Galaxy S3 i9300 Hiui6 Final [18.08.2015]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce CM alt yapısına geçelim mi?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29
  • Anket kapatılmış .
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam root iznini nasil vericez bi tam yol gosterirmisin.mesela boeffla uygulamasina ??
Beooflenin uygulamasına gir herhangi bir ayar yap sana kök izni yok desin sonrada Güvenlik --> İzinler --> Kök erişimine gir izni ver

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
hocam bu alt tuşları açınca nasıl oluyo resim atarmısın bi varsa zahme olmassa ?
hocam birde önceki sürümler de boeffla omni kurunca açılıyodu şimdi açılmıyo rom başlangıçta kalıyo ne kurmam gerek ? yada daha çok performasn için kernel önerirmisiniz ?
boefflanın cm 11 ng atsam açarmı ? kk ya o denk geliyo sanırım cm alt yapı ve 444 ise ..

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam bu alt tuşları açınca nasıl oluyo resim atarmısın bi varsa zahme olmassa ?
hocam birde önceki sürümler de boeffla omni kurunca açılıyodu şimdi açılmıyo rom başlangıçta kalıyo ne kurmam gerek ? yada daha çok performasn için kernel önerirmisiniz ?
boefflanın cm 11 ng atsam açarmı ? kk ya o denk geliyo sanırım cm alt yapı ve 444 ise ..
Kernel denemediğim için bir bilgim yok.

Alt sanal tuşlar

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
Şeffaf yok mu ?

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
peki saolasın :D

hayyam482

Üye
Aga ilk resimdeki gibi orta tuşa basınca bende sayfa şeklinde çıkmıyor geçmiş uygulamalar simge olarak çıkıyor bunu nasıl yapicaz
Görev yöneticisine gir 2 parmağını birbirinden uzaklaştır. Bu kadar

hayyam482

Üye
@haqanguven

Supersu sorunu için bunu flashlayın. İsterseniz ilk mesaja ekleyin bunu.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Rom son güncellemeyle çok hoş olmuş. Bir kaç isteğim var nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim :)
1-) Kilit ekranındaki saatten memnun değilim. İos kilit ekranındaki gibi orta boy ve ekranın ortasında duran bir saat
Miui7 guncellemesi sunarsam sizlere bu isteğinle ilgilenirim. Suan sana onereceğim tek şey ios teması kurman olacak. Temalardan ara bölümüne ios yazar çıkar temalar. Tek kilit ekranını değiştirmek istiyorsan temalardan kişiselleştıre tıkla. Kilit ekranına tıkla ve oradan sadece kilit ekranını degistirebılırsın

• Beğen
Tepkiler: sonyteam
sonyteam

sonyteam

Üye
Son güncelleme ile birlikte rom iyice istikrarlı bir hale gelmiş. @haqanguven e
:tşk:
Bir takım yapmak istediğim şeyler var. Yardımcı olursanız sevinirim :10numara:

1-) Telefonun kilit ekranındaki saatten memnun değilim.
Root Explorer yardımıyla Kilit ekranındaki saati, ios kilit ekranındaki gibi ince yazı tipli, büyük, ekranın üzerinde tam ortaya nasıl ayarlayabilirim?
Tema kullanmak istemiyorum. Doğrudan doğruya sistemdeki ekran kilidinde çıkan saati değiştirmek istiyorum.

Bahsettiğim olay şuradaki daha önce paylaşılan resimde görünen saat;

2-) CM alt yapılı romlarda "Emoji Switcher (root)" programı yardımıyla sistemdeki emojileri, IOS emojileriyle değiştirebiliyordum. Fakat bu romda işe yaramadı :cnfsd:
Sistemdeki klavye dahil bütün mesajlar, üstteki bildirim menüsü, bildirim çubuğunda görünen emojileri aynı WhatsApp'ta olduğu gibi görüyordum.

İnstagramda gezerken bu emoji paketi daha hoş görünüyor. :)

Ve son olarak Samsung standart yazı tipinde (Helvetica) Türkçe karakterler sorunlu olmuyor. Benim göz zevkime daha çok hitap ediyor. Bu yazı tipini kurmak mümkün mü?

Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar
:bigstar:
Miui7 guncellemesi sunarsam sizlere bu isteğinle ilgilenirim. Suan sana onereceğim tek şey ios teması kurman olacak. Temalardan ara bölümüne ios yazar çıkar temalar. Tek kilit ekranını değiştirmek istiyorsan temalardan kişiselleştıre tıkla. Kilit ekranına tıkla ve oradan sadece kilit ekranını degistirebılırsın

Mesajımı eksik yollamışım kusura bakmayın :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kılıt ekranını yapman uzun sürer.

Ios ıfade paketı ıcın ındır ve rardan cıkar ıos zıp dosyasını telefona at ve kurtarma modunda flasla:

Fontu gondermen gerek bana senın ıcın sısteme gomulebılır yaparım

• Beğen
Tepkiler: sonyteam
sonyteam

sonyteam

Üye
Kılıt ekranını yapman uzun sürer.

Ios ıfade paketı ıcın ındır ve rardan cıkar ıos zıp dosyasını telefona at ve kurtarma modunda flasla:

Fontu gondermen gerek bana senın ıcın sısteme gomulebılır yaparım

Elimde font dosyası yok malesef. Uzantısını bile bilemem hiç yazı tipi değişikliğine girmedim. Bildiğimiz klasik Samsung Stok Rom yazı tipi biçimi. C ler E ler ve P ler daha belirgin duruyor. Bir kaç yazı tipini sistemde aynı anda tutamaz mıyız Stok Romdaki mantık gibi?

Hocam birde CRT EFFECT i kapama imkanımız var mı bir fix dosyası gibi flashlayarak kaldırabileceğim?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Elimde font dosyası yok malesef. Uzantısını bile bilemem hiç yazı tipi değişikliğine girmedim. Bildiğimiz klasik Samsung Stok Rom yazı tipi biçimi. C ler E ler ve P ler daha belirgin duruyor. Bir kaç yazı tipini sistemde aynı anda tutamaz mıyız Stok Romdaki mantık gibi?

Hocam birde CRT EFFECT i kapama imkanımız var mı bir fix dosyası gibi flashlayarak kaldırabileceğim?
Font uzantıları ttf dır. Musaıt olunca bakarım fontu. Crt efektı ıcın bır oncekı surumu kur onda kapalı.

sonyteam

sonyteam

Üye
Font uzantıları ttf dır. Musaıt olunca bakarım fontu. Crt efektı ıcın bır oncekı surumu kur onda kapalı.
Hocam verdiğin ios emoji fonunu kurdum gayet güzel oldu. Yazı tipi fontunuda beğendiğim bir tanesini flashladım. Fakat tek sıkıntı çektiğim yer şu ekran kilidindeki saat fontu. Standart Miui ekran kilidindeki saat fontunu Root Explorer yardımıyla değiştiremez miyim?
Bi önceki sürümde bende açılış ekranında kalma sorunları vermişti o yüzden romu bırakmak zorunda kalmıştım. Cihazın şuanki performansı şarj sorununu göz ardı edersek daha iyi.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam verdiğin ios emoji fonunu kurdum gayet güzel oldu. Yazı tipi fontunuda beğendiğim bir tanesini flashladım. Fakat tek sıkıntı çektiğim yer şu ekran kilidindeki saat fontu. Standart Miui ekran kilidindeki saat fontunu Root Explorer yardımıyla değiştiremez miyim?
Bi önceki sürümde bende açılış ekranında kalma sorunları vermişti o yüzden romu bırakmak zorunda kalmıştım. Cihazın şuanki performansı şarj sorununu göz ardı edersek daha iyi.
Kilit ekranı için önereceğim o. Orjınal mıuı nın saatını ıstıyorsan baska mıuı6 romdan cekebılırsın. Şarj sorunu yok. Şarj kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Bende gayet iyi gidiyor

fuatkrts

Üye
ios teması nasıl yapılıyo acaba ??

Üst Alt