Zamanda yolculuk mümkün… (Time travel is possible…)

Sponsorlu Bağlantılar

Amarus

Amarus

Üye
ya ahahahah bu konu hala devam ediyor mu

coolasker54

coolasker54

Üye
Aykut ordamısın? Aykut...

• Beğen
Tepkiler: Serhan
The Pancar

The Pancar

Üye
Zamanda yolculuk değilde ışınlanma mümkün olacak ve 2080 yılına kadar bulunacaktır. Benim düsüncem

Son düzenleme:

rewaz

Üye
Zamanda yolculuk olamaz. Fakat ışınlama olacak, yani a noktasından b noktasına saniyeler içinde bizzat gitmiş olacagız. Dünya için konuşuyorum, gezegenler arası bilmiyorum...
Zamanda yolculuk değilde ışınlanma mümkün olacak ve 2080 yılına kadar bulunacaktır. Benim düsüncem
Farkında olmadan piçtii olmuşuz.:horse::hehe:

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
KayraBey

KayraBey

Üye
Işınlanma nasıl olacak acaba? Bu olacak diyen arkadaşlar açıklayabilir mi?

reaurora

reaurora

Üye
vazgeçin :D

hasan356

hasan356

Üye
    Konu Sahibi
Aykut ordamısın? Aykut...

Amerikadan Bmw 1.200.000 dolar bagışladığını söyleyen bir e-posta gönderdi yasal işlemler için bir miktar para gerekiyo o yüzden hala beklemedeyim umarım tüm masraflarıda karşılarlar bende projemi hayata geçiririm.
Aykut diye birini aramışlar benim adım hasan aykut değil.
Işınlanma mümkün olacak demişler nasıl mümkün olacak ışınlanma?
Bu tarz proje işlerinden vazgeçenler icin tavsiye edebileceğim meslek türü traktör arkasında karpuz satmak olabilir mesela...

Son düzenleme:
The Pancar

The Pancar

Üye
Eskiden de Dünya düzdür diyorlardı,adamı idam ettiler.Olaya negatif bakış açısıyla bakarsanız hiç bir şey gerçekleşmez merak etmeyin...

hasan356

hasan356

Üye
    Konu Sahibi
Eskiden de Dünya düzdür diyorlardı,adamı idam ettiler.Olaya negatif bakış açısıyla bakarsanız hiç bir şey gerçekleşmez merak etmeyin...
Işınlanmanın nasıl olduğu hakkında teorilerim var, sizin teoriniz nedir?

Ayrıca biraz önce bir e-posta daha aldım daha önceden kimliğinin açıklanmasının uygun görmediğim fakat şimdi kimliğinin açıklanmasında bir sakınca görmediğim Fransa'dan 91 yaşında Bayan Liliane Bettencourt tam olarak 30,5 Milyar dolar projem için bağış yaptığını belirtti, kendisi büyük kozmetik firmalarından L'Oreal şirketinin sahibi, profil bilgilerine alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Bayan Liliane Bettencourt'a çok teşekkür ediyorum.

Bayan Liliane Bettencourt Profil:

Son düzenleme:

dgnert

Üye
Işınlanmanın nasıl olduğu hakkında teorilerim var, sizin teoriniz nedir?

Ayrıca biraz önce bir e-posta daha aldım daha önceden kimliğinin açıklanmasının uygun görmediğim fakat şimdi kimliğinin açıklanmasında bir sakınca görmediğim Fransa'dan 91 yaşında Bayan Liliane Bettencourt tam olarak 30,5 Milyar dolar projem için bağış yaptığını belirtti, kendisi büyük kozmetik firmalarından L'Oreal şirketinin sahibi, profil bilgilerine alttaki linkten ulaşabilirsiniz. Bayan Liliane Bettencourt'a çok teşekkür ediyorum.

Bayan Liliane Bettencourt Profil:

Kadının toplam serveti 40,5 miyar dolar. Eğer bu paradan 30.4 milyar doları sana verirse dünyanın en zengin 9. kişisi olacaksın. Ben seni bir yerlerden tanıyor gibiyim. Amcamın 20 yıldır kayıp oğlunun da adı Hasan.

Jan

Jan

Üye
Mümkün olsa çok güzel olur :)

hasan356

hasan356

Üye
    Konu Sahibi
Kadının toplam serveti 40,5 miyar dolar. Eğer bu paradan 30.4 milyar doları sana verirse dünyanın en zengin 9. kişisi olacaksın. Ben seni bir yerlerden tanıyor gibiyim. Amcamın 20 yıldır kayıp oğlunun da adı Hasan.
Mümkün olsa çok güzel olur :)
Biraz önce bir e-posta daha aldım İngiltere'den Sawdu Ismail Bello 350 000 $ Dolarlık bağış yapıldığını söylüyor kendisine cevap yazdım umarım geri dönüş olur ayrıca kendisine teşekkür ediyorum .
Bu arada bilgisayar korsanlarıda boş durmuyo ayda bir e-posta şifremi değiştirir oldum GMail ve Hotmail sağolsun şifremin çalındığını hemen bildiriyo yinede temkinli olmak lazım yatırımcılara buradan sesleniyorum en güvenlisi telefon veya yüz yüze görüşmek.

İşte e-posta şifremi çalan kişinin bilgileri:
Cihaz: Bilinmeyen cihaz
Zaman: 29 Ocak, 16:59
IP adresi: 195.211.50.3

Bir şey daha var benim burada ve diğer 6 forumda anlattıklarımı iyi ezberleyen bir kaç kişi bazı resmi kurumlarda ve yabancı resmi kurumlarda projemi teorilerimi benim ismimi vermeden kendi projesi ve teorisiymiş gibi anlatıyormuş, bu ezberci arkadaşlar ben burada ve diğer forumlarda bildiklerimin sadece % 5' ini anlattım sizi benimle yüzleştirdikleri zaman aramızda % 95' lik bilgi farkı var bilginiz olsun, başka değişle herkesin içinde yerin 95 kat altına girersiniz.

Jan

Jan

Üye
Hasan sen neyin kafasını yaşıyosun kardeş :D

hasan356

hasan356

Üye
    Konu Sahibi
Ben senin kardeşin değilim. Konunun altına saçma sapan mesajlar yazmayın diye daha evvelde uyarmıştım, bu tarz lakait davranışlarınızı benim yanımda yapmayın. Sözünü ettiğim teknolojinin dörtte birini savaşma içgüdüsüyle hareket eden düşman bir örgüt ülke veya topluluk elde ettiği zaman bayrağını aşağıya indirir seni ve tüm erkekleri hapse atar geriye kalan kadın kız ve çocuklara tecavüz etmeye başladığı zaman sen neyin kafasını yaşarsın?
Anlatmak istediklerimi daha iyi anlamanız açısından 2 film ismi vereceğim izledikten sonra kararı siz verirsiniz ilki Berlin'de Bir Kadın – Eine Frau in Berlin 2008 2.si Savaşın Çiçekleri (2011) The Flowers of War (2011).

Ayrıca dünkü 350 000 dolarlık bağışla ilgili bugün cevap geldi 300 Euro'luk kargo masrafı olduğunu söylüyo Mr. Willson KAFANDO. Bende tüm masrafların büyük ödül olan 350 000 dolardan karşılanmasını söyledim. Herkese iyi günler.

dgnert

Üye

Hasana yapılan bağışlar cern deneyi bütçesinin 25 katı. Hasandan beklentimiz çok yüksek. Böyle laflarla bilimin önüne geçemezsiniz. Sizin gibiler yüzünden ülkemizde bilim adamı yetişmiyor :)

• Beğen
Tepkiler: Jan ve hasan356
rocco_06855

rocco_06855

Üye
:-) kusura bakma ama teorinin neresinden tutsam elimde kaliyor :-) farzi misal demişsin ki dunya 1600 km hiz ile dönüyor 1601 km hıza ulasirsak zamanda ileri gitmiş oluyoruz dedin. Buna Hayır diyorum sadece zamanı yavaşlatır geleceğe yolculuk yapmış olmazsin. Saygilar

mesutgaga

mesutgaga

Üye
zamanın dünya ve güneşten veya dünya'nın güneş etrafında dönmesinden ibaret bir kavram olduğunu sanmıyorum

Fenomenon

Fenomenon

Üye
Dikkat et para kaptırma. Yoksa yakında dolandırılıp tv'ye çıkabilirsin. Senin anlattığın şeyleri hiçbir üniversite hocası kaale bile almaz. Belli ki seni dolandırmaya çalışıyorlar.

breakerecho

breakerecho

Üye
Zamanda yolculuk mümkün ama kötü sonuçlar doğurabilirir.senin gelecekte yaptığın bişey geçmişe geri döndüğünde her şeyi değiştirmiş olabilir.

Üst Alt