Telefon Tavsiyesi LG G2 vs Sony Z1

Sponsorlu Bağlantılar

WastabMan

WastabMan

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 vs Sony Z1
Arkadaşlar bir çok karşılaştırmaya baktım, inceledim. Klasik bir soru oldu bu fakat LG G2 alacak gibiyim ama aklımda Sony Z1 var. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum neden niçin hangi telefonu seçmeliyim. Kullanma amacım, müzik dinlemek, internet, harita ve fotoğraf çekmek tabi ki :) ektra olarak; LG G2 de var Sony Z1 de varmı ?...

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
G2 ekranı z1 den daha iyi. fiyat olarakda daha uygun.

alical33

alical33

Üye
Z1 i boşver g2 daha İyi

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z1 yerine G2 daha mantıklı. G2 yerine de Z1 Compact daha mantıklı.

alical33

alical33

Üye
Bu z1c nin z1 den üstün olmasının nedeni nedir aynı donanım yok mu?

byAndroid

byAndroid

Üye
Ayni donanim var ama ekrani ips ve cozunurluk dusuk oldugundan daha iyi performans verir zaten 4.3 inc ekran var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
G2 al daha iyi

MaxipmaN

Üye
z1c sadece ekran çözünürlüğü yüksek performans verir diye mi önerildi bu kadar zaman peee

byAndroid

byAndroid

Üye
İps ekrani unutma

WastabMan

WastabMan

Üye
    Konu Sahibi
lg g2 32 gb aldım :) tşkler herkese.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hayırlı olsun nerden aldın kaça aldın ayıp olmazsa :)

WastabMan

WastabMan

Üye
    Konu Sahibi
teknosadan 1599 siyah 32 gb

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
kardes vatan da 1499 tl bende alcam suan bımeks teknosa gold ve vatanı takıp edıyorum en ucuz vatanda 3 gun once teknosada da 1499 tl ıdı 1 hafta once gold da 1499 tl ıdı

WastabMan

WastabMan

Üye
    Konu Sahibi
kardes vatan da 1499 tl bende alcam suan bımeks teknosa gold ve vatanı takıp edıyorum en ucuz vatanda 3 gun once teknosada da 1499 tl ıdı 1 hafta once gold da 1499 tl ıdı
kardeş vatan iyi ama bimeksi önermem ben garanti felan sorun cıkıyo. + 1499 internet fiyatı

gericikoyluyobaz

gericikoyluyobaz

Üye
kardeş vatan iyi ama bimeksi önermem ben garanti felan sorun cıkıyo. + 1499 internet fiyatı
ben bımeksten casper vıa almıstım bozuk cıktı 25 dk sonra gıttım degıstırdıler .2012 de 2400 asus pc aldım tık demeden calısıyor

0MG90

0MG90

Üye
Keşke Z1 alsaydın, G2 nin Z1 e göre artısı sadece erkanı öte yandan her türlü Z1 daha iyi

Neyse hayırlı olsun