Huawei Ascend P7 L10 Emui 3.0 (Official beta)

Sponsorlu Bağlantılar

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Eyvallah

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Ordaki super User olabilmek için yani root yapabilmek için öncelikle Emui 3.0 için cwm yükleyin daha sonra da cwm den root û flashlayın diyor ama henüz denemedim

erdi_s

erdi_s

Üye
Cwmyi stock recoveryden nasil flaslicaz? İmg dosyasini dload klasorune attim olmadi. Sd carda attim olmadi. Baska bir yontemi mi var acaba

brkygns

brkygns

Üye
Yahu ben şu romu indiremedim kaç kere denedim olmadı. 8 mb iniyor daha da inmiyor. Kaç mb bu rom başka bi yerden indirme imkanımız yok mu?

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Rom 1 gb 200 mb
Update zip ise yaklasik 700 mb galiba pcden indirmeye caliş

ilhamikd

ilhamikd

Üye
1 mb hız az deyilki en fazla bir saat beklersin dostum ama emin ol emui 3 harika yani 5 saat beklemeye değer :)

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Evet 3.0 harika şahsına münhasır ama Huawei maceram sona erdi benimde özüme döndüm samsung galaxy note edge aldım dün avea dan olay bitmiş abiler şiddetle tavsiye

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

webgezgin

Üye
slm arkadaşlar bu romu yükleyen arkadaşlara bir sorum olacak bu romda usb flaş bellek modu varmı
b122 romunu kullanıyorum ve usb bağlantı yöntemlerinde 4 mod var mtp modu flaş bellek modu pc süite modu ve şarj modu

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Vardır heralde ama usb kablo olmadığı için bakamıyorum şuan

webgezgin

Üye
Vardır heralde ama usb kablo olmadığı için bakamıyorum şuan
bakabilirseniz çok iyi olur benim bir arkadaştada p7 var onunkinde flaş bellek modu yok yani bu flaş bellek modu yer yazılımda olmuyor yani pahalı cıhazlarda bile olmuyor samsung,sony,lg markalrın cıhazlarında mtp modu oluyor ama veri aktarımı çok yavaş oluyor

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bi onceki
bakabilirseniz çok iyi olur benim bir arkadaştada p7 var onunkinde flaş bellek modu yok yani bu flaş bellek modu yer yazılımda olmuyor yani pahalı cıhazlarda bile olmuyor samsung,sony,lg markalrın cıhazlarında mtp modu oluyor ama veri aktarımı çok yavaş oluyor

Bi onceki yazilimda denedim flash bellek baglamıştım oluyordu ama bu yazilimda deneme şansım yok usb ara kablosu yok bende bi arkadsindi eger o arkadaşı gorursem tekrar denerim ama bi onceki yazilimda varsa bundada vardir eminim
Denediğim sürüm emui 2.3 tü

webgezgin

Üye
Bi onceki

Bi onceki yazilimda denedim flash bellek baglamıştım oluyordu ama bu yazilimda deneme şansım yok usb ara kablosu yok bende bi arkadsindi eger o arkadaşı gorursem tekrar denerim ama bi onceki yazilimda varsa bundada vardir eminim
Denediğim sürüm emui 2.3 tü

neyse dayanamadım yükledim çok iyi oldu yeni cıhaz almışım gibi hissettim :) bu arada usb flaş bellek modu var merak edenlere

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bu guncellemede sarj sıkıntısı yasayanlar bi sonraki b609 guncellemesini yükleyebilir yaklaşık bi hafta once yayınlandı tarafimca foruma yüklenmiştir Huawei rom kismina isteyen yükleyebilir 4g ve hareket kontrolü hala çalışmamakta sadece çoğu uygulamalar stabil hale getirilmiş sarj sorunuda giderilmiş

erdi_s

erdi_s

Üye
Bu guncellemede sarj sıkıntısı yasayanlar bi sonraki b609 guncellemesini yükleyebilir yaklaşık bi hafta once yayınlandı tarafimca foruma yüklenmiştir Huawei rom kismina isteyen yükleyebilir 4g ve hareket kontrolü hala çalışmamakta sadece çoğu uygulamalar stabil hale getirilmiş sarj sorunuda giderilmiş
Sadece calismayanlar onla kalsa iyi. Tema da degistirilemiyo. Dandik bi tema kullanmak zorunda kaliyosun. Ben o yuzden 2.3e geri dondum. Ama sarj konusunda gercekten 2.3ten daha iyi. Soyle bir sknti daha var. 2.3e geri donulse bile 4g calismiyo maalesef. Fabrika ayarlarina donunce de fail hatasi veriyo. Nasil duzeltilecegini bulamadim

matchmaker_5

Üye
Bu B133 güncellmesini yüklesek sadece olmaz mı? yani bende B125 var bunu B133 e yükseltsem (sizin verdiğiniz veya almanların sitesinden) ne gibi avantajım olur (performans açısından)?

Bir de bu B133 güncellemesini yapınca dilini türkçe olarak seçebiliyor muyuz?

faruk069

faruk069

Üye
Ben de daha dün yükledim B133SP01 üzerine 609 eklentisini şu an Mate7 ile arayüz tamamen ayni. Fakat ram kullanimi yine ayni değişen bir şey olmamiş ve pil de keza öyle. Bekliyoruz sonuçta tester konumunda resmen paylaşilınca bir çok iyileştirme geleceğini umuyorum..
Kardeşim 4G olayini fazla problem etme bence resmi güncelleme geldiği zaman muhtemelen gelecektir. Ayrica buna da şükür HuaweiTR sayfasina mail attiğim da güncellemeden haberleri olmadiklarını söylediler.
Sadece calismayanlar onla kalsa iyi. Tema da degistirilemiyo. Dandik bi tema kullanmak zorunda kaliyosun. Ben o yuzden 2.3e geri dondum. Ama sarj konusunda gercekten 2.3ten daha iyi. Soyle bir sknti daha var. 2.3e geri donulse bile 4g calismiyo maalesef. Fabrika ayarlarina donunce de fail hatasi veriyo. Nasil duzeltilecegini bulamadim

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bunu bi bucuk aydan fazla oldu kullanıyorum konuda benim zaten yukledim sorunsuz çalışıyor eger sorunlu olsaydı ben paylasmazsin şimdi tema değişmiyor gibi şeyler söyleme kardeşim bende değişiyor arti 4g ilk başta yok ama format atın 4g de çıkıyor seçeneklerde.. Saygılar

Üst Alt