Blackmart Alpha v0.99.2.63 (free market)

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Blackmart Alpha v0.99.2.63 (free market)

Uygulama ile google playde bulunan çoğu ucretli ve ucretsiz uygulamaya ucretsiz ulaşıp cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Uygulama root gerektirmez.
Rootlu yada rootsuz cihazlarda kullanılabilir.

Not : Yüklediginiz uygulamaların apk dosyalarina blackmart/downloads klasorunden ulasabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, ankebut_, mtrhsts ve 2 diğerleri

NextWorld

NextWorld

Üye
TEŞEKKÜRLER:heyo2:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

aycan54

Üye
Teşekkürler.Eline Sağlık.

• Beğen

mointain

Üye
Teşekkürler. Ellerine sağlık. Yalnız bu programın reklamsız versiyonu varmıydı acaba.

mointain

Üye
Önceki versiyonları yükledim fakat internet bağlantı hatası diye bir hata verdi. Bu versiyonda öyle bir hata vermiyor. Bundan dolayı bu versiyonun reklamsız olanı varmı demiştim. Yinede Teşekkürler. Ellerine sağlık.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb ve mointain
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Önceki versiyonları yükledim fakat internet bağlantı hatası diye bir hata verdi. Bu versiyonda öyle bir hata vermiyor. Bundan dolayı bu versiyonun reklamsız olanı varmı demiştim. Yinede Teşekkürler. Ellerine sağlık.
En son ne zaman yukledin?
Gecen gun hata vermiyordu :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Blackmart_0.99.2.41 surum hata vermiyor ve reklam yok denecek kadar az :)

• Beğen
Tepkiler: fatih793

mointain

Üye
Önerin için çok teşekkür ederim. Deneyeceğim.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
benim anlamadığım bu tarz uygulamalarda neden google reklamları var :D zaten google'a para vermemek için yapılan birşey :D

• Beğen

Emre

Üye
Uygulama çok yavaş

fatih793

fatih793

Üye
hata vermezse 10 numara :tşk:

• Beğen
kemal272727

kemal272727

Üye
Merhabalar hocam uygulamayı yüklüyorum ama bi sorunum var dr wep virüs buluyo böyle bi durum varmı acabà yardimci olursanız sevinirim saygilar

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar hocam uygulamayı yüklüyorum ama bi sorunum var dr wep virüs buluyo böyle bi durum varmı acabà yardimci olursanız sevinirim saygilar
Uygulamada reklam var o yuzden uyarı veriyor dr.Web. Reklam görmek istemiyorsanız yuklemeyebilirsiniz.

Üst Alt