Blackmart Alpha v0.99.2.63 (free market)

Sponsorlu Bağlantılar

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Blackmart Çalışmaz Oldu Bu Aralar Güncelleme Gelmiyor Halbuki Puffin Web Browser Eski Sürüm Bir Tek Bendemi Var Bu Olay :allalla:

xanax84

xanax84

Üye
virüslü

xanax84

xanax84

Üye
Pc de trojan olarak gösteriyor. Ama kendi resmi sitesinden indirip kurdum bi sorun olmadı

feronia42

Üye
Ücretli uygulamaların hiç biri çalışmıyor

husocell

Üye
indirmeyin telefon kafayı yedi cepten internete girmiyor usb bağlantısında flash virüsü bulaştırıyor pcye.. bilginize.

d.n: öyle rastgele önüne her gelen uygulamayı indirmem maxicep girip araştırdım bunu buldum ama bulmaz olaydım tek istedigim ts3 indirmek içindi az önce indirdim telefondan internete girmiyor usb internet paylaşımı yapınca pcden girebiliyorum usb açtım autorun.inf ile direk flash virüs benim dosyalarım isimlerini kopyalarak sahte exe yaratıyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
indirmeyin telefon kafayı yedi cepten internete girmiyor usb bağlantısında flash virüsü bulaştırıyor pcye.. bilginize.
Reklamdan para kazanmak icin yapilan bir uygulamanın içine niye virus koysunlar?
Adamlar enayimi amaç uygulayı kullandırmak, kullanıcının cihazına hasar vermek değil.

Bu arada uygulamayı bende kullanıyorum bahsettigin virusler cihazıma girmemis acaba cihazım sorunlumu niye girmemiş olabilir?

avantis

avantis

Üye
market virüslü değil ama indirilen apkler virüslü olabilir dikkat edin. Bu durumun market ile ilgisi yok

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
market virüslü değil ama indirilen apkler virüslü olabilir dikkat edin. Bu durumun market ile ilgisi yok

apk lerdede sorun yok. şu virus hikayesini kim çıkardı çok merak ediyorum...
bir tane viruslu uygulama ekleyinde bakalım cihaza ne yapacak

98farom98

98farom98

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
kemal272727

kemal272727

Üye
Başımız sağolsun Black mart alpha yida kaybettik uygulama çökmüş hicbirsey bulmuyor artık yeni uygulama arayışına girdik

• Beğen
Tepkiler: mabdussamed
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Başımız sağolsun Black mart alpha yida kaybettik uygulama çökmüş hicbirsey bulmuyor artık yeni uygulama arayışına girdik
Evet malesef öyle sabahtan beri çoğu versiyon denedim hepsi çökmüş . Son Versiyon ise sadece görünenler iniyor arama yok . Çoğu da çakma zaten .

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt