi? belki bir şeyler çıkar?
bu 1.2.7sürümü

aynen dostum hepimiz ayni mesaji gonderelim belki bizim icin resmi surum yayinlarlar
bu 1.2.7sürümü

bu 1.2.7 surumu calisiyo mu ?

bcy

bcy

Üye
aynen dostum hepimiz ayni mesaji gonderelim belki bizim icin resmi surum yayinlarlar

bu 1.2.7 surumu calisiyo mu ?
şimdi denyeceğim kardeş biz birlikte bir mesaj ayarlayalım
şimdi kuruyorum uygulamayı

arslanseyda

arslanseyda

Üye
zaten yüklü dedi ve çalıştırmadı. Halbu ki 1.2.5 sürümü yüklüydü
Ne yazacağımızı söylerseniz bizde mesaj atalım

bcy

bcy

Üye
arkadaşlar bu linkteki 1.2.7 sürümünü yüklemek için 1.2.5i kaldırın ardndan 1.2.7yi kurun sohbetler alan kaybolmuyor zaten. şimdi 1.2.7 çalışıyor
iyi haber :)
biz yinede bir mesaj hazırlasakmı?
yeni bir konu açayımmı 1.2.7 sürümü diye herkes görsün?
çalıştımı arkadaşlar sizdede?

• Beğen
Tepkiler: aykncn
Seglopsi

Seglopsi

Üye
sanıyorum n9'da yavaştan whatsapp ın sonu görünüyor gibi geliyor bana.

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Kaldırın derken ¿ Silelim mi ¿

Üst Alt