Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

dubsteinn

dubsteinn

Üye
Bende hero alıcam ama Savaş mühendisi mi yoksa Evistix mi alayım hangisini tavsiye edersiniz ? iOSda oynuyorum dogan5555 nick ekleyebilirsiniz.
marithuswindows phone de elf in 3. ve 4. skinleri satılıyormu? cok eskiden androidde vardi daha wp yokken belki de daha yeni acildi diye gelmis olabilir. special olarak yaz skinlerinden lebmont un,12b nin,akartu nun,erefern in, vs satildi mi? satiliyorsa iyi olmus cok ariyoruz o skinleri hele elf in ve helm in skinleri oyunda sayili kiside var

barannn79

barannn79

Üye
marithuswindows phone de elf in 3. ve 4. skinleri satılıyormu? cok eskiden androidde vardi daha wp yokken belki de daha yeni acildi diye gelmis olabilir. special olarak yaz skinlerinden lebmont un,12b nin,akartu nun,erefern in, vs satildi mi? satiliyorsa iyi olmus cok ariyoruz o skinleri hele elf in ve helm in skinleri oyunda sayili kiside var
3.4.skinler ne oluyor anlamadım.
kitabelerle ilgili karmaşıklık var sanırım.benim kitabe açıklamalarıyla okuduklarım sizin yazdıklarınızdan farklı
kana susamışlık kitabesinde jem rakibe hemde sana %3 ek hasar verdirtiyor. %27 nasıl oluyor anlamadım?
-zulum kitabesinde ise rakibin sp si %20 kaldıktan sonra %10 kritik + %17.5 ek hasar verdirtiyor
- Delici kitabedede 5 saniye içinde zaten bir kişi ölüyor. Yani ilk vuruştaki savunmayı delme dışında bir etkisi olmuyor

dubsteinn

dubsteinn

Üye
1.si kana susamışlık her rakip ve senin takimin icin %3 arttirir toplamda %27 dikkatlk okursan anlarsin.
2.si zulum kitabesi en islevli fighter tabletlerinden birisidir.istersen forumlardan arastirabilirsin.3.su delici kitabe 3 vurusta bir ve 5 sanjyede bir yok sayar ben tank kasayım sen beni 5 saniye icinde kes ben sana hesabımı veriyim. delici olmadan bir tanki orn 15 snde duz vuruslarla kesiyorsan delici varken 7-8 snde kesersin.windows phone de elfin 2 tane skini var o zaman bilmedigine gore ama android ve ios ta elfin 4 tane skini var bunlar yıllar önce satıldı.wp de olmaması normal cünkü wpde tahminen 3-4 aydir hoc varingilizce veya dikkatsiz okuyorsan anlamayabilirsin.türkçe çevirme hatalarla dolu. delici kitabesiz fighter olmaz onu belirteyim tanka 20 kere vuruyorsan delici olmadan normal vurursun. delici varken 7 kere fiziksel savunmasini yok sayarak vurursun itemlerle birlikte

Nirvana92

Nirvana92

Üye
sabah rahat rahat girebiliyodum kaç saattir sunucuya baglanamıyorum bide androidde kxsp , hile var mı ? bn zaten wp kullanıyorumda eger hile varsa hiç bulaşmıyım diyecektim.

dubsteinn

dubsteinn

Üye
gameloft un hicbir oyununda hicbir platformda hile yoktur.androide gel sen 2-3 yillik profesyoneller var keyifli zorlu maclar oluyor wp de updateler gecikiyor wp deysen bide wp oyuncuları yeni daha ios ve androidden gelen pro lar orda eziyor paran varsa iosa gec en kaliteli sunucu orasiiosa ozel bazi ulkelerin serverleri var+ iostan baska yerde olmayan ozel grafikler filan.ama android de en az ios kadar kaliteli emin olbak daha wp ye update gelmedi bize geleli 1 ay oluyor oyunda çok yenilik var bayağı değişti zenginlere oncelik olurdu aslinda oyunda ama niye wp de update yok anlamadim

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bnde ios android wp herkes bi yerde oynuyo sanıyodum , parada sıkıntı elbet ama bi oyun içinde iosa geçemem :)

KutayErim

Üye
silentku bana edemiyorki. Diğer iki oyuncuyu tanımıyorum. Benim mağlup olduğum iki kişi cocopamba ve minkul sadece

He minkul evet o paladinciydi.bende cocopamdaya mağlup olmam :D Silentku Balondisçi psp0 At sihirbazı mydivine la minkulu karıştırmışım evet .

KutayErim

Üye
Wpde kana susamışlık-delici kitabesi amblemli ikiside var.ben onları tırışkadan sanıyordum ama sağlam kitabelermiş aslında :D Delici kitabe yüzde 50 yok sayıyorda bu biraz kafa karıştırıcı bir durum.Herkesin leveli 15 ben nuuttum (gozunde canlandır dubsteinn)karşımda paladin var.Duz 100 vuruyorum.(şu an sallamasyon olarak anlatıyorum damage rakamları tahmini) delici kitabe girince sadece +30 bilemedin +50 damage farkı veriyor.bu rakamın bence daha fazla artması lazım ama neden böyle ?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
yok ya okadar az değildir delici 100/100/200/100/100/200 civarı vurur

bi tüyo vereyim bide fighter için 1 zulum kitabesi alın (3kitabeden biri) %10 kritik artacak.
kitabelerin içini kritik hasar arttırıcıyla doldurun. toplam %15.24 kritik hasar artıcak.hünerlerdeki %10 kritik hasarını açın.oyun içinde kral öldüren itemini alın

bunları yapınca kritik vuruşunuz normal birinden %60.24 daha etkili olur

örn karşıdaki elf in kritiği 1.5 k ise sizin ki 3.2k elfin ultisinin özelliği ile birlikte 4k hasar veriyorum bu şekil.
niye elften örnek verdim çünkü elf adaletsiz bir sekilde çok güçlü oldu updateden sonra forumlarda herkes şikayetçiyenilikleri araştırmadıysanız burdan yazabilirim

• Beğen
Tepkiler: lebmontt

KutayErim

Üye
Geçen androidden girdim ultisinden kazandığı +50 hareket hızı ve 3. Skillde +30 saldırı hızı nedir be :D 1.skillde 100 olmuş 50 ydi

barannn79

barannn79

Üye
dostum zulum kitabesinin açıklamasında;
sağlığı %20 nin altında olan bir hedefe saldırırken, kritik oran %10 artar ve hedefe %17,5 daha fazla kritik hasar verirsin. Diye yazıyor. Benmi yanlış anlıyorum anlamadım. Hedefin sp si %20 altına inmediği surece bu kitabenin etkisi olmaması lazım?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
dostum zulum kitabesinin açıklamasında;
sağlığı %20 nin altında olan bir hedefe saldırırken, kritik oran %10 artar ve hedefe %17,5 daha fazla kritik hasar verirsin. Diye yazıyor. Benmi yanlış anlıyorum anlamadım. Hedefin sp si %20 altına inmediği surece bu kitabenin etkisi olmaması lazım?
baran teamfightta illa %20 cani kalan bir adam olur ona vur sonra kritiğin kaliyor ayni sekildigerlerine de vurursun%20 nin altina inmiyormu adamin cani ve senin canin 1vs1 kaldiginizda ? o senin canini %10 yapar sen tek atarsin
Geçen androidden girdim ultisinden kazandığı +50 hareket hızı ve 3. Skillde +30 saldırı hızı nedir be :D 1.skillde 100 olmuş 50 ydi
hiza mi takildin sadece :d dmg si çok yüksek hem

Nirvana92

Nirvana92

Üye
ben 4" ekranda rahat rahat oynayamıyom . siz tablette mi oynuyosunuzbaglantıda çok sıkıntı bugun kaç kez denedim olmadı

barannn79

barannn79

Üye
hım anladım. O zaman önce bi yaratığı kesip o kritik oranını elde edebiliriz.
bize güncelleme gelmedi fakat güncellemenin yeniliklerini şimdiden öğrenmek isteriz

dubsteinn

dubsteinn

Üye
oyunu kapatırsan açtığında bitmemiş maca girebiliyosun.lol deki gibi ranked match sistemi var. bronz lar bronzlarla gumusler altinlar elmaslar vs kendi rakipleriyle oynuyor twitch ten yayin yapma vs geldi ana menu stili değişti yeni herolar vs. yeni kitabeler 5-6 yeni item çoğu hero buff sayabildiklwrim bunlaryaratiktan olmuyor diye biliyorum

barannn79

barannn79

Üye
oyundan attıktan sonra tekrar maça girmesi çok iyi olmuş o zaman.
- "%20 nin altında olan bir hedefe saldırırken" yazıldığı için yaratıklarda olur diye duşundum. Denemek lazım

Nirvana92

Nirvana92

Üye
hünerleri nası vercez dövüşcüdekileri yükselttim . tek bi skilli 5e mi tamamlıyım yoksa hepsine az az mı vereyim . arenada gelmiyo o skiller . pasif olarak mı etki ediyo .
bide elması sorcaktım sadece reel paraylamı alınıyo bana master elf lazım . 5₺ verip alayım olmadı.

daha 11lvlim şimdiden ty hepinize

erenkarax

Üye
Nirvana al bi 15 tl runik bi jombraa al keyfine bak ben 2 aydır oynuyorum yakında jombraa alacağım
hünerleri nası vercez dövüşcüdekileri yükselttim . tek bi skilli 5e mi tamamlıyım yoksa hepsine az az mı vereyim . arenada gelmiyo o skiller . pasif olarak mı etki ediyo .
bide elması sorcaktım sadece reel paraylamı alınıyo bana master elf lazım . 5₺ verip alayım olmadı.

dubsteinn

dubsteinn

Üye

pasif olarak etkiler.runeler events ten bedavaya alınabilir. tamamlarsan daha etkili olur

bblamanabb

Üye
kutay levelimi sormuşsun kusura bakma yeni gördüm 40 levelim iOS nick waives