Telefon Tavsiyesi 1500 ile 2000 tl arası Android Telefon

Sponsorlu Bağlantılar

sanslcy1

sanslcy1

Üye
    Konu Sahibi
1500 ile 2000 tl arası Android Telefon
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 seneden beridir symbian tabanlı telefon kullanıcısıyım ama malesef artık symbianın öldüğünü kabul etmek gerekiyor bu gerçeği uzun zaman kabul etmek istemedim görmezden Geldim ama malesef bu konuda diretmenin bir anlamı kalmadı artık bu yüzden siz değerli maxicep üyelerinden alacağım android tabanlı telefonlar hakkında hem bilgi hemde tavsiye istiyorum çünkü androide çok yabancıyım 1500 ile 2000 tl arası bir bütçem var bu bütçeye uygun tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum selametle kalın

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Symbian öleli çok oldu da 1500-2000 liraya çok kaliteli telefonlar alabilirsin kişisel isteklerine göre araştırıp alabilirsin. Genel olarak Galaxy S5 - Note 3 - LG G3 - Sony Xperia Z2 bu fiyat aralıklarında olan telefonlar.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, Dede ve sanslcy1
___kaptan___

___kaptan___

Üye
note 3 tavsiye ederim :oke:

• Beğen
Tepkiler: sanslcy1
98farom98

98farom98

Üye
Bana göre Z2 alman en iyisidir alabilirsen tabi ki Z3 derim ama aralarında pek fark olmadığı için Z2 :oke:

• Beğen
Tepkiler: sanslcy1
sanslcy1

sanslcy1

Üye
    Konu Sahibi
tavsiyelerinizi dikkate alacam Şuan lg g3 doğru bir meylim oldu onu inceliyorum tabi ilk kez alacağım için biraz hassas davranıyorum istemsiz olarak

mrzstyl

mrzstyl

Üye
tavsiyelerinizi dikkate alacam Şuan lg g3 doğru bir meylim oldu onu inceliyorum tabi ilk kez alacağım için biraz hassas davranıyorum istemsiz olarak
g3 alacaksan eğer 32 gb lik olanını al

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
keremmmmm33

keremmmmm33

Üye
lg g3 32 gb olan modeli bendede var tasarım konusunda olsun çok beğeniyorum ama ısınıyor diyolardı evet ısınıyor ama bu ısınma oyun oynarken oluyo onun dışında bişey yok zaten oyun oynarken ısınması normal sarj hakkındada 3 kusur saat ekran süresi alıyorum ama ekranı her açtiğımda mobil veriyide açıyorum yani mobil veri ile bu süreyi alıyorum wifi ile dahada artar bilgilendirmek istedim :)

ykpknl

ykpknl

Üye
kesinlikle z2

lazye

lazye

Üye
Kesinlikle z3 veya z2 öneriyorum Samsung sakin alma ;)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Katılıyorum samsungun yolu yol değil.sony yada lg ama htc de iyiymiş çoğu kişi tavsiye ediyor
Note serisi istisna olabilir :)

Emre

Üye
LG G3 32GB Kesinlikle :oke:

lazye

lazye

Üye
LG g3 süpheliyim ben 2k ekran s801 için fazla bence

Emre

Üye
huawei mate 7'de olabilir

KayraBey