Huawei Ascend P7 L10 Emui 3.0 (Official beta)

Sponsorlu Bağlantılar

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend P7 L10 Emui 3.0 (Official beta)
Arkadaşlar bir kaç gün önce Huawei Almanya, Ascend P7'nin uluslararası modeli olan L10'a emui 3.0 güncellemesi vermek için çalışmalara başladı ve bu çalışmalar kapsamında kendi sitesinde güncellemeyi denemek için tester'lar topladı. Burada paylaşacağım sürüm, bu tester'lar tarafından sızdırılan official sürümdür.

Bu güncelleme hakkında önceden soracağınız bazı sorulara cevap vermek isterim.

Bu güncellemeyi yüklemek için root yada cwm gerekiyor mu? = Hayır.

Bu güncellemeyi yükledikten sonra eski sürüme geri dönebilir miyim? = Bilmiyorum.

Bu güncellemeyi yaparsam telefonum garanti dışı kalır mı? = Bilmiyorum.

UYARI : Bu işlemleri yaparken telefonunuzda oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.

Öncelikle tüm işlemlerden önce telefonunuza kapanıp açılmama, animasyon ekranında takılıp kalma gibi sorunların önüne geçmek için telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün.

GÜNCELLEME

İlk önce Huawei almanya sayfasından b133 romunu indirin.

İndirdiğiniz zipli dosya içindeki dload klasörünü bir bütün halinde içindeki update.app dosyası ile birlikte sd anadizine çıkartın.

Ardından Ayarlar/Güncellemeler/Yerel Güncellemeler yolunu izleyerek güncellemeyi başlatın.

Güncelleme 5 ila 10 dk sürecektir. Bu sürede telefonu hiç bir şekilde kurcalamayın.

Telefon b133 güncellemesiyle açıldıktan sonra aşağıdaki emui 3.0 güncellemesini indirin.

İndirdiğiniz "update.zip" dosyasını zipten ÇIKARTMADAN dload klasörüne atın ve daha önce b133 yüklerken kullandığınız aynı yolu tekrarlayarak emui 3.0 güncellemesini tamamlayın.

HAYIRLI OLSUN

ÖNEMLİ: Arkadaşlar güncelleme yaparken sakın süreye takılıp telefona müdahale etmeyin. Sabırlı olun..
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: virusmurat

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

ilhamikd

ilhamikd

Üye
denendimi kardesim
saygilar...

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Evet bir kaç gündür kullanıyorum..

ilhamikd

ilhamikd

Üye
peki bi sknti varmi yani yuklemek istyroumda mesela artilari neler kisaca bahsedermisin ve ayrica en nefrt ettigim sey olan operator ismini kaldirmislarmi cevaplarsaniz sevinirm

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
Yani en büyük artısı şüphesiz emui 3 arayüzü.. Eski arayüz bu telefonun tasarımına inceliğine hiç yakışmıyordu.

Şimdiye kadar farkettiğim tek eksik 4g seçeneğinin kalkmış olması ki şimdilik eksikliğini hissedeceğimizi sanmıyorum.

Onun dışında her şey sorunsuz.

Operator adı kaldırılmış daha doğrusu kişinin isteğine bırakılmış.. isterseniz görünür kılabiliyorsunuz..

Ayrıca radyo yüklü geliyor ve çalışıyor. Ben çok beğendim..

ilhamikd

ilhamikd

Üye
tesekkur ederim kardesim hemen yukliycem :)
yükledim kardesim gercekten harika olmuş resmen telefon bastan sona degismis hakkettigi menuyu almis cok begendim
tesekkur edrm
saygilar...

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim kardesim hemen yukliycem :)
yükledim kardesim gercekten harika olmuş resmen telefon bastan sona degismis hakkettigi menuyu almis cok begendim
tesekkur edrm
saygilar...

Rica ederim.. :)

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Ethnic bir iki resim paylaşırmısın

savaronajointed

savaronajointed

Üye
benim dosya yöneticisi böyle

savaronajointed

savaronajointed

Üye

savaronajointed

savaronajointed

Üye
136 nın üzerine olmuyormu

brkygns

brkygns

Üye
Yalnız alttaki tuşlar ve bildirim çubuğu değişmemiş? Bende de vodafone'un bize kakaladığı L-10 modeli var ve 3.0'a gerçekten ihtiyacımız var. Şuan en büyük hayalim, bir sabah uyandığımda telefonu elime alıp çevrimiçi güncellemelere tıkladığımda karşıma çıkacak bir güncelleme. Paylaşım için teşekkürler. Garantiden çıkıyor mu çıkmıyor mu bilemediğimiz için yüklemedim.

Εthnic

Εthnic

Üye
    Konu Sahibi
136 nın üzerine olmuyormu

Denemediğim için bir şey söyleyemem. Bir görsel ekledim..
Yalnız alttaki tuşlar ve bildirim çubuğu değişmemiş? Bende de vodafone'un bize kakaladığı L-10 modeli var ve 3.0'a gerçekten ihtiyacımız var. Şuan en büyük hayalim, bir sabah uyandığımda telefonu elime alıp çevrimiçi güncellemelere tıkladığımda karşıma çıkacak bir güncelleme. Paylaşım için teşekkürler. Garantiden çıkıyor mu çıkmıyor mu bilemediğimiz için yüklemedim.

Kimileri orjinal huawei romu olduğu için garanti kapsamında diyor ama ben kimseyi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Telefonun garanti kapsamında olup olmadığını bilmenin tek yolu telefonu bu halde servise göndermek. Bunu yapan kimse olmadığı için kesin bir şey söylemek söz konusu değil..

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Bu emui 3 deyil

savaronajointed

savaronajointed

Üye
Valla ben pek anlamam hocam ama daha güzel

ilhamikd

ilhamikd

Üye
Ethnic kardesimin paylaştığı romu yukle once b133 sonrada digerini yukle