Whatsup'a girebilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Whatsup'a girebilen var mı?
Whatsup'ta sorun mu var arkadaşlar bilen var mı ? Whatsup'u açıyorum ama bağlantı kurmuyor sürekli bağlanıyorda kalıyor ama bağlantıyı sağlamıyor. Sorundan haberi olan var mı ya da aynı sorunu yaşayan var mı?

fnldstntn

Üye
Evet sorun var... TMOda da yazmislar kimse baglanamiyor... Guncelleme gerekli.

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Öğlenden beri bende uğraşıyorum. Kayıt oluştur butonu vardı ama o da işe yaramadı. Dayanamadım sildim

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Teşekkür ederim (:

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Bi guncelleme gelmesi lazim

kanat_58

kanat_58

Üye
orjinal ile ben giriyorum fakat modlu da hata veriyor

Penny Dreadful

Penny Dreadful

Üye
Bende harhangi bir sorun olmadı.

kanat_58

kanat_58

Üye
modlu da giremedim normalde girdim geri sildim modlu yu yukledim şimdi ikisinide giremiyorum

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Benimkinde sorun yok. Modlu dediğiniz nasıl oluyor ¿

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
O değilde nokia n9 kullanmayanlarda burada :blink::blink::blink: Şuan sorun yok bende arkadaşlar sorun düzeldi ama bir güncelleme gelmesi şart bencede ;):)

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Eskiden kullananlar burada ama

scorpion11

scorpion11

Üye
Bu arada Whatsup openrepos tan kaldırılmış yeni farkettim.Neden acaba ? Yeni konu açmak istemedim bunun için.

fnldstntn

Üye
Bu arada Whatsup openrepos tan kaldırılmış yeni farkettim.Neden acaba ? Yeni konu açmak istemedim bunun için.
Galiba Whatsapp, Whatsupun geliştiricisine uyarı mektubu göndermiş gelştirmeyi bırakması için... Sonuç olarak ta openrepostan da kaldırılmış...

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Galiba Whatsapp, Whatsupun geliştiricisine uyarı mektubu göndermiş gelştirmeyi bırakması için... Sonuç olarak ta openrepostan da kaldırılmış...

Kendisi bir uygulama yapsın o zaman. Sadece android, ios ve java mı kullanacak yani.

scorpion11

scorpion11

Üye
Saçmalık resmen.Zaten whatsapp ın açık kaynak kodlarını kendileri yayınladılar.Geliştirilmesinde ne sakınca görüyorlar.Umarım sorun çıkmadan kullanırız whatsup'ı.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
    Konu Sahibi
Şuan 1.2.7 sürümü mevcut ama belirtilen sebeplerden dolayı yayınlanmadı var olan eski yayında kaldırıldı.

scorpion11

scorpion11

Üye
Şuan 1.2.7 sürümü mevcut ama belirtilen sebeplerden dolayı yayınlanmadı var olan eski yayında kaldırıldı.
bende 1.2.5 sürümü yüklü.yeni sürüm elinizde varsa paylaşır mısınız.Ve 1.2.7 sürümündeki yenilikler neler ?

Üst Alt