Tavsiye Lumia 1320 ile ilgili pişmanlık

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eminim sorun bendedir. Yoksa bu kadar şikayet eden adam bir yerlerinden sallıyor :)
Şu an bana Galaxy S2 mi deseler yoksa Lumia 1320 mi hiç tereddüt etmeden Galaxy'yi seçerim. Bir de nesini nasıl eleştireceğimi bir başkasından öğrenecek değilim. Kullanmadığınız cihazlar hakkında internette duyduklarınız üzerinden ahkam kesmeyin.
Kullanmadiğim Değil 620de Olmayan Şey 1320dede Olmaz Sen 1.7 GHZ İşlemci İle 1 GHZ İşlemci Arasındaki Farkımı Ayırt Edemiyorsun Yada Aynı Sistem Olduklarını Mı ? s2 Dediğin Cihaz Çöp NFC Li Modellerini Bulmanda İmkansız Gibi Bİrşey Telefon Her Yerde Kasıyor İnan O Beğenmediğiniz 520 Daha Az Kasar Kafanı Yorma Sen İki Cihazida Kullandım Sayılır Özellikle S2i Çok Elimden Geçti Sokakta GÖrsem Eğilip Almam Bile

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
İlk başta şu müzik çalar uygulamasına uyuz olan bir ben değilmişim demek ki.
Koskoca yılların yazılım devine (afedersiniz) böyle b.ktan bir müzik çalar uygulaması hiç ama hiç yakışmıyor.
Takvim konusunda sorun yok. Önemli günleri çatır çatır hatırlatıyor.:)

Rehber konusu kişiden kişiye değişir. Ben şahsen memnunum. Hızlı arama ekranına sık aradıklarımı ekledim kafam rahat. Kişi kaydetme ilk başlar da zor geliyor ama alışınca kolay duruyor.

Oyun konusunda ise ben 512 mb (üvey evlat) 620 kullanıyorum ve 1gb ram kısıtlaması yüzünden oynamadığım oyunlar var. (Topu topu 36 adetçik oyun var.) Ve kasma atma yaşamıyorum. Frame atladığını hiç görmedim yada benim gözlerim bozuk.

Bir abi veya dost önerisi yapayım. Telefonda usb kablo yada kart okuyucu ile hafıza kartındaki müzik video resimleri pc ye atın ve Telefonu sıfırlayıp temiz bir kurulum yapın ve hafıza kartını formatlayıp resim müzik ve videoları geri taşıyın. Güncellemeleri kurup , Stabilize olup olmadığını o zaman karar verirsin.

Şimdi benim de değinmeden geçemeyeceğim şu video player yetersizliği konusu var. Yahu ms sana yakışıyor mu bu kadar sıradan bir player. Hiç becerememişsin otur yerine sıfır veriyorum. (En azından moli playerden kopya çek bari)

Total Explorer'ın müzik playeri bile daha iyi. İleri geri sarması var, üstelik "Stop" tuşu bile var. Ama alta alınca çalışmıyor müzik duruyor. İleri de onu da hallederler. Yan geliştiriciler bunu yapabiliyorsa acaba Microsoft neden yapmıyor?

ErenMSC

Üye
Total Explorer'ın müzik playeri bile daha iyi. İleri geri sarması var, üstelik "Stop" tuşu bile var. Ama alta alınca çalışmıyor müzik duruyor. İleri de onu da hallederler. Yan geliştiriciler bunu yapabiliyorsa acaba Microsoft neden yapmıyor?

İleri sarma var zaten

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
İleri sarma var zaten

evet varmış. ne bilim orda küçük boncuk kadar bişey olunca geri sarma yok diye düşünüyordum. neyse öğrenmiş oldum. ama hala geliştirilecek bir sürü yanı var müzik playerin.

ErenMSC

Üye
evet varmış. ne bilim orda küçük boncuk kadar bişey olunca geri sarma yok diye düşünüyordum. neyse öğrenmiş oldum. ama hala geliştirilecek bir sürü yanı var müzik playerin.
Katılıyorum

csll

csll

Üye
Kullanmadiğim Değil 620de Olmayan Şey 1320dede Olmaz Sen 1.7 GHZ İşlemci İle 1 GHZ İşlemci Arasındaki Farkımı Ayırt Edemiyorsun Yada Aynı Sistem Olduklarını Mı ? s2 Dediğin Cihaz Çöp NFC Li Modellerini Bulmanda İmkansız Gibi Bİrşey Telefon Her Yerde Kasıyor İnan O Beğenmediğiniz 520 Daha Az Kasar Kafanı Yorma Sen İki Cihazida Kullandım Sayılır Özellikle S2i Çok Elimden Geçti Sokakta GÖrsem Eğilip Almam Bile

Ben s2 kadar rahat cihaz kullanmadım şu zamana kadar kardeş nereye çöp. Lumiaları deli gibi savunan biri olarak söylüyorum bunu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben s2 kadar rahat cihaz kullanmadım şu zamana kadar kardeş nereye çöp. Lumiaları deli gibi savunan biri olarak söylüyorum bunu
Benim Kullandiğim S2 Neden Kasıyor ? Gameloftun Hiçbir Oyununu Açmiyor :D Cihaz Güncelde :P

Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
S2 hala kasmadan kullanıyoruz. (daha doğrusu kuzen kullanıyor :D) Temizinden bir aosp yükle rahatlarsın. :D
1320ye ROM Yükleme İmkansız Şu Anda Dediğim Gibi Bu Cihazlari Kastırmayi Başaranlara Ödül Vermek Lazım

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
1320ye ROM Yükleme İmkansız Şu Anda Dediğim Gibi Bu Cihazlari Kastırmayi Başaranlara Ödül Vermek Lazım

1320 ye rom yükle demiyorum ya. S2 kasıyor dedin ya, tw kasar diyorum. :D

1320 de 8.1beta çok sıkıntıydı ama adı üstünde dp sürümü final sürüm ile memnunum ben. :D

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1320 ye rom yükle demiyorum ya. S2 kasıyor dedin ya, tw kasar diyorum. :D

1320 de 8.1beta çok sıkıntıydı ama adı üstünde dp sürümü final sürüm ile memnunum ben. :D
Bende Onu Diyorum 1320 Şu Anda Çok DOlu Olmasına Rağmen Kasmıyor Ama S2 de Orjinal Yazılım Vs Var Yine Kasıyor Donanımlarıda Ayni Değil OO Ayrı Birşey Ama S2 1320 Yapmaz NEyse ANltamıycam

Invoke

Invoke

Üye
Bende Onu Diyorum 1320 Şu Anda Çok DOlu Olmasına Rağmen Kasmıyor Ama S2 de Orjinal Yazılım Vs Var Yine Kasıyor Donanımlarıda Ayni Değil OO Ayrı Birşey Ama S2 1320 Yapmaz NEyse ANltamıycam

Neyi anlatamayıcan hacı? Ben S2 daha iyi ya da 1320 daha iyi demedim. Bir kere karşılaştırmak lüzumsuz. Karşılaştırsak da orijinal yazılımla karşılaştırmak da bence saçma çünkü samsung desteği çekeli çok oluyor. Konu nereden S2 ye geldiyse gelmiş. Kasıyor demişsin yardımcı olmak için aosp yükle dedim, o kadar. :D

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Neyi anlatamayıcan hacı? Ben S2 daha iyi ya da 1320 daha iyi demedim. Bir kere karşılaştırmak lüzumsuz. Karşılaştırsak da orijinal yazılımla karşılaştırmak da bence saçma çünkü samsung desteği çekeli çok oluyor. Konu nereden S2 ye geldiyse gelmiş. Kasıyor demişsin yardımcı olmak için aosp yükle dedim, o kadar. :D
Yok Arkadaş DAha İyi Dedi Benim Sigortalar İptal Oldu Sende Yandaşisin Sandım Pardon :ehe Bana Kalsa S2ye Bir Litre Benzinin İçine Atip Yakarımda Neyse

Invoke

Invoke

Üye
Yok Arkadaş DAha İyi Dedi Benim Sigortalar İptal Oldu Sende Yandaşisin Sandım Pardon :ehe Bana Kalsa S2ye Bir Litre Benzinin İçine Atip Yakarımda Neyse

Daha iyi değil bir kere 2011 cihazı ve donanım açısından daha eksik olması normal.. Ama hala rahatça, kasmadan kullanılır tabi samsungun yazılımı ile değil, saf aosp yükleyeceksiniz. Benzine yazık ( :p ), cihaz da yabana atılacak cihaz değil biraz kullanmayı bilmek lazım. (:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

ErenMSC

Üye
Bari bi S4 ile karşılaştırılsaydı, S2 ne arkadaş 4 yıllık cihaz.

csll

csll

Üye
Benim Kullandiğim S2 Neden Kasıyor ? Gameloftun Hiçbir Oyununu Açmiyor :D Cihaz Güncelde :P

Günümüz teknolojisinde hala s2 kullanıyorsan kasar tabi kardeş kaç sene oldu s2 çıkalı s6 çıkacak hala s2 kasıyor şu anda diyorsun :)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Simdi 8.1 sorunlu mu değil mi kafam karisti? :D

Üst Alt