Galaxy gio kullananlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy gio kullananlar bakabilir mi?
Arkadaşlar bugün bende bi tane gio aldim. Biraz yavas hele discoveryden sonra buna rom atmali miyim? Veya hizlanmasi icin ne yapmaliyim? Ve en sorunsuz en hizli rom hangisi?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
CM.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Kullanicisi misin?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Bir de sürüm 2.2.1 güncelleme falan geldi mi hic?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Valla kardeş max. Android 2.3.6 almiştir o da max. Tam bilgim yok bu konuda. Ama Custom Rom yüklersen sağlam bir tane şarj süresi ve performans artar elbet.Ama yeni aldıysan garanti disina cikar söyleyeyim...Birde Hiçbir Custom rom stock kadar sorunsuz olmaz :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Valla kardeş max. Android 2.3.6 almiştir o da max. Tam bilgim yok bu konuda. Ama Custom Rom yüklersen sağlam bir tane şarj süresi ve performans artar elbet.Ama yeni aldıysan garanti disina cikar söyleyeyim...Birde Hiçbir Custom rom stock kadar sorunsuz olmaz :)
Yok ikinci el zaten :) tesekkur ederim.

reflex

reflex

Üye
Bende bi ara kullandim valla bataryasi cok yetersiz cm rom kur ama o telefonu en kisa zamanda elinden cikar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: reflex
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler ben cm rom kurucam ama nasil ve kitkat mi yoksa jelly bean mi kurim bilemedim bi bana detaylica yardimci olabilir mi?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Koskoca forumda gio kullanan yok mu yav?

dRaJ3N

dRaJ3N

Üye
Arkadaşlar bugün bende bi tane gio aldim. Biraz yavas hele discoveryden sonra buna rom atmali miyim? Veya hizlanmasi icin ne yapmaliyim? Ve en sorunsuz en hizli rom hangisi?
hocam rom ile uğraşma cihazı rootla daha sonra sistem uygulama kaldırma programı ile orjinal touch wiz i kaldır yerine daha hızlı olan Apex - Nova Launcher'i kurabilirsin. ayrıca dilediğin gibi özelleştirebilirsin arayüzü.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
hocam rom ile uğraşma cihazı rootla daha sonra sistem uygulama kaldırma programı ile orjinal touch wiz i kaldır yerine daha hızlı olan Apex - Nova Launcher'i kurabilirsin. ayrıca dilediğin gibi özelleştirebilirsin arayüzü.
Hocam apex i falan apk olarak koyunca paket ayristirma sorunu var diyor.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Hocam apex i falan apk olarak koyunca paket ayristirma sorunu var diyor.
Büyük ihtimalle android versiyonu yetmiyor.Apex launcher için. rom olarak 2.3.6 yüklersen kaldırmayaçagi uygulamalar olacaktir.Ama 4.0.3 4.0.4 4.1.1 4.1.2 yada 4.2 varda bunlari yükle bence.Öncelikle rootlayıp gereksiz uygulamalari temizleyip bi bakman gerek hızlandiysa cihaz bence Roma gerek yok :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle android versiyonu yetmiyor.Apex launcher için. rom olarak 2.3.6 yüklersen kaldırmayaçagi uygulamalar olacaktir.Ama 4.0.3 4.0.4 4.1.1 4.1.2 yada 4.2 varda bunlari yükle bence.Öncelikle rootlayıp gereksiz uygulamalari temizleyip bi bakman gerek hızlandiysa cihaz bence Roma gerek yok :)
Bakalim artik :D
Teşekkür ederim

Üst Alt