İpucu Note 3' e parmak izi ?

Sponsorlu Bağlantılar

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Note 3' e parmak izi ?
Arkadaslar sizce ileriki zamanlarda note 3 e, note 4 de ki gibi parmak izi sensoru gelir mi?

Anil-D

Anil-D

Üye
imkansiz

PriZm

PriZm

Üye
Donanım yok.

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Hmm :/

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Oooooo böyle bişey zaten imkansız,olduki imkanı var diyelim arayüzü bile vermeyen Samsung bununla hiç uğraşmaz.

fk555897

fk555897

Üye
Note 3'e vermez ama düşük donanımlı Note 4 Neo yaparlar. Belki onda olur.

Son düzenleme:
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hayaller hayaller :D

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Note 3 Galaxy s5 Aynı Fiyat Madem Parmak İzi Okuyucusu İstiyorsun S5 Almalısın :)

Anil-D

Anil-D

Üye
note 4 alirim daha ii en azindan arayuzu degismis s5 yerine ama bana kalsa ben artik Samsung almam musteri hizmetlerini bugun kackere aradim anca simdi düşürdum dedikleri su hatta kalin elemanimiz ilgilenecek 2 dk sonra teli kapatiyolar

Anil-D

Anil-D

Üye
bende s5 de ne varsa var zaten ama kullanmiyorum onlari

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
note 4 alirim daha ii en azindan arayuzu degismis s5 yerine ama bana kalsa ben artik Samsung almam musteri hizmetlerini bugun kackere aradim anca simdi düşürdum dedikleri su hatta kalin elemanimiz ilgilenecek 2 dk sonra teli kapatiyolar

Valla Ben IPhone'a geçmeyi düşünüyodum s5 i inceleyene kadar. sonra su geçirmez parmak izi 16 mp derken yine samsungda kaldım samsungun teknik desteği müşteri hizmetleri gerçekten sıfır. iphone da öyle değil sorun oldumu yenisini gönderiyorlar hemen.

arkadaşım wifi açınca şebeke kesiliyor bazen diye gönderdi, yeni cihaz gönderdiler. müşteri memnuniyeti budur benim gözümde..
bende s5 de ne varsa var zaten ama kullanmiyorum onlari

ben su geçirmezlik parmak izi 16mp muhabbetine almıştım zaten o da isteklerime cevap veriyor. şimdi bi kılıf almayı düşünüyorum su geçirmeyen kılıflar var. sonra gir denize gir havuza :))

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu ve Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
Valla Ben IPhone'a geçmeyi düşünüyodum s5 i inceleyene kadar. sonra su geçirmez parmak izi 16 mp derken yine samsungda kaldım samsungun teknik desteği müşteri hizmetleri gerçekten sıfır. iphone da öyle değil sorun oldumu yenisini gönderiyorlar hemen.

arkadaşım wifi açınca şebeke kesiliyor bazen diye gönderdi, yeni cihaz gönderdiler. müşteri memnuniyeti budur benim gözümde..

ben su geçirmezlik parmak izi 16mp muhabbetine almıştım zaten o da isteklerime cevap veriyor. şimdi bi kılıf almayı düşünüyorum su geçirmeyen kılıflar var. sonra gir denize gir havuza :))
benimkide su gecirmiyor ama kocaman seyle denizemi gircem ehe

Anil-D

Anil-D

Üye
gtayi mesela boyle oynayamam telde

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 Galaxy s5 Aynı Fiyat Madem Parmak İzi Okuyucusu İstiyorsun S5 Almalısın :)
Parmak izi okuyucu istiyorum diye birsey demedim :) note 3 kullaniyorum sadece meraktan sordum ama gelse iyi olurdu bi değisiklik olurdu :)

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Parmak izi okuyucu istiyorum diye birsey demedim :) note 3 kullaniyorum sadece meraktan sordum ama gelse iyi olurdu bi değisiklik olurdu :)
anladım da dediklerim yanlış anlaşılmasın arkadaşlar hani parmak izi okuyucusu donanımdır. o home tuşunun altında camdan yapılmış bi sensör var onun sayesinde okuyor. bildiğim kadarıylada samsung galaxy telefon serisinin s5 ten başka sürümünde yokYani kastettiğim olay şu

• Beğen
Tepkiler: iphonedoocu
iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
    Konu Sahibi
Anladım :) yani donanım lazım, yazilimla alakasi yok.

• Beğen
Tepkiler: dRaJ3N

Üst Alt