Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
Eren_ismail

Eren_ismail

Üye
güzel rom olmuş dün bende denedim.yanlız kişisel fikrim=crt off animasyonunu beğenmiyorum,kamera sıkıntı s3 stock kamera olsa,galerideki resimlere zoom yapınca görüntü sonradan düzeliyor bunuda stock s3 galeri yaplır mı uyum sorunu olur mu bilemem..
biraz takıldım ram boşta 100-150 mb ram fazla harcıyor boşaltınca 350 civarı sanki,ısınmada var gibime geldi.wifi ve mobil veri yoktu kurcaladım ayarlar falan 45 dk civarında. şebeke sorununu denemedim sim takmamıştım,bide şu gereksiz çin uygulamalarını kaldırdın mı alsana hakanguven rom
tebrik ederim emeğine sağlık
dipnot:umarım yazdıklarım anlaşılır uykulu uykulu yazınca :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam baya araştırdım bulamadım o dosyayı hiç bir yerde. Kota sıkıntım var. Elinde o dosya varsa upload edebilir misin?
Bendede yok. S3 mıuı rom ındır ondan al
güzel rom olmuş dün bende denedim.yanlız kişisel fikrim=crt off animasyonunu beğenmiyorum,kamera sıkıntı s3 stock kamera olsa,galerideki resimlere zoom yapınca görüntü sonradan düzeliyor bunuda stock s3 galeri yaplır mı uyum sorunu olur mu bilemem..
biraz takıldım ram boşta 100-150 mb ram fazla harcıyor boşaltınca 350 civarı sanki,ısınmada var gibime geldi.wifi ve mobil veri yoktu kurcaladım ayarlar falan 45 dk civarında. şebeke sorununu denemedim sim takmamıştım,bide şu gereksiz çin uygulamalarını kaldırdın mı alsana hakanguven rom
tebrik ederim emeğine sağlık
dipnot:umarım yazdıklarım anlaşılır uykulu uykulu yazınca :)
Cm alt yapısı oldugu ıcın stock kamera ve galerı calısmaz. Hat takmadan mobıl verı calısmaz. Acılısta 550 mb ram ıle baslıyor. Kullandıgınız uggulamalar ram harcar. Herhangı bır ısınma yok romu kurdugunuz ıcın olabılır. Normal kullanıma donecektır zamanla

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
uygulama yönlendirme yapamıyorum ve fb mesenger sekme topu gelmiyor uygulamayı açmak zorunda kalıyorum :( ek olrak retrica yı bol bol durduruyor kamera bozuluyo sürekli :(
hepsinden önemlisi mesela b en bi uygulamayı kullanarak video izliyorum. o uygulama yönlendirme yapıp mx playerden izliyorum sürekli yada bazen bölümü indiriyorum. ancak ne mx yönlendiriyor nede indir dediğimde loader droide. hep kendi uygulamasına gidiyor. ne yapmamı önerirsiniz ?bi çözümü var mı bunun ?

The Shadow

The Shadow

Üye
uygulama yönlendirme yapamıyorum ve fb mesenger sekme topu gelmiyor uygulamayı açmak zorunda kalıyorum :( ek olrak retrica yı bol bol durduruyor kamera bozuluyo sürekli :(
hepsinden önemlisi mesela b en bi uygulamayı kullanarak video izliyorum. o uygulama yönlendirme yapıp mx playerden izliyorum sürekli yada bazen bölümü indiriyorum. ancak ne mx yönlendiriyor nede indir dediğimde loader droide. hep kendi uygulamasına gidiyor. ne yapmamı önerirsiniz ?bi çözümü var mı bunun ?
1- Messengerdan çıktıktan sonra son uygulamalar menüsünden aşağı kaydır uygulamayı rame kilitlenecek o zaman gelir büyük ihtimalle.
2- Ayarlar - Uygulamalar - Varsayılan ayarlardan seçmeyi deneyebilirsin belki onu bilmiyorum.

Retrica stock romda bile uygulamadan atıyordu bazen bende biraz sorunlu kendisi :ehe

emrexking

emrexking

Üye
arkadaşlar bunu nasıl yüklüyoruz tesekkürler..

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
1- Messengerdan çıktıktan sonra son uygulamalar menüsünden aşağı kaydır uygulamayı rame kilitlenecek o zaman gelir büyük ihtimalle.
2- Ayarlar - Uygulamalar - Varsayılan ayarlardan seçmeyi deneyebilirsin belki onu bilmiyorum.

Retrica stock romda bile uygulamadan atıyordu bazen bende biraz sorunlu kendisi :ehe
hocam diğerleri önemsizde şu yönlendirme işini halledemedim var sayılanlarda yok :( mi market vide ve downloanderi değiştiremiyorum :(
arkadaşlar bunu nasıl yüklüyoruz tesekkürler..
indir cwm den flash at bu kadar şimdiden hayırlı olsun :D

emrexking

emrexking

Üye

indir cwm den flash at bu kadar şimdiden hayırlı olsun :D[/QUOTE]

son bi soru: geri eski halini istersem ne yapmalıyım?

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
eski romu tekrardan aynı şekilde yüklemen yeterli olacaktır :D yada yedek alabilirsin gerçi ben hiç yapmadığımdan pek bilgim yok bu konuda :D o konuda @The Shadow a danışabilirsin.

tdd46

tdd46

Üye
beyler zil sesinin yükseklkiği ile mesaj sesinin ses seviyesini nasıl ayırabilirim

sonyteam

sonyteam

Üye
V7 sürümüne mutlaka güncelleme vermelisin. Harika bi rom. Blekota Note5 Romunu geçen yükledim aman Allahım! Birisi arıyor ama zil sesi tireye titreye çalıyor ve ekranda tepkime yok tuşlar iptal! Sd kartta mutlaka stok yedek rom tutardım. Artık direk bu romu tutuyorum. O kadar günlük kullanıma uygun bir rom olmuş. Desteği kesmezsen seviniriz. :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
V7 sürümüne mutlaka güncelleme vermelisin. Harika bi rom. Blekota Note5 Romunu geçen yükledim aman Allahım! Birisi arıyor ama zil sesi tireye titreye çalıyor ve ekranda tepkime yok tuşlar iptal! Sd kartta mutlaka stok yedek rom tutardım. Artık direk bu romu tutuyorum. O kadar günlük kullanıma uygun bir rom olmuş. Desteği kesmezsen seviniriz. :)
Geri bildirim için teşekkürler
Destek vermeye devam edersem eğer Cm alt yapısı değilde Samsung alt yapısı olarak Hiui7 gelebilir

hayyam482

Üye
Geri bildirim için teşekkürler
Destek vermeye devam edersem eğer Cm alt yapısı değilde Samsung alt yapısı olarak Hiui7 gelebilir
Samsung alt yapısı gelirse baya sıkıntı olur. En iyisi cm'den devam etmek

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Samsung alt yapısı gelirse baya sıkıntı olur. En iyisi cm'den devam etmek
Neden? Farklı Romlar ile kıyaslamayın bunu. Yine sorunsuz bir rom paylaşacağım size. Hiç bir s3 Miui romlarda google playdan indirme yapmazken benim paylaştığım romlarda hep indirme sorunsuzdu farkındaysanız

• Beğen
Tepkiler: samet236
samet236

samet236

Üye
Çok güzel Hız konusunda Bir kusur göremedim fakat benim cihazımda wifi ile bağlantı sağlayamadım
miui rom yükledim v7 olanı fakat onda da wifi sorunu yaşadım
ben sizin rom'unuzu kullanmak istiyorum fakat bu wifi sorununu çözebilmem için yardım eder misiniz bir wifi ağlarını buluyor fakat bağlantı sağlamıyor.

Yapımcısı Türk olan bir rom'u başka romlar ile karşılaştırıp kötülemek yerine daha da stabil ve iyi olması bakımından yapımcıya yardımcı olmamız gerekmez mi ?

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Hakan 2 gundur fotograf cektıgımde flash patlıyor ondan sonra telefon kapanıyor ve acılmıyor acmak ıcın bataryayı sokup takmam gerekıyor sebebı nedır sence

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Çok güzel Hız konusunda Bir kusur göremedim fakat benim cihazımda wifi ile bağlantı sağlayamadım
miui rom yükledim v7 olanı fakat onda da wifi sorunu yaşadım
ben sizin rom'unuzu kullanmak istiyorum fakat bu wifi sorununu çözebilmem için yardım eder misiniz bir wifi ağlarını buluyor fakat bağlantı sağlamıyor.

Yapımcısı Türk olan bir rom'u başka romlar ile karşılaştırıp kötülemek yerine daha da stabil ve iyi olması bakımından yapımcıya yardımcı olmamız gerekmez mi ?
Wifi sorununa hiç rastlamadım. Gelçi romda sorun yok. Romu yüklerken wipelerı yaptınız mı? Ayrıca modeminize başka telefon üzerinden bağlandınız mı? Bide farklı bir modeme bağlanmayı deneyin. Ben şuanda wifi üzerinden bağlıyım ve hic bir sorun yaşamadım. Destegınız ıcın tesekkurler
Hakan 2 gundur fotograf cektıgımde flash patlıyor ondan sonra telefon kapanıyor ve acılmıyor acmak ıcın bataryayı sokup takmam gerekıyor sebebı nedır sence
Tuhaf bir durum. Flaşı kapatıp açın ve tekrar deneyin. Olmadı uygulamalardan kameranın önbelleğini sılıp tekrar deneyin. Yine aynısı oluyorsa kaydetme yerını degısgırın. Sd kart ıse depo depo ıse sd kart yapın. Yıne olmuyorsa temız bır kurulum yapın. Bu tur hataya hıc rastalamadım.

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Wifi sorununa hiç rastlamadım. Gelçi romda sorun yok. Romu yüklerken wipelerı yaptınız mı? Ayrıca modeminize başka telefon üzerinden bağlandınız mı? Bide farklı bir modeme bağlanmayı deneyin. Ben şuanda wifi üzerinden bağlıyım ve hic bir sorun yaşamadım. Destegınız ıcın tesekkurler

Tuhaf bir durum. Flaşı kapatıp açın ve tekrar deneyin. Olmadı uygulamalardan kameranın önbelleğini sılıp tekrar deneyin. Yine aynısı oluyorsa kaydetme yerını degısgırın. Sd kart ıse depo depo ıse sd kart yapın. Yıne olmuyorsa temız bır kurulum yapın. Bu tur hataya hıc rastalamadım.
Ayben ya kayıt yerını degıstırmıstım ben kart yapmıstım dahılı hafıza yapıp denıcem bıde mıuı7 denesemmı dıyorum

samet236

samet236

Üye

Farklı bir Rom Kullandığımda Sorun Olmuyor Fakat Bunu Yüklediğimde ve Miui Rom'larını Kurduğum Zaman Bu Sorun ile Karşılaşıyorum.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ayben ya kayıt yerını degıstırmıstım ben kart yapmıstım dahılı hafıza yapıp denıcem bıde mıuı7 denesemmı dıyorum
Dene senbılırsın. Ben hala mıuı6 dayım. Bıraz yogunum rahatlayayım mıuı7 alt yapısına gececegım
Farklı bir Rom Kullandığımda Sorun Olmuyor Fakat Bunu Yüklediğimde ve Miui Rom'larını Kurduğum Zaman Bu Sorun ile Karşılaşıyorum.
Tuhaf ya. Dedıklerımı bır dene ıstersen

harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
Dene senbılırsın. Benistemiyorum mıuı6 dayım. Bıraz yogunum rahatlayayım mıuı7 alt yapısına gececegım

Tuhaf ya. Dedıklerımı bır dene ıstersen
Ben senım yapacagın duzenlemeyı beklıcem play store ıle problem yasanak istemiyorum

Üst Alt