Anroidde exe çalıştırma kesin!

Sponsorlu Bağlantılar

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Güzel bir şey ama usb/otg den iş yaptıracak program yüklenmez ise gerisi hepsi macera. Sadece bir veya bir kaç geliştirici yıllardır böyle şeyler deniyor yok olup gidiyor çünkü gerek duyulmuyor. Mesela bir telefon yazılımı programı yani firmware masa üstü programı yükleyip otg ile başka telefona bağlayıp rom/imei tamiri twrp işleri yapabilse muazzam olurdu. Gerisi hepsi zaten Android yapıyor telefonun tek yapamadığı şey bir cihaza bağlanıp yazılım tamiri yapmaktır. Geri kalan herşeyi telefon pc yi bile geçti. Paylaşım için teşekkürler.

• Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Anonymous_

Anonymous_

Anonymous_

Üye
Güzel bir şey ama usb/otg den iş yaptıracak program yüklenmez ise gerisi hepsi macera. Sadece bir veya bir kaç geliştirici yıllardır böyle şeyler deniyor yok olup gidiyor çünkü gerek duyulmuyor. Mesela bir telefon yazılımı programı yani firmware masa üstü programı yükleyip otg ile başka telefona bağlayıp rom/imei tamiri twrp işleri yapabilse muazzam olurdu. Gerisi hepsi zaten Android yapıyor telefonun tek yapamadığı şey bir cihaza bağlanıp yazılım tamiri yapmaktır. Geri kalan herşeyi telefon pc yi bile geçti. Paylaşım için teşekkürler.

Yani android bu , eğer herşey sadece küçük dokunmatik bir ekrana tıklayarak yapılabilseydi insanlar bilgisayar üretmeye gerek duymazdı. Hatta android'de düzgün bir pc emülatörü bile geliştirilmemiş.

Belkide microsoft'un windows phone telefonlara ayrı windows'ları kurmak yerine direk pc'deki windows işletim sistemini kurmamasının sebebi bu olabilir diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve hasan3472ty
Anonymous_

Anonymous_

Üye
Güzel bir şey ama usb/otg den iş yaptıracak program yüklenmez ise gerisi hepsi macera

YouTube'da bir video buldum. Android'e Windows 11 Yükleme gelmiş , TWRP/Rom/Root/Tamir gibi işlemleri yapıyormu bilmiyorum.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: veliahht ve hasan3472ty

Üst Alt