Galaxy Young S5360 Optimus Nexus Me V5 Rom

Sponsorlu Bağlantılar

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy Young S5360 Optimus Nexus Me V5 Rom
Arkadaşlar Kısa Bir Aradan Sonra Merhaba , Yeni Bir Rom İle Beraberim, Bu Romun 1-2 eksiği Var Ama Size Şunu Belirteyim Galaxy Young S5360 için Şu Ana Kadar Çıkan En İyi Rom Bu Olmalı ve Ayrıca Tamamen Türkçe. Android 2.3.7 ile Geliyor.Görev Yöneticisi Yok Ama Home Tuşuna Basınca Kaydırmalı Sonlandırıcı Menüsü var.İsterseniz Romun Kurulumuna Geçelim.

Rom Yükleme Talimatları :

1. ROM İçin Buraya Ve İndirin Ve Bu da Clockworkmod Linki
  2. İndirdiğimiz Dosyaları Sd Card Kök dizinine Atalım
  3. Telefonumuzu Kapatalım Ve Ses Açma+Orta Tuş+Güç Tuşuna Aynı Anda Basılı Tutun , Telefon Açıldığında Bırakın
  4. Evet Recovery(kurtarma) modu Açıldı ,2. seçeneğe tıklayalım indirdiğimiz cwm dosyasını seçelim
  5. Clockwormod Seçtik ve Açıldı , İlk Önce Kernel Yükleyeceğiz, Şarjı Hemen Bitenler İçin bİr Sürprizim Var Bu Kernel İle Şarjınız 2 gün Dayanabilir, Bu Kernel Dosyası . İnstall Zip From Sd/Choose Zip From Sd Dizinine Geliyoruz Ve İndirdiğimiz Kernel Dosyasını seçiyoruz.Yükleme bitince Advanced Seçeneğine Gelip Reboot Recovery Diyoruz Ve Clockworkmod Yeniden Açılıyor
  6. Evet kernel yüklendi, Şimdiki yapacağımız mount & storage kısmına gelin ve sdcard seçeneği hariç diğer tüm kısımlar format atın, İnstall Zip from sd/Choose Zip From Sd dizinine gelip bu sefer rom dosyasını yükleyin ve telefonu yeniden başlatın.

Herhangi Bir Hata Sonucunda Ben ve Maxicep.com Sorumlu Değildir. Telefon Açıldığında 5-8 dk Kadar Bekleyin ve Panik Yapmayın. Yapamayanlar için Video Eklenmistir.

Xda Developer @ 'e Teşekkür Ederiz

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehmett.710 ve Reşwan

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Rica Ederim.

berk2238

Üye
Sağol

mehmett.710

Üye
linkler ölü çalişmiyor yrdımmmmmmmmmmmmmmm

mehmett.710

Üye
saolunyenielendi mi linkler

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
Linkler Yenilenmiştir.

rasim535

Üye
Bu rom ace içinmi young için mi?

mehmett.710

Üye
yukledikten sonra şebeke sorunu olur mu :biggrin:Rom dosyasi bozuk yuklenmiyor lutfen yardim edin

jetblacklife27

Üye
rom linki ?

rawkid

rawkid

Üye
Rom linki yine gitmiş. Yeni link yayınlamış geliştirici
link:
Benim gibi 2 saat aramaya uğraşmayın :)

• Beğen
Tepkiler: jetblacklife27

jetblacklife27

Üye
Rom linki yine gitmiş. Yeni link yayınlamış geliştirici
link:
Benim gibi 2 saat aramaya uğraşmayın :)
ellerin dert görmesin kardeş eve geçince yükleyeyim :)
Romu yukledim ama wifi acilmiyor :(

El Hadimi

El Hadimi

Üye
    Konu Sahibi
up

Üst Alt