Evet beyler I-Doser ile karşınızdayım

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
:D tavsiyem o şekilde ama sen bilirsin :D Korku yok deme ben bir arkadaşa dozun sesinin arttığı yere sarıp dinlettim 15 sn ye titremeye başladı. Korktum kapattım hemen video ya bile alamadım. Çocuk hiçbişeyden habersiz kalktı ama içimde korku var felan diyordu ki ne dinlediğinin farkında bile değildi.
ya tmm denemek isterimde kahkaha simdi atarsam dedigin gibi tek olsam bisi dil korkuda dedigin gibi olsun denicem onu ama simdi dil sen kucuk capli bişi ver ses çıkartmayan kafada yasatan[emoji3]

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Halisülasyon gördürene ne dersin? Orgazm hissi veren? 1 şişe rakı içmiş kafası yaşatan? :D Ne vereyim abime :D

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Halisülasyon gördürene ne dersin? Orgazm hissi veren? 1 şişe rakı içmiş kafası yaşatan? :D Ne vereyim abime :D
bi bunu denim adi ne tam olarak 300 luk pakette varmidirki 4 luk simdi yatarken indirmeye birakicam sabaha inmis olur

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Önceden paylaşılan İ-Doser ı mı kastediyorsun? Oradaki dozların hepsi mevcut kardeşim. Yaklaşık 100 tane doz var içinde

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Hangisini önerdiğimi mi soruyorsun kardeşim?

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Vallaha bu 5 doz arasından ben brainplus u dinliyorum sürekli ders çalışmadan önce faydasını da görüyorum. Onun dışında en alttaki ilham getirici, onun üstündeki güven verici, onun üstündeki mutluluk verici filan. Deneyeceksen ilham vericiyi deneyip şiir yazmaya kalkışabilirsin :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Vallaha bu 5 doz arasından ben brainplus u dinliyorum sürekli ders çalışmadan önce faydasını da görüyorum. Onun dışında en alttaki ilham getirici, onun üstündeki güven verici, onun üstündeki mutluluk verici filan. Deneyeceksen ilham vericiyi deneyip şiir yazmaya kalkışabilirsin :D
su reset kafayı yerinemi getiriyor[emoji4]

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
su reset kafayı yerinemi getiriyor[emoji4]
Aynen eğer biri bitince yenisini dinleyeceksen üzerine önce reset dinlemen lazım. Nadir olur ama eğer etki devam ederse de reset dinlemen lazım.:D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Aynen eğer biri bitince yenisini dinleyeceksen üzerine önce reset dinlemen lazım. Nadir olur ama eğer etki devam ederse de reset dinlemen lazım.:D
var ya su yercekimi olmayan hangisi onu denemek istiyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ana konuya eklediğim istek karşılığı olarak belirttiğim. İkinci linkte. Kesinlikle öneririm fakat ilk denemede etki etmeyebilir. İyi odaklanman lazım.

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
indirdim deneyip sonucu yazicam

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardeşim bekliyorum sonuna kadar dinle :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
yerçekimi etki yapiyor gercekten

Anil-D

Anil-D

Üye
simdi boyle seni bir seyden birakmislar asagi dogru dusuyorsun biraz heyecan oluyor tabi ondan sonra ses klibi bitti cikardim kulakligi etkisi devam etti sanki yatagim havada ben havadaymisim gibi elimi yuzumu yikadim geçti

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
:D Aynen işte bu tarz olanlar extreme dozlar. Onlar da yakında elimde olur. Torrent e ekledim ama indirmedim daha.

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Cidden işe yarıyor. Ama bu duyguları bize verirkwn ya başka şeylerde veriyosa ?? Mesela benim bir arkadaş 5 vakit namaz kılarken idozeri bikaç kez dinledikten sonra daha namaz kılmadı ?? İlluminat-amerika :D

Üst Alt