Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
sonyteam

sonyteam

Üye
Kilit ekranı için önereceğim o. Orjınal mıuı nın saatını ıstıyorsan baska mıuı6 romdan cekebılırsın. Şarj sorunu yok. Şarj kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Bende gayet iyi gidiyor
Evet orijinal miui saatini istiyorum da o saatin bulunduğu klasör dosya adı ney acaba? Neyi çekip uyarlayacağımı bilmiyorum. Değiştirileceklerin adları neler acaba?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Evet orijinal miui saatini istiyorum da o saatin bulunduğu klasör dosya adı ney acaba? Neyi çekip uyarlayacağımı bilmiyorum. Değiştirileceklerin adları neler acaba?
System / priv-app miuikeyguard.apk

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
romun durumu nasil ?

tomm

tomm

Üye
Ben bu romdan vazgeçtim ve eski roma (blekota v7) döndüm bu romda (hiui5) çok hata var. Video konusunda çok sıkıntıya sokuyo. Rom çok yavaş. Ayarları fazla karışık. Root yetkisi verme konusunda insanı uğraştırio. Uyku modunu 30 saniyeden 5 dkya çıkarmama rağmen kendi kendine 30 saniyeye çıkartio. Bir uygulama güncellemeye çalıştığında miui markete yönlendirio. Müzik çaları işlevsiz. Bazı oyunlar açılmio. İyi tarafları ise bildirim paneli çok kullanışlı herhangi bir bildirimi bildirim panelinde rahatça görebiliosun. Launcher ı farklı olsada güzel. Görünümü de güzel.

hayyam482

Üye
Ben bu romdan vazgeçtim ve eski roma (blekota v7) döndüm bu romda (hiui5) çok hata var. Video konusunda çok sıkıntıya sokuyo. Rom çok yavaş. Ayarları fazla karışık. Root yetkisi verme konusunda insanı uğraştırio. Uyku modunu 30 saniyeden 5 dkya çıkarmama rağmen kendi kendine 30 saniyeye çıkartio. Bir uygulama güncellemeye çalıştığında miui markete yönlendirio. Müzik çaları işlevsiz. Bazı oyunlar açılmio. İyi tarafları ise bildirim paneli çok kullanışlı herhangi bir bildirimi bildirim panelinde rahatça görebiliosun. Launcher ı farklı olsada güzel. Görünümü de güzel.

Videoda herhangi bir sorun yok. Varsa mx player kullanın.
Rom yavaş değil animasyonları kapatmamıssınız.
Ayarlar biraz karışık.
Root yetkisi için yukarda verdiğim zıpı flashlayın
Mıuı uygulamalarını dondurabılırsınız
Aynen nss bır türlü açılmıyor

tomm

tomm

Üye
Videoda herhangi bir sorun yok. Varsa mx player kullanın.
Rom yavaş değil animasyonları kapatmamıssınız.
Ayarlar biraz karışık.
Root yetkisi için yukarda verdiğim zıpı flashlayın
Mıuı uygulamalarını dondurabılırsınız
Aynen nss bır türlü açılmıyor
Mx player bana kullanışlı gelmio kardeşş
Animasyonların hepsi kapalıydı ama yine de yavaştı
Evet Ayarlar karışık 10 dk mı almıştı kendime göre ayarlamada ama dediğim gibi uyku modu beni uğraştırdı
greenify ile diosan evet dondurdum ama her güncellemeye tıkladığımda miuinin uygulamasına gidiodu
Keşke sadece NSS açılmasa pupitt soccer gibi oyunlarda da hata veriyodu. O yüzden komple sildim hatası olmayan tek romu yüklüom. Blekota v7

hayyam482

Üye
Note 5 versiyonu çıkmış denediniz mi?

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
hakan kardeş romu kurduğumda kaç defa denersem deneyeyim sim kartı etkinleştiremiyorum ayrıca telefon numaram ile üye olup oturum açamıyorum ? bi önerin var mı ?
ha birde sistem animasyonlarını nerden kapatıyoduk :D

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hakan kardeş romu kurduğumda kaç defa denersem deneyeyim sim kartı etkinleştiremiyorum ayrıca telefon numaram ile üye olup oturum açamıyorum ? bi önerin var mı ?
ha birde sistem animasyonlarını nerden kapatıyoduk :D
Telefon dilini ingilizce yap dene olacak.
Ayarlar - Diger - pil altında sistem animasyonlarını kapat

• Beğen
Tepkiler: Uchiha İchigo
Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Telefon dilini ingilizce yap dene olacak.
Ayarlar - Diger - pil altında sistem animasyonlarını kapat
saol usta çok teşekkür ederim birde güvenilir kaynakalrı açtığım halde hala yüklemek için 10 sn bekletip izin istiyor ?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar / gizlilik / cihaz yönetimine gir bilinmeyen kaynaklara izin ver de

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
2. kez yaptığımda düzeldi ancak ücreti alıp mesaj atmasına rağmen sim kartı etkinleştirmiyor kaç defa denersem deneyeyim. birde bu roma hangi kerneli atabilirim ? bilen varmı arkadaşlar ?

hayyam482

Üye
Archi kernelı kurabilirsin. Bu arada @haqanguven izin verirseniz konuyu forumda paylaşmak istiyorum.

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Archi kernelı kurabilirsin. Bu arada @haqanguven izin verirseniz konuyu forumda paylaşmak istiyorum.
dah önce hiç archi kurmadım aslında kerneldede acemiyim rica etsem link verip anlatabilir misiniz ? boeffladan farkı ne ben performans için kuruyordum boeflayı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
2. kez yaptığımda düzeldi ancak ücreti alıp mesaj atmasına rağmen sim kartı etkinleştirmiyor kaç defa denersem deneyeyim. birde bu roma hangi kerneli atabilirim ? bilen varmı arkadaşlar ?
Dili ingilizce yap telefonu kapat aç. 20 dk bekle dene. Kernel denemiyorum. Bir bılgim yok o konuda
Olur paylaş

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
tamma hocam bide öyle deneyeyim :D

sonyteam

sonyteam

Üye
Hocam bu roma uygun ios durum çubuğu zip dosyası var mı acaba?
Mod konusundan sadece ios düzenekli olan konudaki dosyayı denedim miuitürkiyedeki o olmadı.
Yine aynı sitede şebeke paketlisini denedim o oldu fakat operatör logosu kilit ekranında çift operatör adına neden oldu.
Birde operatör ismi dinamik olarak siyah beyaz geçişi yapmadı. Ekran arka planı değiştikçe sadece operatör resmi görünür kaldı. Böyle bir romdada hiç şık durmadı hoşlanmadım.
Son olarak bildirim düzeneğindeki ikonları bu hale getirmemiz mümkün mü cwm ya da Root Explorer ile?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu roma uygun ios durum çubuğu zip dosyası var mı acaba?
Mod konusundan sadece ios düzenekli olan konudaki dosyayı denedim miuitürkiyedeki o olmadı.
Yine aynı sitede şebeke paketlisini denedim o oldu fakat operatör logosu kilit ekranında çift operatör adına neden oldu.
Birde operatör ismi dinamik olarak siyah beyaz geçişi yapmadı. Ekran arka planı değiştikçe sadece operatör resmi görünür kaldı. Böyle bir romdada hiç şık durmadı hoşlanmadım.
Son olarak bildirim düzeneğindeki ikonları bu hale getirmemiz mümkün mü cwm ya da Root Explorer ile?

Ios durum cubugu duzenı seklınde zaten. Sımgeler ıcın orjınal framework-ext-res.apk dosyasını bu roma aktar o seklı alır

sonyteam

sonyteam

Üye
Ios durum cubugu duzenı seklınde zaten. Sımgeler ıcın orjınal framework-ext-res.apk dosyasını bu roma aktar o seklı alır
Hocam baya araştırdım bulamadım o dosyayı hiç bir yerde. Kota sıkıntım var. Elinde o dosya varsa upload edebilir misin?

Üst Alt